Metro Exodus

Gde si ranije da mi to kažeš :smiley:

Da li se nekome desilo da se zaledi slika i onda moram skroz da izadjem iz igre pa da je ponovo pustim?

Da,meni par puta od kada igram igru…

Čitam na stranim forumima da je ovo masovni problem. Uplasio sam se da nije nesto do konzole ali se desava samo sa ovom igrom. Bagova ima previše, predobra igra sa previše bagova…

Sve u redu sa konzolom…

Jeste, očekivao sam da ce na X-u biti nesto brže učitavanje, ali je i dalje to sporo.

Ima glas jelene karleuse :joy: :joy: :joy:

izguraj do kraja, jer kraj je stvarno vrhunski urađen. Isplatiće se, vidjećeš.

Naravno tek si na početku, sada slijede sve bolje i bolje misije

Potpisujem, to je najveći problem igre, i gomila bagova koji su možda i ispravljeni od day one kada sam ja igrao…

Stavi ruski voice i engleski subtitle. Meni je engleski voice bio toliko odvratan da me stomak bolio, a onda sam prebacio na ruski i shvatio da glasove daju isti legendarni likovi koji su glasove davali i u Stalker igrama, što je za mene bio pun pogodak :joy:

1 Like

Jedna od najomiljenijih igara ce dobiti next gen upgrade! Igra je odavno kupljena i ceka se smart delivery.

Jel piše kada stiže?

“We will reveal a date a little closer to launch.”

tako su odgovorili dole u komentarima. Ja kapiram na prolece.

1 Like

I na Xbox Series S je 60 fps.

ja imam XSS i jedva cekam update!

Ja baš kupio prošle nedelje na sniženju bila oko 500 rsd sa sve ekspanzijama :grin:.
Inače sam prešao igru još day one na PS4, pa malo igrao na one Xu kada je bila u GPu, nije loša, videćemo sa ovim patchom kako izgleda…









I dalje igra brutalno izgleda, još uz to kada se doda “dobar” kraj, stvarno i dalje najbolji metro…

6 Likes

Daleko od najboljeg ali i dalje dobra igra…