Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Nažalost današnji internet je prepun prevaranata, teško je ljudima da veruju posle svega što su videli, doživeli ili čuli od nekoga. Naravno da se ništa od ovoga ne odnosi direktno na tebe, ali je to usko povezano za svakoga, jer svaka vrsta internet trgovine/saradnje u nama budi crva sumnje da li će sve proći kako treba, čak i kada je u pitanju najnormalniji protokol, a da ne pričamo o ovakvoj situaciji.

Meni je PS4 Pro bukvalno izmakao prošle godine jer sam odradio preorder i onda otkazao isti jer sam računao da ipak odložim još jedno 2 meseca kupovinu jer nisam imao vremena ni za PC, a i trebao mi je novac za druge stvari, posle toga naravno svakog meseca je novac odlazio na nešto i nikako nisam uspeo da ostavim za Pro i eto do dan danas ga nisam uzeo, ali je idalje u planu. S tim da na PCju igram sve multiplatforme, on bi mi služio samo za exkluzive, pa mi ipak nije prioritet broj 1.

S druge strane ti se čini mi se igraš na PS2, tako da verujem da si nestrpljiv, ali mislim da ćeš ipak morati da se strpiš dok ne budeš mogao da iskeširaš celu sumu, ili druga opcija ti je da se pozajmiš od nekog drugara za konzolu ili da uzmeš u prodavnici na rate gde ćeš je platiti bar duplo skuplje.

2 Likes

Da, mogu da uzmem na rate gde je cena konzole 59.999. Na akciji.
Od drugara svi su posrnuli. Robija, narkomanija… (jbg, u takvom društu sam se kretao).
Burazer stalno kuka kako nema, a šalje slike iz Aspena.

Ja lepo kažem da dođe kod mene lik da pijemo piće i da vidi gde mi je kuća. Da planiram da ga izvaram dal bi to nudio ?? Al kapiram, medjuljudski odnosi su haos, neće se to promeniti skoro…

Prešao sam ja skoro sve hitove na 360, nabavio sam ga 2006-te god. Dugo smo se družili, tako da…

Nisam ja papan batice, ja sam pro gamer. Mislim… nemam ps4pro, al kidam NFS Underground :slight_smile:

Rise.Of.The.Tomb.Raider.20.Years.Celebration-CPY

2 Likes

Vanquish-CODEX
16.5GB

Sta tek sada je izasla( nakon7 godina) piratska verzija za PC ? Jer ako se ne varam za PC je izasla iste godine kao i za konzole. Btw. igra je odlicna…, jedino kontrole su malo cudno postavljene pa treba malo vremena za se naviknuti.

Nije izasla za PC, bila je do sada konzolna ekskluziva.

1 Like

Portovana je tek sad na PC, probao sam igru, prešao prvi Act i dobro je odrađen port, iako se vidi da je igru sustiglo vreme, ali ipak 60fps i poboljšana rezolucija i texture pomalo vade stvari. Inače sam je igrao i na Xbox 360, ali nisam je nikad prešao do kraja.

1 Like

A predjoh je skoro na 360.
Kratka, brza i zabavna igra.

Friday The 13th Game-Voksi

Rime.v1.0.Crack.V3.by.BALDMAN

Rekordno :smiley:

3 Likes

Idalje mi nije jasno zašto developeri bacaju pare na Denuvo kad sad imamo first week crackove.

Pa u odnosu na pre par meseci kada se na neku cekalo mesecima ovo je poboljsanje ali i dalje nije idealno.

Koriste ga da se malo nahvataju love jer tih prvih par nedelja je kriticno.Toliko im denuvo znaci.

Rime-CODEX

Ovo je verzija bez Denuva jer su developeri nakon što je BALDMAN crackovao igru uklonili Denuvo zaštitu.
Zanimljivo je da su na Steamu mnogi prijavili da su im performanse bez Denuva skočile i što se tiče fps-a i što se tiče loadinga, tako da definitivno je Denuvo krivac za lošiju optimizaciju.

U neverovatnom razvoju dogadjaja, sada vec cini se pri zalasku karijere Denuva, ispostavilo se da oni i sami piratizuju deo softvera koji koriste:

Voleo bih da budu tuzeni i da im se obije o glavu svo unistavanje performansi. Da ne pricamo o tome da Denuvo kosta 250 000$ na mesecnom nivou.

Dobre su pare namlatili za ovo vreme, jos sada kada je utvrdjeno da njihova protekcija nemilice trosi resurse. Postoje one price jos od pre da mnogo upisa i citanja ima denuvo protekcija pogotovu na SSD-u, cime mu skracuje vek trajanja i ubija.

DISHONORED.2-STEAMPUNKS

2 Likes

TEKKEN 7-BALDMAN
Size: 38 GB

1 Like

TEKKEN.7.V1.0.Steamworks.Fix-REVOLT

Ovo je MP crack. Dakle 4-ti dan od izlaska igre sa Denuvom moguće je igrati i SP i MP. Good job there Denuvo. :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

3 Likes

Auuuu. Bilo bi lepo da potraje to za MP, ali sumnjam da hoce.