Kakav imate ručni sat?

Ovaj sat vec nosim neko vrijeme. S obzirom da sam ga platio svega 50e, iznenadjuje me kvalitet. Nakon svakodnevnog nosenja vec par mjeseci nema ni linijicu na staklu.
Mada mi je san da kupim zlatni rolex day-date (tzv" rolex president"). Cijena je “svega” 20 000 :joy:

Ja imam jedan Tissot iz serije t-race. Meni licno je drag posto je poklon od moje gospodje supruge, ali mi posao ne dozvoljava da ga nosim stalno, pa ga nosim bukvalno 1-2 puta mesecno. Evo postavicu i sliku sad uslikao. Eto koliko ga nosim kad jos ni na novo vreme nisam prebacio. Inace , treba da dobijem jos jedan sat, samsung active watch, mislim da se tako zove kao poklon posto sam uzeo galaxy note 10+, pa ce mi biti isporuceno za koji dan. Te android satove ne volim, prvo zbog posla, a drugo zbog cestog punjenja, pa ako je neko zainteresovan, ide odma na prodaju :smiley:

4 Likes

Evo ga… stiglo. Ako je neko zainteresovan mozemo se dogovoriti :grin::grin:

1 Like

Koji je ovo sat?
Koliko si ga platio?

Sat je samsung galaxy active watch. Ima u sebi tizen os, oko 700mb ram memorije i 4gb memorije. Upari se sa samsung telefonom i mozes sve preko njega da zavrsavas, takodje i za sportiste, meri vitalne znake itd… dobio sam ga na poklon od samsunga posto sam nedavno uzeo galaxy note 10+. A sad koja mu je cena… gledao sam u srbiji po oficijelnim prodavnicana 29000 kosta.ovde je oko 200€

1 Like

3 Likes

KOliko često menjaš narukvice? Koža je baš nezgodna za održavanje…

Na Daniel Wellington jos nisam mjenjao i bas lose izgleda. Ostale i ne nosim tako cesto, a za Moto 360 imam i metalnu, u zavisnosti od garderobe.
Vrlo brzo se “slomi” koza na mjestu gdje se spaja, izgleda poprilicno lose kada se skine sat sa ruke.

Ali meni elegantinije, pa da ga je*es.

Kozne narukvice nosim samo i iskljucivo zimi!
Leti ni slucajnoooo… Osnojis se i usmrdi se narukvica zlo.

Napravis od sode bikarbone i vode pastu, uzmes cetkicu za zube i trljaj. Ukloni se taj smrad i ocite se one fleke od znoja…pricam o pravim koznim narukvicama.
Ima lik sa bench-a koji to sije i prodaje. Izaberete model i boju cini mi se da naplacuje oko 20ak eura po narukvici. Dosta su kvalitetnije od orginalnih(bar tako kazu).

2 Likes

Ma ne nosim leti i cao.

Imam neku staru festinu i Xiaomi MI band 4.

Rečeno - učinjeno!


11 Likes

Koliko je koštao?

Oko 135€, ali pakovanje samo sa jednom narukvicom.

Nosiš na desnoj ruci sat?

1 Like

Aha, još od deteta…

Dobio sam od zene na poklon nov sat… sada imam 2x Doxa :grin:

4 Likes

Iskreno, malo je reci da bih lagao kad bih rekao da je lep i da mi se svidja :ddd sat aj i nekako al ta narukvica je kriminal stvarno…klasican neki penzos fazon. Uglavnom nek te dugo i lepo sluzi.

Klasika, polu-retro bas mi se svidja. Jel automatic ili baterijski?