Gran Turismo Sport - Gameplay i Info

Postavljene su dve vrste slika,prve koje je postavio @predator1211 koje su ingame slike i moje koje su iz photo moda,vidi se jasna razlika,a ja nebih jos sudio jer do izlaska ima jos mnogo vremena…

1 Like

@lesa Potpisujem.
Normalno da bi trebao GTS izgledati lepse od GT6, u ostalom nema sanse da igra na PS3 izgleda bolje nego na PS4, o cemu mi pricamo…

1 Like

Lol, nisam to znao, a bas sam se pitao na koju su foru postigli taj nivo detalja…

Pa i nema baš toliko vremena, na ovome što se vidi u beti su radili 2+ godine i izgleda kako izgleda, pitanje je da li će u narednih 5 meseci to dodatno ispeglati. A svi znamo koliko se od bete do krajnjeg proizvoda grafika malo razlikuje.

Ono na čega se ljudi žale jeste, pored samog (trenutnog) izgleda, zvuk, dynamic wheater i online događaji. Nekako je previše toga da se u tako kratkom vremenu sredi ili poboljša. Koliko čitam, popizd je što su toliki akcenat (verovatno i resurse) stavili na Scapes umesto na stvari koje ključne za simulaciju.

Mene samo nervira sto jako kasne sa naslovima,sta rade toliko da mi je znati?Mozda igraju Forzu pa nemaju vremena…

1 Like

Kad se setim prva tri dela su stancali kao na traci, svake godine jedan deo :slight_smile: , e ondo kada je dosao 4-ti deo, 5 godina se cekalo na GTA 6, posto su ubacili izmedju 5 i 6 onaj prologue…a toliko(5 god. od izlaska 6 - tice) cemo verovatno cekati i do sledeceg dela GT 7 .

I zaboravio sam kada je prvi deo izasao valjda 1998 a jos ga nemamo za ovu generaciju…Forza 7 ce izaci a ovi jos nisu ni najavili 7 deo,ccc…

Tako da negde 98-e.
Ja se samo secam da su to bili dani , mi “klinci” ekipa (oko 18 godina) i do jutra peglaj GT2 i PS1.

1 Like

Uh,jeste,to su bili dani…nije se pricalo o fps-u,rezoluciji i ko zna cemu nego se igralo od jutra do sutra…

1 Like

Mnogo bolje vreme, ako mene pitate. Iako je bilo manje igara i sredstava da dodjemo do njih, nismo robovali metaocenama, klan ratovima i tudjim sugestijama, a svaka nova igra je bila malo cudo. Svaku 3D igru smo gledali sa divljenjem jer smo poredili sa starim 2D standardom. Po mom misljenju samo VR moze da ponovo pokrene takav entuzijazam.

[quote=“padawan, post:33, topic:10778, full:true”]
Iako je bilo manje igara i sredstava da dodjemo do njih,
[/quote]Kako ko :slight_smile: u ono vreme niti brige niti pameti a para je bilo kao blata, secam se sa 15 godina prva dva motora u podrumu XT 600 i XL 650, kupljeni sa svojim novcem ali da ne idemo u OFF…

We get two laps at the new Tokyo Expressway track (at the 00:51:50 mark), two laps at Brands Hatch (at 01:02:00), and one lap of the Nürburgring Nordschleife (at 01:11:54). The best thing is that, differently from the event in London, Sony could take advantage of the high Japanese upstream speeds to broadcast at 1080p. 60 FPS, resulting in much better image quality.

http://www.dualshockers.com/2016/06/04/gran-turismo-sport/

1 Like
1 Like

Bas su malo je reci likovi ovi iz $ONY-a, samo mi produzili igru na 470-ak dana cekanja, ostavili je i dalje na US Store-u samo pomerili datum za 31.12.2017. Niti meil nikakav nisu mogli poslali…nista, bas ko vas sve j_be, kupili ste igru jebi_e se. Na svu srecu pa necu propasti za tih 60$.

Opala amiko, 4K 60fps:

[quote]Enter a New Era of Visual Experience with ‘Gran Turismo’ for PS4

On 2 November 2016, during the PlayStation®4 Pro event “JOIN THE FUTURE OF PLAY”, Gran Turismo series Producer Kazunori Yamauchi gave a tech presentation titled “Technical Vision for Gran Turismo on PS4 (Pro)”.

In this article, with the help of actual slides used during the presentation, we will introduce the techniques used to achieve this new era of visual enhancements for the next PlayStation®4-exclusive title ‘Gran Turismo Sport’, to be released in 2017.

4K, 60fps
・Resolution: 1800p checkerboard
・Framerate: 60fps

HDR
・Data capture using a bespoke camera developed by PDI.
・Brightness range 100 times higher than the current camera standard.
・Gran Turismo will support current HDR TV’s as well as future HDR devices reaching brightnesses up to 10000nits. (HDR10・ST.2084)
・GT Tonemap enabling complete compatibility between Standard Dynamic Range (SDR) and HDR TVs.[/quote]

Evo link koga zanima vise o tome: Enter a New Era of Visual Experience with ‘Gran Turismo’ for 'PS4' - gran-turismo.com

Releas date na PS4 PRO +++ :smile: . To je Sony exkluziva sa njima se ne zna nista, kada su exkluzive u pitanju. Evo razmisljao sam se da preorderujem Horizon Zero Down ali nema sanse, da nije Sony exkluziva verovatno i bi.

Igra li neko GT sport?

Ja s vremena na vreme ukljucim online

Ja se ovih dana isprimao. Koje vreme pravite na Suzuka Circuit – East Course? Ja ne mogu da spustim ispod 0.52 sa Audijem TT.