Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

DiRT.4-RELOADED

3 Likes

DISHONORED.2.CRACKONLY.UPDATE.FOR.THE.CRYBABIES-STEAMPUNKS

Verovatno mnogi ni ne znaju o čemu se radi, ali pošto crack za Dishonored 2 koji je izbacio Steampunks radi na principu da prvo lažira Denuvo licencu mnogi su se žalili da im nakon toga igra stoji pokrenuta u task manageru među procesima, ali da se ne pokreće. Naravno postoji rešenje za to i to je da se odrade Windows updates, ali Steampunks je odlučio da ipak ispravi to i tako nazvao ovaj Crack Update “For the Crybabies” :joy:

3 Likes

ADR1FT-STEAMPUNKS
Size: 1.4 GB

PLANET.COASTER-STEAMPUNKS

Ovi su bas u pohodu na Denuvo :thumbsup:

Tu se ne slazem sa tobom, jer da nema takvih likova tek bi onda sve otislo dodjavola.

I ovako PC gaming je u rasulu tek bi onda bilo haosa u pogledu svega (optimizacija, portovi, cene itd itd)

Nemoj pogresno da me shvatis, ja ne podrzavam pirateriju.Ono sto mi se dopada to cu kupiti ili pre ili posle probane piratske verzije i to upravo da podrzim te developer-e.

1 Like

ABZU-STEAMPUNKS
Size: 1.01 GB

1 Like

A bre konacno…

Warhammer 40.000 Dawn of War III v4.0.0.16278-Cracked
Size: 29 GB

1 Like

MotoGP 17-CODEX
Size: 10.75 GB

Bulletstorm Full Clip Edition-BALDMAN
Size: 9.8 GB

WRC.6.FIA.WORLD.RALLY.CHAMPIONSHIP.Cracked.Green.Edition-STEAMPUNKS

1 Like

Dead.Rising.4.Crack.V3.by.BALDMAN Finally!
Size: oko 65 GB

Moto.Racer.4-STEAMPUNKS
Size: 2.40 GB

Get Even-CODEX
Size: 23 GB

Sniper Elite 4 Deluxe Edition-STEAMPUNKS
Size: 48 GB

I ljudi kazu da je PC piraterija mrtva, Denuvo je samo jos jedan u nizu odvratnih DRM-ova koji ce proci kao i ostali.

F1.2016-STEAMPUNKS

Train.Sim.World.CSX.Heavy.Haul.v1.4.Crack.V3.by.BALDMAN

Recore-T0X1C

Dragon.Quest.Heroes.II.Crack.V3.by.BALDMAN

Minecraft.Windows.10.Edition-T0X1C

1 Like

Jos jedna u nizu :smiley:

FOOTBALL.MANAGER.2017-STEAMPUNKS

1 Like

Svaka cast CPY i STEAMPUNKS :slight_smile:
Strasno su poceli na me iritiraju ovi iz CODEX-a sa ovim najsitnijim glupavim update-ima…

Baldman takodje se ubacuje tu i tamo i krekuje po neku denuvo igru , a i TOX1C takodje.