Kako vam se sviđa novi forum?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ne sviđa mi se uopšte

0 voters

1 Like

Bilo bi dobro da posle nekih par nedelja ponovo pokrenemo poll kada se ljudi više naviknu, čisto da uporedimo :sunglasses:

1 Like

cek ovde je 1 ili 5 najvisa ocena

1 Like

5 je najvisa :smiley:

Izgled je super…pretežno koristim na mobilnome sada je brže i preglednije…samo napred…

Moze li da se kreira poll u kom ne mozes da menjas misljenje ?

Jel dostupan novi forum preko Tapatalka?

Nije. U izradi je native app, ali discousre nije podrzan za tapatalk. Jedino sto mozes je da otvoris forum u browseru i izvuces ikonicu na home screen. responzivan je i radi ultra brzo, brze nego da je na tapatalku :smiley:

1 Like

Ja sam se navikao na novi forum tokom beta faze. Odličan je, brz, mada malo bezličan zbog ovih sivih i belih blokova oko postova i teksta. Možda da probate neku temu da ubacite, kao što ste radili na staroj platformi, gde svakog meseca okačite sliku iz neke blockbuster igre :slight_smile:

Sve u svemu, petica. :champagne:

vec je ubacena dark souls pozadina. samo kao test za sada. cudi me da ne vidis :smiley:

Da, probaj refresh strane da uradiš

Evo šta ja vidim, da nije možda bug?

:joy: :joy: :joy:

Odličan je forum,mnogo je pregledniji i deluje nekako “futuristički” :joy: nebi škodile male promene u dizajnu ali je i ovo ok.I kada budete pravili xbr app obavezno da ima i za windows phone :slight_smile:

vise nema ni windows phone za windows phone a kamoli app :smiley: :smiley:

Znači ništa od app-a za wp ili se šališ?

Mali update, pokazuje mi Dark Souls pozadinu putem Google Chrome-a, ali ne i putem Firefox-a, čak i nakon nekoliko reset-ova stranice.

ja na firefoxu i radi.
@loodacha

daj mu malo po ccleaneru :smiley:

@ShadowFighter

salim se :stuck_out_tongue:

2 Likes

Hah dobro je :joy:
I moram da kažem da mi se sviđa kako radi forum na telefonu :blush:

1 Like