Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

[SIZE=3]Far Cry 4 Update v1 4 0-FTS[/SIZE]

Far Cry 4 Update v1.4-RELOADED

oh yeah a taman sam oslobodio jedno 10 radio tower-a u FC3 :smiley: hehehheeh ajd da skinem ovo i da probam samo da li secka ili ne :slight_smile:

ako ne ima da spucam FC3 za dan :smiley: pa da se bacim na FC4 onda heheh

Probao patch, i dalje je prisutno stucanje kod ATI kartica, mozda manje, ali je i dalje tu nervira me, i opet mi nudale nisu jasne, u FC3 je to reseno a imao je istu boljku, ko koga ovde ono ja stvarno ne znam ali videcemo, igram i dalje FC3 dok ne rese ovo kompletno

Haunted.House.Cryptic.Graves-RELOADED

[SIZE=3]Tales from the Borderlands-FLT[/SIZE]

Covece kako jedan Blizardov cinematic moze da te baci u iskusenje i vrati sav onaj osecaj koji pokusavas da potisnes preko godinu dana. Muuuuuust resist. :smiley:

dobra stvar kod wow-a je ako igras samo originale. krenes malo da igras wow, i dok te prodje volja za wow-om svi oni originali koje si planirao da igras kostaju po 10 eura

if you get my point :smiley:

Hahaha, ista stvar mi je pala na pamet juče. Uživam u WoD, i razmišljam kako će do proleća sve da padne na $10. :slight_smile:

Warhammer.40000.Armageddon-SKIDROW

Shitrow again

[SIZE=3]Assassins Creed Unity Proper-SKIDROW[/SIZE]

PROPER NOTES

RELOADEDs release of Assassins Creed Unity did seem to work just fine
at first glance. Sadly after playtesting their release, we had several
crashes. First we thought it was the crack, but after investigating it
a bit deeper - we found out, that it was a problem with their game
content

RELOADEDs release crashes at Sequence 2: Menmory 1

File differences:

RELOADED:

DataPC_TitleScreenFPP.forge …md5 = eac1a535b6054ba97aa18972f234fb43
DataPC_ACU_Paris_gi.forge …md5 = d367bf5b699dd74adcabf02de5fceddb

OURS:
DataPC_TitleScreenFPP.forge …md5 = 593eedc91634bea3469bb05e020f281e
DataPC_ACU_Paris_gi.forge …md5 = e2eba09abe6da11d4b7e0d1695f8fe3c

[SIZE=3]Our release is of course also updated to build 1.2[/SIZE]

Dokle više nadmetanje i merenje čiji je virtuelni duži između ove 2 grupe? Properuju proper 1.2 dan pre nego što treba da izađe 1.3
Makes sense

pa ajd sad hehehe :slight_smile:

valjda je originalna 1.0 pa zbog toga, ipak ja cekam patch da izadje i to reloaded verzija PROPER :stuck_out_tongue:

Pa ja ne mogu iskreno iz ovog nfo-a ni da pohvatam sa sigurnošću jel im 1.0 ili 1.2 jer kažu da je updated, a ustvari nije update 2 nego release inicijalne igre sa verovatno 1.00 exeom.
I posle me pitaju što sam pobego na konzole :smiley:

Sve je ok samo kad skidas proverena izdanja, a mnogi to ne znaju pa se zale. Eto sad FC4 ima problema ali nije kriv PC kao uredjaj vec Ubisoft, jeste da je svima fokus konzola ali jbg meni se trenutno ne daju pare na neke igre za koje ne zelim da dam. Kad budu izasle exclusive igre koje zelim da odigram odmah je Shut up and take my money!!!

Sto se tice ostalih nonUbi igara sve mi radi kao podmazano

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Pa da to sigurno da je ubi sa watchdogs i sad ova 2 naslova postavio nove standarde neoptimizovanosti :smiley:
Da se razumemo ne pljujem ja sad pc, ali na kratke staze mi je manje finansijski bolno da izdvojim za nosioca 30€, pređem igru i preprodam je u najgorem slučaju za 20 nego da sad iskeširam 1000€ za gaming kućište samo i to pitanje dal bi me 1000 okrpilo.
Ili sa nosiocem čak posle 6 meseci uzmem izfantomiziram samog sebe da mi ostane igra pa je prodam i win win situacija :smiley:

well indeed :smiley:

guest za 10e, cin izadje, prodas posle, ulaganje od max 5e po igri, a koliko mozes da odigras godisnje - nema jeftinijeg igranja originala.

a to je onaj fazon odigras i to je to vise i ne palis, posteno jeftinije nema. A sta ako Sony resi da ukine te za****vancije i onda niti mozes da je igras posle niti sta, a ja imam taj fazon da volim kasnije da odigram neku igru… kroz neku godinu

scene wars rages on :smiley:

**[SIZE=3]Assassins Creed Unity Update v1 2-RELOADED
[SIZE=2]

[/SIZE][/SIZE]**

Assassin’s Creed Unity Update V1.2 (c) Ubisoft

11/2014: RELEASE.DATE … PROTECTION: Steam: DISC(S) … GAME.TYPE: Action, Adventure

Special note:

Assassins.Creed.Unity.Proper-SKIDROW … What was the point of that?
If it’s just to “get back” at us for cleaning up your last mess, then sorry
but this is about as annoying as hearing a bad joke. Told by a mentally
challenged person. Who just pissed his pants

We’re not going to bother listing all of the things wrong with this
2-weeks-late “proper”. Next time, just save everybody some time & bandwidth
and pre a nfo with a link to the cs.rin.ru post you were reading

Release note:

Committed to fixing any problems with our releases that we are aware of
we bring you this update. As usual, updated files are replaced. And the big
and supposedly broken datafile (~15gb) is fixed using a patch (~20mb)

Check included changelog.txt for changes

Enjoy!