Main Thread

Ok, ajd, krenuću sa pripremom, i da konačno završim sa Halo 4 u onoj temi. Rekoh da ću valjda završiti do Halo 5 :smiley:

F*ck bas sad hteo da se javim

Ako hoćeš, slobodno. Ja onda da se fokusiram na dovršavanje prethodne teme, a ti na MT :slight_smile: Hoćeš tako?

Dopunio sam listu sa preostalim naslovima iz 2015. Ako nesto fali javite da dopunim.

Ae :smiley:

Ok, znači, @ShadowFighter radi na Halo 5 MT. Srećno. :slight_smile: Ako treba nešto javi.

Takodje ne bi bilo lose da neko doda i Assassin’s creed Syndicate i Rainbow Six Siege

Ma sta ne stizes to je bre 10 novembar. Ja uzeo vec Battlefront koji je 17og pa me iskreno mrze 2 MT u nedelju dana da pravim.

Napravio sam ga na predstavljanju bokte. Trebam ga update-ovat, na to mislim.

Ovih dana stize!

Napraviću ja MT za AC: Syndicate i za Just Cause 3 ako može. :slight_smile:

Verovatno cu ovih dana napraviti MT za Halo 5 da ne zaboravim

Zavrsio sam :smiley:

I ako niko nece hteo bih da se prijavim za novog Tomb Raidera :smiley:

Don-zo. Ja bih rado za BO3, ali dzabe kada necu moci da isprobam mp. Ko jos igra CoD zbog sp kampanje? :smiley:

Ja uvek probam, obrnem po koju misiju, ali nisam prešao ni jednu SP CoD kampanju još od World at War (koji je izašao posle MW1), valjda me smore brzo…

Da li mogu otvoriti Foza 6 MT sa nekim mojim utiscima o igri i novinama koje donosi? Malo sam zakasnio da ide standardan MT, ali ako može ovakav koncept proći i ako uopšte treba MT za ovu igru da sutra puštam tekst u promet.

Slobodno, nekako nam je promaklo za Forza 6. Go for it.

Ljudi, ako imate dozvole za to zatvorite pollove posto napravite MT. Otvoricemo kada izadje igra. Cisto da se ne ponovi ono ocenjivanje bez igranja.

But but, it created chaos. And we love chaos :smiley:

Ali ti ces emelu da objasnis zasto ne moze trojka za igru.