Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Bethesda opet pustila cist exe bez zastite.

Boli ih patka. Igra ce svakako biti krekovana kad tad. Taj ko hoce da je kupi i kupice je, onaj ko nece, cekace crack pa makar cekao godinu dana

Pojasnjenje:

Hhahah eto sreće za pirate :smiley:

GEARS TACTICS CODEX - 27.8GB
COD MW2 CAMPAIGN REMASTER - 64.5GB

2 Likes

MAFIA 2 DEFINITIVE EDITION CODEX - 41GB
MAFIA 3 DEFINITIVE EDITION CODEX - 55GB

:smiley: :smiley:

Kad prije😂. Jel moram da odigram mafia 1 prije mafie 2 ili su priče ne povezane?

Uhhh dobro i tesko pitanje :smiley: Nisu povezane igre i mozes bez problema odigrati dvojku ali postoji jedna malaaaa sitnica iz prvog dela koja je u drugom a moze da te pogodi samo tako. Znaci ako odigras keca pa dvojku naici ces na jedan neverovatan detalj na koji ce svako reagovati na svoj nacin a s druge strane ako ne odigras keca nego samo odmah dvojku neces nista primetiti i bice ti sve ok i nece ti nista ni poboljsati/pogorsati/promeniti utisak. Tesko je sad ovo objasniti bez ikakvog spojlera i otkrivanja necega al pokusao sam.

3 Likes

Pa kontam sad preć ovu 2 pa onda kad izađe preć i 1.

Neces imati taj utisak kad igras tu misiju, zapravo to je jedina misija po kojoj pamtim dvojku ali ako ne odigras keca nece biti taj uuuaaauuuuu efekat…

Au. Tačno se sećam kada sam prvi put igrao dvojku i došao do te famozne misije. Odmah sam provalio o čemu se radi. Kad došao do te scene, momentalni flashback na više od 15 godina ranije :smiley:

Nećeš mnogo propustiti ako igraš recimo sad dvojku, ali ako ti nije frka a očigledno nisi igrao Mafia 1 do sada, sačekaj avgust pa odigraj 1 prvo. Mada, koliko god grafika bila a naravno da jeste opasno zastarela za sadašnje vreme, ja bih čak i sad odigrao keca bez da se razmišljam :smiley: ne znam iskreno kakav će biti rimejk. Da li će biti originalni glasovi, iste i plus proširene misije.

1 Like

Pre desetak godina sam hteo da je odigram opet ali imao sam problem sa nekom misijom sa snajperom. I to je bio cesti slucaj da je igra krešovala na sedmici. Znam da sam po savetima nekog foruma preuzeo neciji save i nastavio. Da li ce sve raditi na win10 ne znam. Narodna verzija i nije velika pa neka proba ako mu ne smeta grafika od 20ak godina…

DESPERADOS III - CODEX - 9.8GB

1 Like

BEYOND TWO SOULS - CODEX - 38GB
DETROIT BECOME HUMAN - CODEX - 54GB
FOOTBALL MANAGER 2020 - MKDEV - 3.7GB

E Football PES 2021-CPY
Ako postoji neko da igra uopšte lol

Death Stranding- CPY
Mortal Kombat 11- Empress
Mafia Definitive edition - CPY
Ne znam kako, ali u 1-2 dana su sve ove 3 igre krekovane.

2 Likes

Marvels.Avengers-CPY

2 Likes

RED DEAD REDEMPTION 2 - EMPRESS - 117GB

5 Likes

Cemu histerija, mi vec godinama igramo RDR 2 :smiley:

2 Likes