MLB The Show 21 dolazi na Xbox Game Pass prvog dana

Još jedna AAA igra koja izlazi prvog dana na Game Passu. Još luđe je što je ovu igru pravio Playstation studio.

3 Likes

Taman da mogu da igram na oba sistema :slight_smile:

Progres mi je vezan za PS, ali bitno je da može da padne pikanje sa kolegama odavde.

Igra je cross-play i cross-save koliko sam skapirao.

Video sam. Svejedno, The Show 21 sam preordervao, tako da mi stiže na PS5 :slight_smile:

1 Like

U pravu su ljudi…

Ja bih iskreno za pocetak voleo da malo mrdnu dupe i uprostoje PS Now sa korektnom ponudim dobrih PS4 naslova, tj. da ih ima mnogo vise a ne da dominiraju PS3 naslovi. Od Soniia svakako ne ocekujem da namu PS Now daju AAA naslove Day One.

Da, ja ga imam i vrlo brzo sam odustao od njega :confused: kad vidim da u PS Now ubacuju igre koje su ranije davali kroz PS Plus :face_vomiting:

Mogu da se dure koliko hoće, Sony neće uraditi ništa po tom pitanju a i ne mora. To što je MLB The Show negde dostupan kao jeftinija opcija, ne obavezuje ih da to isto urade na svojoj platformi.

To su više reakcije “dasonyneštoduradi” da bi imali municiju za svoje fanbojevske ratove. Ovo je samo posledica negovanja “kulta EksKlUZivA”.

Pri tome, ni prethodne MLB igre nisu stavili na PS Now ili PS+, jednostavno nema izgleda za tako nešto a i bolje da se ljudi naviknu na to da će Sony nastaviti da radi kako je i do sada.

Moram da te demantujem :slight_smile: MLB Show 19 je bio u jednom mesecu kroz PS Plus.

1 Like

Nesto mi se cini da je ovo bio namjerni prst u oko od strane MS, ali dobro.
GP je stvarno nevjerovatan servis, a pisao sam vec svoje misljenje (pljuvanje) o PS Now. Nazalost po igrace, moze se Sony-u ovako jos dvadeset godina posto su, sasvim zasluzeno, izgradili tako jaku poziciju da tesko da ce neko moci da ih ugrozi.

Nintendo ne brojim, oni ciljaju totalno drugo trziste.

Opet i ovde, Nintendo je u nekom drugom filmu.

Ljudi izdali digitalnu igru na sest mjeseci i nece je vise nikada staviti na eshop, mislim wtf.

Ako postoji neko cije cu konzole hakovati cim se pojavi opcija, to su Nintendove konzole.

2 Likes