Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Do kraja bato nema za****ncije [emoji14]

Jos nesto, idemo za dzabeeeee [emoji14]

Sent from my Nexus 5

Mad.Max-REVOLT.Denuvo.Bypass.Solution.V1.0-Voksi

Dakle izašao je krek i za Mad Maxa, imam link ako nekome treba, međutim koliko čitam potrebno je donirati Voksiju 2$ kako biste bili na njegovoj listi, onda ćete dobiti krek i moći da igrate. Pošto nemam igru na HDDu, ako neko ima i ako ga ne mrzi da isproba krek, poslaću mu link, pa nek proba jel radi i bez te donacije. U svakom slučaju danas-sutra imaćemo krek free sigurno. :slight_smile:

EDIT: Upravo je uklonjen taj “donators wall”, tako da sada svako može da skine krek i igra! :slight_smile:
Takođe ovaj njegov Bypass radi i na MGS V. Baš me zanima da li radi i na Batmanu. :smiley:

Sve me ovo podseca na SecuRom iz davnih dana, isto ovako bilo dzaaa buuuu odeeeeeeee nema ga vise

Sent from my Nexus 5

Mislim da su isti ljudi iza SecuRom-a i Denuvo-a

Ps. Je li ovo igra nema klasican installer? Kliknem da file, nista se ne desava. Samo da ne bude da sam skidao pogresnu verziju, ce se ranim

Update sto je dosao uz v1 lek + v2 lek. Iskljuci compatibility mode ako ti je ukljucen i cekiraj “Run as Administrator”.

Ako misliš na MGS V ili Mad Max, nemaju instaler, u pitanju su UNLOCKED verzije, dakle samo se raspakuje, krekuje i igra.

Ero koliko sam van svih tokova, prvi put instaliram UNLOCKED verziju. Idem sada na fudbal, pa kad se vratim pokusavam

[SIZE=4]3DMGAME-Mad.Max.Update.0.Incl.DLC.and.Crack-3DM[/SIZE]
_

_It’s a race guys! :smiley:

De neka mi neko PM-uje crack za MGS

Poslato.

Jel moze postupak za save mgs v, gde se nalazi save folder?

Valjda u MGS folderu/3DMGAME/3DMGAME, taj folder imam bekapovan, a i on je jedini dosao sa updateom.

Da, baš kao što ti je napisao aLx.

Mnogi kažu da Mad Max crashuje posle prvih 5 minuta igre, sada raspakujem igru, ne znam da li da koristim REVOLT Bypass ili 3DM Crack…

Dobio sam white screen, je li da pomjeram sat ili ima neki drugi lijek?

Mrdaj mrdaj nema drugog leka. Tako bilo i za GTA

Sent from my Nexus 5

Pomjerio sat, radi. Evo me ki upisan kako sam srecan.

Znaš da nakon Prologa će ti igra crashovati pa ćeš morati da ubaciš 3DM folder u direktorijum igre i da nastaviš od Episode 1? :slight_smile:

Pih, nista nije propusteno. Samo polucinematic od pola minuta gde Big Bossu ugradjuju robotsku ruku.

Znam znam, taj dio sam shvatio iz prve. Ostatak je pravio problem :smiley: