Koji mobilni da kupim?

@M007P : TRIM se najvise odnosi na Nexus 7 (stariji model) Nexus 4 i nije bas usporavao kad se nagomila raznih gluposti zahvaljujuci S4 Pro SoC. Svakako, TRIM je jako dobra stvar ali mnogima koji radi s custom-romovima i nepotrebna. Licno, svakih mjesec, dva wipe-ujem kompletnu memoriju i predjem na neki rom ili na Stock ako cekam neki oficijalni update ili slicno

Hmm nisam primjetio ali obraticu paznju svakako. Za sad - sve isto. 4.3 po meni najvise doprinosa donosi Nexus tabletma (zbog onih profila i drugih jada) dok za telefone, a pogotovo Nexus 4, nista konkretno. Jo sad samo da aktiviraju na pravi nacin DRM pa da pucam sebi u nogu. Vec sad primjecujem odredjene “unknown error”-e na odredjenim piratskim programima a pogotobo na Raptide GP2. Nadam se da je zbog 4.3 a ne DRM

Pa patchovano je za funkcije sa prosle verzije sada ce to malo Menjalo u celom sistemu i naravno da ce da padne error … Mislim da sada na Nexus 4 mora da traje baterija za 6-12 sa istim opterecenjem kao na prosloj verziji. Kada ga testiras lepo javi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

LG nexus 4 E960 Test

U ovom testu se kuka na trajnost baterije nexus-4 .

Jel kupovao neko nexus 4 ili 7 online iz inostranstva? Bas mi je glupo da me dere ova stoka ovde kad na ebay-u kosta nexus 4 oko 350$, a nexus 7 oko 250-300$. Naravno Google prodaje samo u njihovoj predivnoj zemlji i nigde vise.

Ne znam kakva je cijena u Srbiji ali ovdje u BiH je pristojna cijena. Ako mozes kupi u inostranstvu pa da ti neko donese. Da narucujes preko ebay-a mislim da ce te odraditi carina i porez ali ne znam kakva je situacija u Srbiji oko uvoza

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Roditelji mi zive u Italiji, tako da bih narucio kod njih pa da mi oni donesu. Posto je kod vas u BiH?

Oko 300e To je OK cijena s obzirom da je S4 550e. Svakako uzimi u italiji! Izaci ce te jeftinije nego u Srbiji

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

S4 je oko 450e u Srbiji. A mene zanima jel’ 430e ok cena za LG G Pro E985?

Tesko. Gde god sam gledao cena je od 360 do 380 eura.

Ja našao za 300e u Srbiji, nov.

Da, video sam i ja malopre za 295.

350€+tax+shipping ti je cena. Imas na google.de ako se dobro secam i tu mozes da narucis nexus 4. Imas kod nas da kupis nov nexus 4 16gb po pribliznoj ceni samo malo trazi.

Ispade u srbiji novi telefoni u kutiji nikada otvaranoj jeftiniji nego u inostranstvu, ovo se odnosi na neke specificne modele o kojima ste pisali.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Cena u KG mu je 310 evra za keš .

Ako neko ima neki link do neke pouzdane prodavnice gde ima Nexus 4 po povoljnoj ceni, neka mi posalje link na PP, necu da se naljutim.

Imas na google.de ako se dobro secam i tu mozes da narucis nexus 4

Secas li se koja je cena bila?

Srbija kao i BiH nisu podrzane tako da ne mozete uzimati direktno od Google-a

A i zašto bi uzimao kada izađe skuplje, kod nas ima da se uzme (legalno naravno, sa garancijom) za 300e, šta tu više nije jasno?

Sve je jasno kao dan. Steta sto kod Googla kosta $299. A Nexus 7 $249. A u WinWinu prodaju polovan Nexus 7 za 29000, pa ti vidi.

Ako Google dodje u Srbiju do kraja godine, sto je vrlo moguce, bice i kod nas profi telefona za male pare :slight_smile:

Leleeee, zamisli samo Motorolu X za 300-400 eura, a mozda i manje :slight_smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Tuku po ušima ko neće da uzme :smiley:

To su svi mislili kada su poceli telefoni na ugovor :smiley: Pa na kraju ispade kod operatera skuplje nego u svim prodavnicama. Tako ce verovatno biti i kada dodje zvanicno Google ili Apple. Uvek ce biti bolja kombinacija sve kupiti van zemlje.