Halo 5: Guardians

Trebalo je samo jedna partija pa da stvari “legnu” na svoje mesto:

E i da, sjajna zabava sinoć i podsetio sam se zašto smo tako rado igrali ovu igru mesecima…

1 Like

Mene je neko sinoc pozvao, izvinjavam se, nemam zivaca za Halo 5 multiplejer, jedva sam odigrao pola single player nivoa.

Evo malo sinoc iz super fieste, skupili smo se posle 100 godina.
Ova 2 klipa su iz iste partije.

1 Like

Odlično bilo, šteta što fiesta nije deo stalnog repertoara, nadamo se da će ih ubediti da tu playlist-u ostave.
Firefight je takođe dobar, ukoliko imate tim spreman na žrtvovanje req pack-ova. Ukoliko to nije slučaj, frustracija i game over vam ne ginu.

Evo jednog mog snimka (uz malu naraciju iz moje glavudže):
“Stružem, stružem, kako volim mašinkom da stružem … ooooo, čekić?! Daj mi daj mi daj mi daaaaj mi! Oh shit oh shit oh shit … wait, did I just do that?! :smiley:

http://xboxclips.com/Emiraga88/27d2205a-0875-49d9-9f6a-5e50a2874f74/embed

Nakon toga me @xX8Lampard8Xx na prevaru uvukao u borbu 1 na 1, obećavajući mi planine mesnih prerađevina, a dobro zna kako sam slab na pomen pršute, sudžuka, parizera. Slomio si mi srce čoveče :cry:

1 Like

Nadjoh neki povoljan Xbox One, pa ako se prodavac ne predomisli, eto me u Halo 5 mp za desetak dana.

4 Likes

Red je bio

1 Like

Ha! 100e pretpostavljam? :smiley:

1 Like

Čekamo te…

1 Like

Malo jace, 150e sa komplet opremom (-kinect). Kontam da je povoljno, kad nas XO dosta drzi cjenu.

Sa Kinectom je dzabe. :slight_smile:

@iKaran
Ako hoces kad uzmes kampanju na heroic u co-op, tu sam. Treba da predjem u co-op na heroic ili legendary za ach. Ostalo mi jos to i da pokupim skulls i intele da kompletiram, vec 6 meseci me mrzi to da odradim. A i treba da prepričam H5 za temu Halo retrospektiva ovde na forumu, obećao sam da cu se prihvatiti tog posla

1 Like

@iKaran Svaka cast. Ja sam jedva nasao za 200 sa dzojstikom…doduse koriscen nedelju dana, tako da nema ni jednu ogrebotinu

Aha sad vidim da je bez Kinecta. Povoljno svakako. I PS4 i XO drze cenu i ne isplate se polovni posto su novi 300e i niko ne prodaje za fer cenu.

1 Like

Heroic je za djecu. Legendary ili nikako :slight_smile:
Btw je li ima neki sajt na kome mogu da se kupuju kodovi za igre? Npr Halo 5, QB…

G2A, naravno :slight_smile:

1 Like

Presao sam ja na legendary solo. halo 5 je smesan u odnosu na H2 i H:CE na legendary. Ta dva Halo jedino nisam presao na legendary, nemoguce je koliko je tesko :frowning:

Presao sam ja oba, tako da kontam da nece biti tesko. Hvata me zelja da igram, konzolu jos cekam. Plaky

Vidim samo ovaj od 66$, to nije povoljno :smiley:

Potpisujem. Inace opcenito tehnika se ne isplati kupovati polovna…ili novo ili nista(moje osobno misljenje), novo je ipak novo.

Sto sam stariji, i ja naginjem tome jer sam se dosta puta opekao.