Kakav imate ručni sat?

I ja sam bio veoma blizu kupovini gear s3 modela … Ali nije ipak to to… Za njega 2 do 3 godine i to je to… A ovako rucni sat ima svoju vrednost i kvalitet na duge staze…

8 Likes

Ja imam Ticwatch E android “Wear OS”. Odlična spravica, za 150$.

1 Like

Tooooo kralju :smiley:

Smart watch je gadget a ne sat

1 Like
1 Like

Apple Watch :slight_smile:

Iskreno, posle toliko godina, najprakticniji sat koji sam imao.

Kud sam uopšte i išao na Berić sajt…ovo je jedan od najlepših satova koje sam video, a nije nešto ni skup…

3 Likes

Koliko traži Bomar, stari otimač duša nas ljubitelja satova? :joy:
Ja odavno ne gledam te sajtove, k’o što ne pratim Sony ekskluzive, hoću da se razbolim :sweat_smile:

Traže oko 17.000,00 dinara, dok je cena na KP 130€.
Sat stiže sa tri narukvice (kolor resin/smola, platno, crna resin/smola), ima ga ukupno u 7-8 varijacija, pa kome se šta sviđa.
Plavi je takođe fantastčan.

2 Likes

Lep je Nešo ne razmišljaj puno. Nije kao moj ali nije loš😉.

1 Like

Preporuka za G-SHOCK. Zaista su kvalitetni satovi sa sjajnim dizajnom. Ja imam GA1000 i prezadovoljan sam.

3 Likes

Taj i ja imam👍

1 Like

Uvek volim ovaj video da podelim sa “nevernim Tomama”, nije da ih ima u ovoj temi, ali neverovatan video koji vredi pogledati.

4 Likes

casio a159w :grin:

7 Likes

3 Likes

Ziv si, to je bitno :joy:

2 Likes

Bio sam danas da probam ovu lepotinju:

Neverovatan sat. Zapanjujuće lagan i deluje izuzetno kvalitetno. Jako dobra narukvica i nimalo glomazno ne deluje na ruci.

9 Likes

I ja sam bacio oko na ovaj, prelep je. :smiley: Samo mi malo bode oci ta svetlo plava narukvica jer ne ide bas na svu garderobu i sl. Kad bi bila varijanta sa crnom bojom, a da je kuciste sata isto kao sa slike (ti plavi detalji) to bi bilo top. :slight_smile:

Teoretski, sat u originalnom pakovanju satiže sa tri narukvice: plava resin/smola, platno, crna resin/smola,
E sad, naši preprodavci i uvoznici uglavnom imaju samo sa jednom narukvicom, pa pre kupovine, ukoliko možeš, biraj prodavca koji daje više narukvica.
Radnja u kojoj sam ja bio se kune da je full original pakovanje, ali ipak samo jednu narukvicu imaju u paketu…

1 Like

E pa super onda, bas cu da vidim. Ako naletim sa tri narukvice, javljam. :slight_smile:

1 Like