XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Kako snimiti igru na USB za Xbox 360?

pitanje

Pozdrav, nov sam u ovom pa me zanima imam xbox360 flesovan (tako mi je receno ) i mogu da igram igrice koje nisu original .E sad ja bi ako moze kad skinem igru sa neta kako koja je ISo kako da to konvertujem i prebacim na usb ili bolje da se nareze na dvd.
Hvala unapred

Drugi put malo prelistaj forum.

Hvala ti ali video sam to i pokusao ali nije mi uspelo.
A za ubacivanje na usb?
Samo da napomenem imam Asus dvd rw sdrw-08d2s-u

Za ubacivanje na usb ti RGH cip, a za rezanje ti treba odredjeni rezac, i tutorialu imas spisak podrzanih…tvoj nije jedan od njih. Doduse postoji jos 1 opcija za rezanje igara. Payload tool. Prevari img burner da kmas iHas rezac iako nemas. Mozda uspe sa tvojim

Ja sam imao neki asus cini mi se koji je mogao da se flesuje na neki od tih rezaca.

Ali ako ne ides online na xboxu, i zelis da samo igras offline. Narezi disk truncate metodom, do 97 posto.
Pa pre nego sto pokrenes igru da igras, udjes u media player na xboxu pustis neku mp3 pesmu koju si skinio, upalis igru , prodje intro, startujes da igras, iskljuci pesmu i enjoy.

I naravno starije igre ne moraju da se rezu tim rezacima, samo one koje su izlazile nakon GOW3.

A Sa Pioneer DVD RW 111D ?Ne vidim da je podrzan ali ajde da pitam…Onda znaci da nista od rezanja ili snimanja na usb?

Procitaj opet sta ti je Miki napisao.
I za usb ti je odgovoreno, samo sa RGH cipom mozes igrati sa usb. Mozes da instaliras igru sa diska na usb, al opet mora da ti je disk ubacen u xbox.

Hvala lepo probacu to pa javim .Mada sam skroz nov u ovome tako da ne znam ni kako da namestim mp3 .Ali ok hvala

Kakav sad mp3? :joy:

Ali ako ne ides online na xboxu, i zelis da samo igras offline. Narezi disk truncate metodom, do 97 posto.
Pa pre nego sto pokrenes igru da igras, udjes u media player na xboxu pustis neku mp3 pesmu koju si skinio, upalis igru , prodje intro, startujes da igras, iskljuci pesmu i enjoy.

Prvo sredi podesavanja u imgBurn programu, zatim kupi Verbatim DL disk i isprati tutorial i rezi truncate metodom. Tako sam i ja rezao i sve mi je radilo.
Onda nabaci na usb neku mp3 pjesmu, pusti pjesmu smanjis zvuk i pokrenes igru i uzivas.
Ali ti se vise isplati da uradis RGH.

Ubacis audio disk u xbox i prebacis makar 1 pesmu na HDD. Xbox usnimi kao mp3.

Ako pokreces truncate disk i ukljucis u pozadini pre toga mp3 pesmu da vrti, xbox se zbuni i nece da izbaci ono this disc is corrupted bla bla, nakon 15 min igranja

Nisam znao za ovu mp3 foru haha

Odigrao tako 20-ak truncate diskova, dok nisam kupio rgh drugu konzolu posle.

Na tom bugu je napravljen Lt+ 3.0

Uz pomoc MikiMan-a narezao sam prvi disk kao sto je i objasnio \Hvala mu puno i drugima hvala na pomoci nadam se da ce opet uspeti :sunglasses

Za pocetak juri xdg2 igre.
Proguglaj i ako ima nesto zanimljivo rezi te prvo, jer one rade sve bez greske.

Xgd2 mozes guzicom natezati, ne mozes disk nikako unistiti

reseno, lock :closed_lock_with_key: