Igranje Xbox-one online pomoc

Pozdrav, juce sam kupio Xbox one i pojma nisam imao za ovaj Xbox live gold… Ali okej, platio bi 12 meseci ako je potrebno. Problem je sto sam video da Srbija nije u zemljama koje podrzavaju Xbox live gold. Sve sto zelim je da igram online… Sta ste vi uradili i sta se moze uraditi? Burlao sam po googlu ceo dan ali nista korisno ja nisam nasao… Cak su mi iz Xbox Communitija rekli da ne moze.

Napravis US nalog, ubacis karticu uplatis live i igras :smiley: ili samo kupis ovde kod i redeemujes i to je to

1 Like

Lakse mi je sad kad znam da moze… Sad mi samo jos kazi kakvu karticu? Mislis platnu za billing? :smiley: hvala druze na odgovoru ovo me bas brinulo…

Pazi ovako ja imam obicnu Visa karticu Unicredit banke i prolazi bez problema takodje i posedujem Mastercard Rajfajzen koju sam dobio uz kupljeni TV u Shitronu. Pouzdano znam da ne prolaze Dina kartice iz Komercijalne. Najlakse ako ne posedujes neku visa lepo pazaris ovde u Shop-u kod @ninja i uneseg ga u polje Reedem Code u store sekciji. Kod dobijas odmah posle uplate.

Najproverenija opcija ti je paypal. On vuce pare sa kartice direkt, a microsoft to ne proverava… Dok mixrosoft zna da odbije olacanje ukoliko se region kartice i region na koji si prijavljen ne poklapaju

Onda cu napraviti novi nalog, staviti da sam iz USA predpostavljam? I lepo sa Erste deviznom platiti kao sto sam do sada placao sve na netu. I uzeti neki kod jer vidim da je mnogo isplativije kao sto KI111er kaze. I resena stvar :slight_smile:

Takodje, da li da video sam na onom G2A da postoje GLOBAL i EUROPE passovi, koji je po vama bolji?

Druze idi uzmi internet karticu u komercijalnu banku,udji na net nadji neki mc donalds u americi ili gde vec prepisi adresu br tel njihovu i post cod to je postanski broj i to sve unesi u xbox,i sve kupis preko store,imas live i sve,dodaj me u prijatelje i objasnicu ti,marinkova bara

Resio sam pre par dana i sve radi kako treba! :slight_smile: Hvala i tebi i svima koji su pomogli :smiley: