Halo Infinite odložen za 2021.

Znaci haos sa ovim vestima. Stize na one pa ne stize, pa stize pa malo ne stize i sve tako u krug. :expressionless:

Ma nisu vesti nego naklapanja. 343i je potvrdio da HI izlazi za Xbox One i to je to. Sve ostalo su gluposti.

Zanimljiva vest je Joseph Staten ponovo u Halo timu i biće zadužen za kampanju (prethodno je radio na Halo 1-3, zatim na Destiny).

Helping HANDS

As the team focuses on hitting our new launch window for the game, two Halo veterans have offered their helping hands. Pierre Hintze, the Head of our Publishing Team (MCC), will be joining the Halo Infinite team as a project lead for our Free-To-Play experience. He and his team have demonstrated an amazing ability to deliver new content, an excellent flighting program, and substantive updates across MCC over the past year. We look forward to having his expertise directly on the Halo Infinite team as we look to deliver a quality Free-To-Play multiplayer experience for everyone.

And last, but certainly not least, we’re excited to announce that our old friend Joseph Staten will be returning home to Halo for a bit. After helping launch Tell Me Why this week, he’ll be coming on board as project lead for campaign as we push towards our 2021 release. The team has been working hard realizing our vision for campaign and we’re happy to have Joseph’s help to get it to the finish line.

For those of you who don’t know Joseph Staten, he wore many hats while working at Bungie for all of their Halo titles and even Destiny before joining the Xbox Games Studios family in 2014. If you enjoy Halo’s storylines, characters, and overall universe, he’s definitely one of the key people you have to thank. As product lead on Halo Infinite, however, Joseph will be focused on supporting the campaign team’s existing, talented, creative leaders and ensuring they have everything they need to create an awesome Halo game. His return to the franchise excites me and we’re all looking forward to having him on board!

https://www.halowaypoint.com/en-us/news/familiar-facts

1 Like

To ne znamo, ali Jason je tu da nagleda i “završi” stvari. Sigurno neće sesti i smisliti kampanju nanovo. I zašto ne bi objavljivali? Prvo ne valja kada 343i ćuti, sada ne valja kada otvoreno pišu?

5 Likes

Ma ok je neka pisu, bitno je da se uveri javnost i akcionari, da brod nije bez kormilara.

Joseph Staten je legenda Halo-a. Kao i Marty O’Donnell. Prvi put otkat he Marty otišao muzika u igri deluje da će buti epska. Joseph Staten s druge strane se vratio da pripomogne da se kampanja privede kraju kako i treba da bude. Ne vidim ama baš ništa loše, čak šta više ovo je fenomenalna vest!

2 Likes
1 Like

Ne moraju da cute, ali ako nisu u pitanju bas neke legende industrije kao Dzon Karmak, nisam siguran koliko opstu populaciju uopste zanimaju ti transferi izmedju kompanija.

Meni licno sve sto sam cuo nakon prethodne objave, izgleda kao da su veoma ozbiljno shvatili kritike i da se stvar krece konacno u nekom dobrom pravcu (sem one jedne izjave neposredno nakon konferencije da je to “estetika” koju su odabrali, i da je muzika vrhunska…)

Pa muzika i jeste vrhunska. Sva 3 OST su odlični.

A za tog gore pomenutog ja lično stvarno nisam čuo, ali zato znam da svaki ljubitelj Halo zna za Marty-ja i Statena i da su oni apsolutne legende. I mnogo je dobro kad pročitaš ovakve vesti, i treba da objave makar zbog nas što ćemo igrati 1000+ sati.

1 Like

Ali je skretanje paznje sa pravog problema.

Kakvog problema?

Pa losa grafika, naravno. Ne mislim da je odlaganje problem, u kontekstu globalne pandemije.

Takva grafika ne sme biti ok za system seller naslov koji je ujedno i sinonim za xbox brend. Njima ova igra mora biti hit, sa ovim odlaganjem su na sebe stavili dodatni pritisak i ocekivanje koje je vec i ovako poprilicno visoko.

Ja samo ne kontam kako je dobra muzika u igri skretanje pažnje sa problema.

Iskreno, bitno je da igra bude dobra a da li je promašila launch ili neka druga očekivanja u doba pandemije su bezveze. O igri možemo da sudimo kad izađe a nagađanja iz sumnjivih izvora ne vode nigde.

Nije došao da sroči priču, nego da porqdi na kampanji, celokupnoj. A možda i priči, ali ne da menja već napisanu priču već voice acting, charactere, protivnike etc. Sitne izmene, to je meni logično da radi.

Ovo je dokaz da je igra u losem stanju, cim se vraca stara garda da spasi brod koji tone. Nadam se da cemo vidjeti Halo u njegovom najboljem izdanju.

A što su najzabrinutiji baš oni koji ne igraju Halo? Meni to nije jasno? Ali bukvalno mi nije jasno, evo ja nisam ni malo, jedva čekam igra da izadje, do tad cu igrati MCC i uživati.

1 Like

E moj Nikola, kako misliš da ne budu zabrinuti. Pa pola foruma ustaje i leže sa brigom o ekskluzivama, posebno sa druge platforme

3 Likes

Na koga tocno mislis da je zabrinut i nije igrao Halo?

Generalno na ljude, na internet. Posebno oni koji ne igraju religiozno.

Ne znam koliko igras i da li igraš, ali ne vidim što brinete, igra je trebala da izadje za 3 meseca, odlože je da doteraju atvari, vrate legenu Halo-a, i opet ne valja. Onda stvarno jbg. Šta god da 343 uradi ili MS ne valja.

Ne sekiraj se, na kraju ce svi igrati.