Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Jos vidim da si me tagovao, kontam evo ga CPY. Nece me nista natjerati da je kupim.

RAGE.2-CODEX

Sniper.Elite.V2.Remastered-CODEX

5 Likes

5 Likes

Wow, zaboravio sam na ovu igru, pirati bas spavaju ili je denuvo toliko zaguljen.

Star Wars Jedi Fallen Order-CODEX

5 Likes

Milion lajkova!

1 Like

Hm ovo je bilo bas brzo. Ali bez HDR-a i uz probleme sa drajverima. Cak i konzolna verzija ne radi stabilno, nisam siguran da li bih se patio sa podesavanjima i optimizacijom.

edit: u stvari ima HDR, ali mora prethodno da se enable-uje u Windowsu.

https://gamertagzero.com/star-wars-jedi-fallen-order-hdr-support-guide/

Javite onda kako radi i da li sam se izglupirao sa PS4 guestom. Ako nista drugo ima svetlo na dzojpedu u boji lightsabera :smiley:

Btw cekao sam igru da izadje na torrentu, a malo je falilo da kao Padawan popustim i kupim igru.

Iz pozadine sam gledao sve klipove, potajno se nadao da ce biti dobra SW igra… napokon cu i provjeriti.

Heavy Rain - CPY … if anyone cares :smiley:

1 Like

Halo Reach CODEX
Darksiders Genesis HOODLUM

1 Like

Sa kog sajta skidate pirate?

Za starije naslove - oldpcgaming, za novije - freegogpcgames

2 Likes

Eh, igrao bih verziju za Switch, ali tek u februaru 2020…

Ja sam samo upalio da vidim kao izgleda, cini se da se ubila za Switch u handheld modu, iako je pitanje koja bi bila velicina karaktera. Prelazim sada na Switchu Marvel Ultimate Alliance, i sa cetiri lika sa kojima igras cesto se ne vidi sa kim igras i sve je poprilicno kofuzno. Naravno, handheld mod.

Zato Torchlight 2 koji je u istom fazonu izgleda i radi besprekorno. Probajte, nećete se pokajati. Preko 20h zabave u Diablo fazonu.

Sta li se desava sa ovim hakerima samo da mi je znati ? Jel ovaj denuvo toliko jak da ne moze da se probije il su digli ruke i mrze ih ovim da se bave vise ? Il su dobili pare od devova da ne prave crackove ? Do pre par godina istog dana za svaku igru izlazio je crack a sad ko zna kad ce za sta da izadje i dal ce uopste izaci. Gde je crack za rdr 2, novi nfs, mk 11,fifa 20, novi cod,…

Otprilike

ORI AND THE WILL OF THE WISPS-HOODLUM

I posle skoro godinu i po dana…

SOULCALIBUR VI-EMPRESS

1 Like

DOOM ETERNAL - DRMFREE

WWE 2K20 - ORIGINALS - CODEX

5 Likes

Heh kad pre su krekovali Doom?