Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

NieR Automata Day One Edition v1787043 “Cracked”
Size: 44 GB

1 Like

Sniper Ghost Warrior 3 v1.01 “Cracked By BALDMAN”
Size: 42 GB

1 Like

nice :smiley: ,sledeci je vjerovatno prey

Držimo palčeve

Cak i da ga ne krekuju imamo antidenuvo varijantu za 4e

Prey-Cracked By BALDMAN
Size: 19.2 GB

2 Likes

Ovo je bilo stvarno brzo i vraca nadu u PC gaming.

Samo da potvrdim da ovo za Prey radi za sada bez problema

1 Like

I Andromeda i Prey su krekovani relativno brzo (13 i 10 dana), samo se nadam da se CPY neće sada povući kada je ovaj Rus počeo sa krekovanjem Denuva, jer ima još dosta nekrekovanih igara.

Zato sam je ja premisljao sada konzolu ili nov PC. Dosta stvari koke sam hteo da igram imaju i multiplayer. A cena sada naloga za PS4 kao i popusti su sve bolji. Nije kao steam, da kup igru za par evra ali nisam mogao vise da se bakcem sa PC-em.

1 Like

Na kojoj konfiguraciji?

AMD FX8320
8 GB ram
Zotak GTX780 3GB
SSD Samsung evo850
AS rock Fatality 990x
Collermaster 1000V

2 Likes

Citao sam da je dosta dobro optimizovan za PC.

Misliš vraća nadu u PC pirateriju?

Na Balkanu ti je jedno sinonim za drugo.

3 Likes

Za koliko li sam ja samo novca oštetio budzet Srbije za 30 god piratskog gaminga,jer od mog novca za gaming ni dinar nije otišao na ime poreza državi…
(ustvari jeste, kao pdv na blank diskove koje sam kupovao).

Nikada U ŽIVOTU nisam ušao u games , virtual shop ili neku sličnu radnju i kupio original disk. Never ever.

Po malo osećam i grižu savesti. Al baš po malo.

1 Like

ja imam na steam oko 105 igara,ali iskreno sam 5x vise od ovog broja igara skinuo preko piraterije jer jbg po neke igre zelim da igram day one a tog mjeseca npr izlazi jos 5 dobrih i posle ne moze na sve strane.

I kod mene slična situacija, s tim da jesam kupio par original diskova još kao klinac, ali se naravno ne sećam koje radnje su bile u pitanju, a i nije me bilo briga, bilo mi je samo bitno da imaju igru koju tražim.

Danas je to dosta drugačije, skoro svaku SP igru skinem sa neta, ukoliko nije krekovana odradim aktivaciju za tipa 2$ i pređem je i obrišem i ne upalim nikad više. Online igre kupujem tipa FIFA i Division, ali generalno je to između 1 i 2 godine godišnje. Naravno da neke igre poput Batman Arkham serijala imam u Steam kolekciji, jer takve igre vredi platiti, ali 95% igara piratizujem.

Možda da je drugačiji standard kod nas i da nam odlazi tipa 75% od plate na obaveze, a da nam ostalih 25% ostaje da potrošimo na razonodu, u tom slučaju bi sigurno bila druga situacija.

NI IZBLIZA koliko su robovlasnici zaradili na tebi, dok si radio za crkavicu.

3 Likes

The Surge-CODEX
Size: 11 GB

3 Likes