Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Idi u pm. Jel moguce?

Osecam se kao da je 2002 :smiley: ili cak i ranije sve pljusti za dz :smiley:
Ako nastave ovako konzole nece kupiti ni Amerikanci :smiley: :smiley: :smiley: salim se malo.

[quote=“pleja, post:1109, topic:8132, full:true”]
Za koliko li sam ja samo novca oštetio budzet Srbije za 30 god piratskog gaminga,jer od mog novca za gaming ni dinar nije otišao na ime poreza državi…
(ustvari jeste, kao pdv na blank diskove koje sam kupovao).

Nikada U ŽIVOTU nisam ušao u games , virtual shop ili neku sličnu radnju i kupio original disk. Never ever.

Po malo osećam i grižu savesti. Al baš po malo.
[/quote]Evo top 100 zemalja koje najvise zaradjuju od gaminga, prva je Kina, druga USA, treci Japan, cetvrta Nemacka, peta UK… :slight_smile:

Inace Srbija na 65-om mestu, Hrvatska na 74, Slovenija 85, BIH 91 i Makedonija 99. mesto.

Evo tu link :point_down:, cela lista(top 100 zemalja)

Nismo loši, očekivao sam da će Hrvatska biti iznad nas, a za BiH sam znao da su ispod nas, kod njih je kako sam čuo od par ljudi gore nego ovde, ako je to ikako moguće…

Nije moguce :slight_smile: BiH ima zvanicno visi standard, a Hrvatska duplo bolji, ali nas ima vise, pa je samim tim i veca zarada od igara.

Mislim da niko iz Srbije ne treba da se oseca krivim zbog piraterije i razmislja o zaradi nekih tamo milionera. U danasnje vreme ko god se igra na next gen konzolama i PC-u piraterija se vrlo umereno koristi.

500 dinara nosioc deset dana za singleplayer.

Eventualno najskuplje moguce ako ima neki dobar multiplayer naslov a hoces day 1 je 3500.

Piraterija bi bila skuplja…

2 Likes

Realno super su cene za nosioce, radi se preko 3-4 proverene osobe kod nas ovde i nema problema :slight_smile:

Arma 3 Jets-CODEX
Size: 23 GB

Prey-CPY

1 Like

Koja je razlika izmedju Baldman i CPY cracka, osim sto Baldman nema klasicnu instalaciju?

CPY je izbacila scene grupa po tim nekim pravilma i propisima. Pravljen je tako da prilikom prvog startovanja vezuje denuvo direkno za tvoju masinu kao i original i vezan je iskljucivo za 1.00 verziju dok BALDMAN crack je preradjena akrivirana verzija tih fajlova da mogu da rade na svim masinama. Radi i na cistoj 1.00 i na mesavini 1.00 i 1.02.

I jedna i druga verzija rade bez problema i moze igra da se predje 100% sto je na vise mesta potvrdjeno. Tako da ti je bas sve jedno koji lekic ces da koristis.

3 Likes

Najbolja opcija po meni je 1.02 i BALDMAN crack iz razloga što su mnogi prijavljivali da im posle nekog vremena save postane corrupted sa 1.00 verzijom.

1 Like

Inner Chains-CODEX
Size: 7.9 GB

Assetto Corsa Ready to Race-RELOADED
Size: 12.9 GB

1 Like

The King Of Fighters XIV CBT-3DM
Size: 12.5 GB

Ne izgleda lose, na prvi pogled me podsetilo na Agony koji je takodje u najavi… jel probao neko?

ja upravo skidam igru , pregledao nekoliko gameplay-a na YT , ne izgleda lose…

Ja danas naplatio 48k rsd, i sad… kad poplaćam dugove i dažbine možda mi ostane 10 soma za moje potrebe. I bilo bi dobro da mi neko da na 2 rate pc ili ps4. Mogu da platim 20k, ne više, trenutno.

Ako postoji neko na forumu ko ima solidan pc ili ps4, da mu bleje i da možda želi da proda, na 2 rate, a recimo ima poverenje u random lika sa neta… Nek se javi. Dolazi u obzir ispijanje piva u mom dvorištu , i čisto da vidi prodavac gde živim…
Pa ne bi’ se cigančio za 10 soma din…

Ae neko da probije tu magičnu barijeru “Ne verujem nikome, ja sam dobar dečak koga niko neće da prevari…”

Strpi se i uzmi PS4, ima da se nađe do 200€, a čisto sumnjam da će neko izaći u susret po ovom pitanju, jedino da vidiš ako ima neko u komšiluku da prodaje ili neko koga znaš lično.

Jer s druge strane postoji i opcija da ti ideš prvi, to jest da uplatiš toj osobi tih 10k i da te sačeka za resto, ali da konzola ostane kod njega dok mu ne isplatiš u potpunosti, s tim da na taj način ti moraš ići na poverenje, a naravno to je i jedan od načina da ne potrošiš novac. Ne znam stvarno, deluje mi prilično zeznuto kako god okreneš.

U komšiluku igraju CS i nemaju predstavu šta je ps4, oni misle da je poslednja konzola ps3.
A ja bi recimo skoro svakome ovde sa foruma dao na ler nešto, neku robu…
(Što me verovatno čini glupanom, al nema veze…)