Halo Infinite odložen za 2021.

Komentarisanje vesti i dogadjaja je vid zabave i socijalne aktivnosti, prilicno uobicajena stvar za gaming forum. Ako je neko zaista zabrinut zbog odlaganja igre, bas mu zavidim, voleo bih da je moj zivot tako lep i bezbrizan.

Kod nas kada se kaze “ne sekiraj se” obicno se misli na to da je neko lazno za zabrinut za neciju dobrobit, kao vid uvrede.

4 Likes

Ne znam gde je to kod tebe ali kod mene “ne sekiraj se” mu dodje isto sto i “ne brini” “sve ok” “opusteno”
Sta god :smiley: nema skriveno i dubokoumno znacenje.
Samo je bio fazon sve super, igrace svi…

Kao prvo, nisam netko tko nije igrao Halo, a drugo, zar i onaj tko nikad nije igrao ili je manje igrao, nema pravo da komentira rad odredjenog studija koji radi na igri i iznese svoje misljenje???

Na pocetku ove teme sam pisao da igra nije toliki graficki fijasko koliko se prica i dize tenzija (tada sam po nekim komentarima bio slijepi fan Xbox-a i Halo-a), ali isto tako nemam problem da iznesem i negativnu stranu, a to je da ocito sam pristup studija 343 jako neozbiljan i amaterski, a sto potvrdjuje i sam Microsoft svojim odlukama.

Nema potrebe za niskim udarcima ako netko iznese svoje misljenje, a druga strana se ne slaze sa tim, bez obzira o kome se radi.

Sta je ovo? Monster iz Death Strandinga migrirao u Halo? :joy:

U stvari ovaj skin ne izgleda loše, naprotiv.

Oni su svuda oko nas :smiley: Ispod stola, frižideru, igrama… Svuda :eyes::eyes::eye::eye::joy::joy::joy:

sto destiny?

4 Likes

Dok izadje igrica ima da istekne rok. Sem ako nije na vinu.

Sve vise i vise se reklamira :grin: cak i na ulazima imaju velike postere :grin: LIDL generalni sponzor xD


1 Like

Jel to stvarno u lidlu?

Mozda i kod nas bude onda.

1 Like

‘oće sigurno :sweat_smile:

Ahahahahahq,
Kod nas u Linde idu samo pilici za 150din. :joy:

2 Likes

Zamišljam scenu gde se babe tuku umesto za piliće, za besplatne HALO diskove, samo zato što su džabe, iako pojma nemaju šta je to :joy:

1 Like

Verovato bi mislili da su neki besplatni zetoni za Halo govornice.

1 Like

U vezi Halo Infinite jedna dobra stvar je dynamic osvetljene. To znači da će svaki budući update igre (dlc, modovi, oružja, vozila, nivoi) biti brže ubačen a sam download biti mnogo manji.

Pošto je dosadašnja praksa u većini igara ‘baked lighting’ (osvetljenje koje se prvo ‘zapeče’ na 3d modele i time olakša procesuiranje i oslobodi resurse za druge stvari) time dobijamo update od i po nekoliko gigabajta, a ponekad moramo uraditi download cele igre. Npr u Battlefield V, jedan developer je rekao da ako bi pomerili obićbičnunu stenu dva metra, morali bi da urade rebake osvetljenja za nivo i pošalju update od nekoliko gigabajta samonzbog toga.

Sa dynamic osvetljenjem za tim nema potrebe jer sve radi manje ili više real time. Sa druge strane imamo scenario da takvo osvetljene u nekim delovima igre ne izgleda reprezentativno ili očekivano.

2 Likes