Kakav bi bio vaš plan u slučaju zombie apokalipse?

To sto predajem ekonomiju na univerzitetu i sto sam ekonomski istrazivac ce mi donijeti samo vise problema, pojedini studenti ce me juriti da mi se osvete.

Mozda jedino u nekoj zajednici da upravljam oskudnim resursima :shushing_face:

*letim i ja preko zida

4 Likes

Profesore, pocnite na vreme da delite 6-ice :joy:.

cak i @robotnjik bi mogao barem flajere za lokalne diktature da dizajnira, ja bi bio srecan ako me ne bace svinjama ko hranu.

4 Likes

Ehej bas ste strogi, dizajniracete flajere za sigurno utociste na severu :smiley:

:joy: :rofl:
Mi se ovde sprdamo, a ja sam u US preko nekih 5-6god upoznao lika koji se spremao za zombi apokalipsu. Mislim da sam cak i pisao ovde.
Nisam ja to odmah znao. ali lik krene da mi prica kako slusa neke alternativne radi stanice o teorijama zavere. Lik je po zanimanju bravar.
A deluje na prvu skroz normalno. Cak vrlo elokventno i nacitano.
Kad ono… trt lud ko ludi sesirdzija! Ima svoj zivotni projekat “zombi kombi”
Neki nesrecni veliki kombi i u njemu ima sve moguce i nemoguce gluposti za prezivljavanje. Da bude uvek spreman kada dodje do problema!
Nisam video nikakvo oruzije ali kapiram da ima i toga posto je to makar tamo lako nabaviti.
Na moju srecu ili nesrecu nisam ostao u kontaktu :crazy_face:

5 Likes

Zvuci kao zabavan lik, da budem iskren, “normalni”, potpuno prazni porodicni ljudi su mi kudikamo jeziviji. Covek mora da ima neku svoju opsesiju (hobi je, nekako, light rec za to). A i ako dodje do zombi apokalipse, pozeleces da ste ostali u kontaktu :smiley:

Inace na fejsu vec kruze najave :clown_face:

3 Likes

Vidim da je neko čitao/gledao The Mist od Steven Kinga :smiley:

Veruj mi nije. Sada to zvuci zanimljivo i super. Ali kada skapiras da nije luckast vec BOLID e onda je druga prica. Super je malo cuti i nasaliti se. Da posle kao ja sada mozes da prepricas kao anegdotu.
Ali stvarno je lik lud, znaci stvarno lud lud… Ima tu jos more bolestina njegovih.
Nego cisto kao istinita prica da stvarno ima takvih.

Ali ako ikada dodje do te “zombi apokalipse” bice ono poslednjim dahom dok se pretvaram u zombija… neeeeee, zasto ga nisam poslusaoooo…

:crazy_face: :nauseated_face: :face_vomiting: :exploding_head: :skull_and_crossbones:

1 Like

Kontam ovo je dobra tema za ovo:

  • Prodajem kombi za specijalne namene, za nadolazeću i neizbežnu zombi apokalipsu. Vozilo je u odličnom stanju, mali potrošač, prvi vlasnik bakica koja je kombi koristila radi odbrane od dosadnih školaraca.
    Paket opreme je - “apocalypse special”, zaštita prozora, specijalni sistemi zaštite od grickavih napadača, zeder.
    Vozilo poseduje svu papirologiju, kupcu ostaje samo registracija.

Cena po dogovoru. Cim stop.

4 Likes

Aaa ne moze to kod nas vise da se registruje bez atesta!
A ovo moze biti starter paket.
Oduvek sam ovo zeleo da imam… A bilo je skroz legalno u Africi :smiley:

1 Like

Doci do dunava i maznuti Brod/Jahtu sta god .U sustini bitno je da ima potbalublje sa krevetima. Ubaciti koji stap za pecanje+mrezu , Odvesti se u neki dunavac usidriti i cekati da prodje ovo sranje.

Hrana pecas ribu, voda dunavska prokuvana,Drva uvek imas pri obali , Jos ni jedan zombi ne zna da pliva jedino bi problem bili ljudi koji su preziveli pa bi trebalo uvek imati goriva za brzi beg.

5 Likes