Halo Infinite

Ali ipak, mene više zanima Limited edition konzola :grin:

Sama pomisao da igra izlazi na Xbox One + Scarlett + Win10 store + Steam platformama i brojke koje će da okrene je sumanuta. Garantovano 5 miliona igrača u prvoj nedelji.

+gamepass+kodovi koji idu uz konzole… Biće toga na pretek. A, pogotovo je interesantna činjenica da je novi engine. Što će posebno podići interesovanje za samu igru i performanse…

Lik pronašao skriveni audio file (kod za audio file) u Halo Infinite trailer-u sa E3 prezentacije ove godine.

Ispod u istom Twitter thread-u lik pojašnjava kako je pronašao taj QR kod:

Sad se pokrenula priča o tome kako je Cortana iz 4og dela živa i deo odela Master Chief-a. Uostalom, pozivam Dr. @xX8Lampard8Xx da sa nama podeli svoje mišljenje o svemu ovome.

Evo i audio fajla:

EDIT: Izgleda da su likovi iz 343 tima čekali da neko pronađe taj audio file, pa će nakon njegovog pronalaska izbaciti neki novi video. Kraljevi.

EDIT 2:
https://twitter.com/Greenskull/status/1155905969995636736

1 Like

Zanimljivo, ali i dalje mora da čekamo sledeći E3 da bi videli igru… :smiley:

Na kraju četvorke ako se dobro sećam, Cortana pravi nekoliko kopija sebe, možda je koja zaostala… :shushing_face::thinking:

Poslušao sam, ispratio sam.
Po meni, a ono čemu sam se nadao i pre ovog Audi File je da je deo Cortane i dalje živ, i da je podeljena u fragmente nakon Halo 4, tj. između Halo 4 i 5. To je ono što ja mislim, da je jedan deo oštećen od Halo 4 i dalje živ, Cortana’s rampancy. A drugi deo je ovaj iz Halo 5, evil Cortana, nakon što je ušla u Domain. Domain sadrži sva znanja prekursora i forreruner-a, a Cortana je imala pristup tome u Halo 5.
Isto tako, nemoj da zanemarimo Cortanino ispitivanje od strane Gravemind-a između Halo 2 i Halo 3. Postoji realna šansa da je tu oštećena, tj. to je i najverovatnije i da su zato bili oni flashbackovi u Halo 3 i Halo 4 očigledno.

Sad sam mnogo napisao, a nisam ništa rekao. Jer, jednostavno nemam pojma. Nadam se da je živa, da će se u Infinite sukobiti 2 fragmenta Cortane i da ćemo mi tu igrati ulogu MC da povratimo Cortanu. A onda zajedno u borbu protiv Banished i Guardiana.

Mnogo je komplikovana situacija posle Halo 5, a dodatno posle Halo Wars 2. Nadam se da ti ništa nisam pojasnio samo sam te dodatno zbunio, i one koji čitaju ovo :smiley:

1 Like

Meni je samo najmilije u svemu ovome što mi niko ne dira Palmerovu :heart_eyes:

2 Likes

bože zdravlja da pogine :joy:

razmišljao sam da li da odgovaram na ovo pre nego što si me pomenuo :joy:

Bolje da ne komentarišem. Ja sam do onih što boga mole da nema sprint :nerd_face:

1 Like

BF 5 je taj mod baš pomogao :smiley:

1 Like