Koje zvucnike za TV preporucujete?

Planiram u narednih mesec dana da uzmem i zvucnike da napravim kucni bioskop, interesuje me onaj sistem 5.1 i dao bih na njega najvise nekih 200€.
Ajde pisite vase preporuke, ukoliko neko misli da 7.1 ima da se kupi negde do 250€ nek predlozi i njih nikakav problem.
Hteo sam da ih onako lepo rasporedim po sobi da kad gledam neki film bude ful dozivljaj.

Teško šta valjano u tom cenovnom rangu…250€ nije dovoljno ni za AV receiver, a gde su još zvučnici…
Pošto ti treba za TV, možda da razmisliš o nekom Soundbar-u?
Evo par predloga:
Samsung HW-K335/EN - 140€
Sony HTCT80 150€
Panasonic SC-HTB18EG-K - 155€
Philips HTL3110B/12 - 175€
JBL Cinema SB250 - 230€

Moze neki logitech 5.1 da se uzme za oko 250e sasvim ok. Nije da ne moze.
E sada sta ko voli. Ali neki soundbar bi bio sasvim ok.
Ko kuburi sa prostorom moze i soundplate. Cuo sam jedan soundplate LG od oko 300e i cuje se ludilo. Za tv ne treba nista jace i bolje a i muziku gura odlicno.

Something like the following for example:

Yamaha RX-V500D

Monitor Audio BX2 (The additional Monitor Audio BX Centre speaker will set you back another £150)

If you decided to not go the 5.1 route then swop out the AV receiver for something like this:

Marantz PM6005 Amplifier

This stereo integrated amplifier has an optical audio input and inbuilt DAC. You could use your TV as the hub with all your digital sources connected to it and then connect your TV to the amp via optical.

Meni je ovako nešto bila želja. Verovatno ću jednom da sklopim sve to. Inače ovo je mnogo skuplje od 250 evra, cena za ovo je u hiljadama evra :slightly_smiling_face:

Pa ja sam nasao u gigatronu neki genius za 120€ sasvim solidno izgleda…e sad ne znam kako ne moze da se nadje, ne trazim bas da bude svemirski brod…hahahah

Ocegledno nisi audiofil :grin:.
To ne moze sa zvukom ni da prismrdi, kod zvucnika najmanje bitan izgled.
Ako si zadovoljan njime uzmi ga, ali kvalitetno tesko ispod 500 evra i to je jos slabo jako.

Sto rekao ninja ovaj Logitek i puna kapa.

1 Like

U tom slučaju šmekni ovo:
Logitech Z906 5.1 - 300€
Logitech Z506 5.1- 125€

Za pare koje planiras da izdvojis, najbolja opcija je soundbar.
Pored onoga sto ti je ninja preporucio, ubacio bih na spisak i JBL SB150, malo jeftinija varijanta od SB250 mada baci pogled na internetu na neki od LGa

1 Like

Nisam pre koristio soundbar, pa sam malo skeptican…sve nesto mislim da je isti zvuk kao na tvu…

Sve nesto mislim da se varas. Soundbar daje izuzetno dobar zvuk, i bilo koji sounbar u gore listi navedenoj ce razvaliti 5.1/7.1 sistem u istom cenovnom rangu…plus…sleek design

1 Like

Ok, ajde probacu onda to :grinning:

Reci mi gde mogu da narucim ovaj sony-ev ili Philipsov