Kolika je kod vas Temperatura procesora na Jtagu

Eh, ta divna 2007-ma… Grijao sam se na Xenon-u :smiley:

Auuuu koliko informacija… Nekad me zaboli glava kad citam vase komentare, mislim na vas znalce, ja sam laik teski. :smiley: Znam samo da mi xbox skoro pa lebdi, stoji na 4 stubica na 10ak cm, a sa ostalih strana nema nista bar pola metra, za to sam jedino bio sposoban da uradim! :)))
Zanima me, kad sam vec ZALUTAO ovde, jel mogu ja nekako da proverim temperaturu i na koji nacin? Inace imam Jasper plocu ako je to od nekog znacaja.

Jasper? Ne brini, ništa ne diraj :smiley:
Jasperi su jako pouzdani, no siki riki :wink:

Hvala Lordish. :slight_smile: Nego ja pitao cisto iz znatizelje, konto sam ako moze da se proveri, a da se nista ne otvara. :smiley: Jednom sam ga otvarao i ne bih vise. povod (http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/6138-xbox-360-jasper-rrod-3-lampice.html) ali na moju srecu ocigledno je bila slucajnost i sve je reseno, uz pomoc XBR. :))

Ako imaš box s RGH, onda pritisneš desnu gljivu/analog i to je to…
Nekako mi je bilo lakše kad nisam mogao provjeravati temperaturu xbox-a, manje sam se sekirao :smiley:

Hahaha! :smiley: Nemam RGH, skontao sam, ali sam vec pisao ovde, da se radi o RGH. Nisam naslov teme citao do kraja odma. Samo sam procitao, koliko je vasa TEMPERATURA procesora. :slight_smile:

procesor se meni grije cca 50. ali memorija mi skace i do 63. inace jasper ploca

ja od juce imam rgh …a temp u toku igre cpu,gpu i ova treca:emoticon-0100-smile su oko 71-72c…ova cetvrta :dada: mislim da je oko 36c
inace konzola sljaka sasvim tiho…jasper je…od onih prvih:lol: … nego imam jos staro napajanje pa bi ubola intercooler,probacu pa javljam sta se desilo…

upadate

sa dodatnim hladjenjem spustila sam tem u proseku od 7-11c

Jedno pitanje, ima RGH konzolu, i imam tamo stelovanje cooler-a…da li mogu da slajder postavim u krajnji levi ugao (onda napise auto), jer cim malo povecam, pocinje da bruji i da se cuje?

stavi na auto slobodno.

Super, hvala!

Kada počinje da se pali cooler, jer kod mene kada stavim na auto, temp mi ide na ~82c, i to kada ne pokrenem nijednu igru?

Napisah na Xperia Zedu

82 ali ne cujes ti to, evo ti z nand-a.

82°C;78°C;76°C - 89°C;82°C;82°C;

nisi zatvorio hladjenje ?

Šta znači da nisam zatvorio hlađenje?
Ako misliš na onaj slajder, postavio sam u krajnji levi ugao, i zvučikao da cooler ne radi.

Napisah na Xperia Zedu

ne to nego konzolu stavio u vitrinu ili tako izmedju necega pa slabo cirkulise hladan vazduh, ako u stanu imas 30C i ides u kratkim rukavima tako nesto ce ti biti temp konzole.

Bitno FSD3 dize temparaturu ako udjete u igru i igrate je temp ce biti niza nego da stoji 30min u FSD, obratite paznju na ovo sto pricam jer cim se izadje iz igre temparatura raste, FSD je loader stoga mislim da opterecuje malo hardware.

E baš sam to primetio, u igri manja temp. Nije zatvoren, stoji otvoreno skroz.

Napisah na Xperia Zedu

meni temperatura na slimu ne prelazi 65c
imam trinity, posle 13h konstantnog igranja, znaci ne prelazi 65, i jako sam zadovoljan, ne cuje se konzola :slight_smile:
dok u dashu, dodje na 65.8-9 max

Pa kad sam ti ja tako podesio inace bi non stop gledao 80 stepena i krstio se hehehe

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Covece, izadji malo napolje, udahni vazduh, ostavi jadnu konzolu malo da odmori. :smiley:

heheeh moj xenon posle sat vremena forze 4 58 cpu , gpu 63 :smiley: