Ko šta vozi i šta bi voleo da vozi?

Evo ga i moj brm brm…

Seat Ibiza 1.9 TDI



[QUOTE=w00bLe;111533]Evo ga i moj brm brm…

Seat Ibiza 1.9 TDI

Nek te dobro služi i da se navozaš u njemu

Aj da se upisem.
Bmw 316i E36

Sent from my LT18i using Tapatalk

Trenutno Opel Astra 2007 1,7 DTl


Sledece leto cu mozda menjati , voleo bih sigurno Bmw F30 :slight_smile:

Fiat Stilo 1.6 16V benzinac 2002 godina. Ugradio plin i picim kao lud. Za sad bez ikakvih problema.

E ja ovu temu tek sad vidim, a i taman na vreme. :slight_smile:
Cale kupio kao drugi auto Dacia Stepway. Posto sam dosao kuci za vikend a on ga je bas sad i uzeo novog iz salona, prvi sam odvezao da ga isprobam. Odlican auto, ne znam koliko ga je tacno platio, on mi kaze neku cifru 9000e, i ako je tako ono vredi sve pare.
Pravljen je od Reno-ovih delova, motor je 1.6 benzinac reno-ov. Presao sam tu po gradu nekih 35km danas. Nisam ocekivao Mercedesa, ali je auto pravo iznenadjenje, videcu da postavim neke slike ako se budem setio. :slight_smile:
Edit: Iznenadilo me je sto je dosta prostran. Prtljaznik veliki, mada mi to nije presudno jer ce pretezno biti za po gradu, ali dosta prostora ima cak i na zadjem sedistu kad se povuku prednja, ja bas onako konfornije povucem vozacko, i lagano se sedi pozadi. Mada sam vozio mahom vece automobile pa mi je mozda ovo izgledalo samo manje, u svakom slucaju mi se dopada, s obzirom da cu ga ja najvise i voziti.

Evo i mog novog “drugara”. Već je bio samnom na pecanju:


Trenutno gazim audi a4 ali prodajem ga tako da se nadam da uskoro predjem u nekog malo novijeg renoa… mozda megan ili scenic 2002-2004.

Evo da se i ja pohvalim pre par dana iz auto kuce


Ide ko sotona 160KW:rock:

@WERTA nice,obozavam tu bembaru vozio sam se u njoj par puta mnogo dobar auto.


Ovako nesto je vise u mom fazonu mozda nekada i nabavim jedan takav :).

@gospodin covek
E to je pila sam mnogo skupi a ima KS za popi**it cca.400-500 pogotovo stari Chevy SS:emoticon-0100-smile
Oba auta su i u Forzi Horizon a meni su jedni od najdrazih pogotovo Tuned

Nje ovo Chevy SS ovo je Plymouth Baracuda odnosno Hemi 'Cuda kako se zvao sportski model.

pa znam da je to hemi cuda ali kazem za taj SS

@ninja odmah si morao da testiraš kako ide kroz blato :smiley:
Ja trenutno restauriram ladu nivu pošto je fiat uništen a treba starom da može u njivu i po selu pa ću baciti slike kada bude sve završeno

@SlobeX

Samo da mu je klirens malo veći/viši… Nije 307-ca baš za sići sa puta. No, samo lagano i zimske gume…

Ajd’ i ja da se pohvalim! Cik da neko sme da mi izadje na crtu! :smiley:

Vozim stojadina/keca. :wink:

A ono sto bih voleo se moze naci par postova iznad, kao sto je postavio gospodin covek. :slight_smile: Samo bih ja radije Mustanga. :slight_smile:

ja vozim seat ibizu 1.2 tsi a jako bi voleo da vozim nissan gtr, pa makar samo na dan :slight_smile:

Koje ti je godiste Ibiza ?

uzeo sam je letos u Porsche-Leasingu 2011 godiste.

Ok, treba mi nesto od delova za moj auto jer se malo teze nalaze kod nas, pa rekoh da vidim gde se snabdevas ali verujem da je tvoj jos pod garancijom pa nemas tih problema…