Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Kao i svaki 3DM krek, posle 3-4 verzije ce biti igrivo.

da znas, nekako od V4 krece da bude ok na v5 i v6 samo peglaju neke sklj bagove koje retko ko ima, sve pre toga strah i uzas. Ali prc pritisak da izbace prvi to je to

**white screen fix “Change your time zone to (UTC+08:00) Pekín, Chongqing, Hong Kong, Urumqi, save and play”
**
Nek proba neko, ja ponovo skidam igru, i evo sad videh ovo. Ljudi pišu da radi.

ne ne ne tamo pise “possible fix” ne da radi!!! ne zna se kako ce i da li ce

a inace 8.1/10 korisnici da popricekaju jos malo…

Vama je zabavnije da pokrenete igru sa crackom i da pisete o mogucim resenjima nego da pisete o igri i kako ste igrali, sta vam je zanimljivo…
Idem da igram solitare na PC bez crack-a :slight_smile:


Pozdrav iz MGS-a V TPP :slight_smile:
Dakle onaj gore fix radi, prošao sam prologue, nakon toga je black screen i imam na slepo da biram opcije, s tim da nema opcija da se prodje dalje, tako da sam morao da ugasim igru preko taskmanagera. Nakon toga sam ubacio 3DM folder u direktorijum igre i onda se nastavlja od Episode 1. Nadam se da nadalje sve lepo radi, jer nije baš kratka igra :slight_smile:

Koju si kombinaciju koristio? Igra+update1+3DM crack i update?

Da javim, na WIndows 8.1 uopste ne radi. Pokusao sa svim mogucim kombinacijama i nece. Cisto da znate vi sa 8.1 da ne budete optimiste kao ja :smiley: Drzim fige za brzi release normalne verzije.

Ko odreši kesu da uzme ključ, videh na kp da Fantasterrific prodaje za 20€, skroz ok deal.

Za PC je, valjda je Steam, ne sećam se…

Tjah, kopka me ali vodjen prethodnim iskustvom sa MGS serijalom nece to mene drzati. Ceo MGS serijal mi je nekako, aham igram, oh look a penny!, i vise ne upalim :smiley:

Anyhow evo linka pa ko voli nek izvoli :slight_smile:

http://www.kupujemprodajem.com/Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-24401244-oglas.htm?filter_id=23621168

pa rekoh ja gore vec ne radi na 8.1 ni na 10, za sada… ceka se dalje

Izasao v2 i radi!
EDIT: Radi i nema fps dropova. Uz igru dobili ste save koji pocinje od Episode 1. Backupujte ga kako bi ste odigrali prologue misiju. Ako posle prologue bude kresovalo, vratite taj save i nastavite.

Igra + v1.005 Update and Crack v1-3DM

Koju si ti kombinaciju koristio? Jesi i update 2?

Karane ponavljam samo Update 1 je update, ostali updateovi su samo EXE glavni za igru. Dakle update 1 je 1.5GB to treba i posle menjas exe za novi up. Tj stavis lepo 3DM i ima 1.0.0.5 :wink:

Sent from my Nexus 5

Ajde fino. Probavam za sat i po vremena, prije fudbala. Bilo bi tuga da pokrenem i moram da idem da igram

jaooo cika Igoreeeee jaooo :D… idemooooooo :smiley:


Ideteee al’ dokle? [emoji14]