Kolika je kod vas Temperatura procesora na Jtagu

Xenon? Onaj Xenon? Kao da vidim duha :smiley: :smiley:

Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

e moj brale da si ti ziv i zdrav , ja imam 3 xenona i jednog zephyra :wink:

Moj Jasper posle par sati igranja Gta V

Alal ti vera!

@Bro

kako sljaka kao leptir samo mase heheheh

btw jasperi su skroz random, CPU je uvek nizi jer ima veci kuler i odvojen je od GPU-a, kod slima je sve na jednom icpu i uvek su jednake temperatureā€¦

sta bi bilo kod jasper-a da ima samo duplo deblji GPU kuler ne mora kao onaj na CPU, to bi bilo led ledeni :slight_smile:

Prede Vlado! :smiley:

ahhahaha :smiley:
girsi su u pitanju, horde :smiley:
kad se setim samo, drugar i ja otkinuli se od sokova, cipseva i girsa, bilo je vrhunski :slight_smile:

od te veceri :smiley:

a znaacii tooo je :smiley:
majstor uradio svoje :slight_smile:
postujem!

pa da gde smem da ostavim na default ima da stoji na 80 uvek, budale iz MS-a, a overheat je na 82 stepena i odmah se gasi posle toga, pa kome je palo na pamet tako nesto ja ne znamā€¦ na 67 sam izvalio da je najbolje drzati, nema dodatne buke od kulera a takodje drzi 67 konstantno

poznat mi je problem za hladjenje kod konzola
sto se mene tice bas pazim na to, gledam da moze da ā€œdiseā€ lepo i ne stavljam je bas bilo gde
u prvih mesec dana sam se bojao rod-a, ne znam sto, kontao sam da sam baksuz velik i da ce se bas meni desiti :smiley:

Pa mora kada znas da je neka musterija koja ce da igra moras da tweakujes SMC da se bolje radi. Steta sto na PS3 ne moze lako da se u syscon stavi manje temp kao na xbox360. Inace i PS3 isto ima taj prag za overheat 82C

kod slima nece ne brini se, retki su slucajevi, samo ako drzis power brick zakucan negde iza i da se puni prasinom a i sama konzola, tako da gledaj gde ti je napajanje i redovno ga usisavaj ono ti je extra bitno

@M007P

pragovi su izgleda prema litografiji odredjeni koliko ja vidim, a PS3 jos u sebi ima power brick, zamisli da x360 ima integrisano napajanje, on bi bio rerna :smiley:

i na napajanje obracam paznju, jer i njemu isto treba hladjenje, uvek ustavim dosta mesta tuā€¦

Zovi na party! :party:

evo cim sledeci put bude bilo sta kod mene pozvani ste :slight_smile:
ali izbacujemo sokoveā€¦ ā€œpijani girsiā€ haha :smiley:

dzaba mu sve sto ima 256 nivo za temp regulaciju kada stalno ulazi gde ne treba, to je namerno uradjeno, mogu oni to da nameste da ude kako treba ali ko ce onda da kupi nove konzoleā€¦ :slight_smile:

Kako je moguce da meni temperature nikada nisu presle 65 , i to memorija 64-65 grafulja 60 procesor 45-55 , znaci u sredu mi je stigao xbox od Vladana i od taga ga pilamo 24/7 na smenu i radi ko zmaj :smiley:

Zato sto ti modovana u biosu, da ne prelazi 65C, prosto, fabricka ide do 82 a tebi 65 :wink:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

A on ima jasper phat nista nisam dirao oko tempetatura, jednostavno ocuvana konzola :slight_smile: dobra pasta itd itd

Sent from my HTC One X using Tapatalk

E vidis kako ja lepo pazim na stvari :slight_smile: , sve radi kao iz fabrike , ne stvarno ja volim da sve bude pod konac sto se tehnike :)) , meni cim komp zaskripi ja ga otvorim skroz sve podmazem ventove operem hladnjak zamenim pastu nema da zuji :stuck_out_tongue:

pa sta pitas ako si znao da je sve u full prefektno :slight_smile: ?? ā€¦cccā€¦

Ja sam video samo na 67C stoji GPU ali to bilo odavno, jednostavno svaka konzola ima svoju tempoaraturu i svoje smetnje, jednostavno jedinstvena. :slight_smile: