Kena Bridge of Spirits - Reveal

Ni jedna ni druga :DDDDDDDDDD konzole su na AMDu

1 Like

Novi detalji iz GameInformera:

Kena: Bridge of Spirits - PS5 Details

-Virtually no loads, launch from dashboard in 2 sec
-More lush & dense environments
-All 100 creatures (called Rot) displayed onscreen simultaneously vs not on PS4
-Haptic feedback for things like attacks & bow force

https://www.gameinformer.com/feature/2020/09/08/what-does-the-ps5-bring-to-kena-bridge-of-spirits https://twitter.com/shinobi602/status/1303367887307104262/photo/1

Kako ovo lepo zvuči.

2 Likes

Ne zajebaj :grin:

1 Like

Brutalno izgleda.

Fantazija. Svaki put “vidim” Beyond Good & Evil. Odlicno izgleda, way too cute.

A, valjda ce i PS5 dok ne izadje Kenja…

2 Likes

Cek jel to igra kosta samo 40 dolara?!
Sta oce da nam kazu time…

Pa verovatno da je kratka igra. Bolje da bude 40, nego da bude 70 pa da ih pljuju.

Još nismo videli konkretan gameplay. Dosta cutscenes i deliće borbe. Nadam se da ćemo bliže izlasku igrr dobiti nekoliko minuta samog gameplaya.

Fine ocene za sada.

6 Likes

IGN

2 Likes

Super. Ovo je studio koji ima potencijal da postane nešto posebno.

Ovo mi se sviđa:

With its elegantly simple combat and beautiful world, Kena: Bridge of Spirits harkens back to the days of the N64/GameCube-era Zeldas, Okami, and Star Fox Adventures, while also adding modern sensibilities and a distinct personal touch.

Najviše za šest meseci.

1 Like

Nije bas tako ni kratka kao sto sam mislio. :thinking: Pre par godina bilo je uobicajeno da toliko traju single player igre, pre nego sto su svetom zagospodarili open world mamuti.

On the whole it will probably take between 10 and 15 hours to beat Kena : Bridge Of Spirits for most people

1 Like

Za dužu igru ti treba veći svet, više novaca, više vremena. Ako su uspeli da u 10 sati upakuju sve što su hteli i da to bude zabavno/zadovoljavajuće, meni je to savim ok. Nekad igre traju 40h, od toga pola vremena se odugovlači ili stvari ponavljaju ne bi li se sama dužina veštački održala.

4 Likes

Pričaš o TLOU 2? :face_with_hand_over_mouth: