Modern Warfare: Warzone Battle Royale / Free 2 Play / XB1+PS4+PC Cross-play

bre bre bre bre bre xaxaxaxaxaxaxaxa
Veliko hvala i activision sto su opciju gasenja crossplaya ekskluzivno doneli samo na usranu Playatation konzolu sve zarad para m**** im ***** u *****

1 Like


Nema više ovakvih igara

4 Likes

Ne postoji hajp za igre kao tada :grinning: mozda smo jednostavno bili mladji :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes

Moguće je i to,stari se

1 Like

Definitivno je do toga, sjecam se kakav me je hajp drzao tih godina oko novih CoD igara, Fife, Fifa menadzera itd. Sjecam se odusevljenja kad je izasao i prvi MW, a narocito MW2, pa to je bilo biblijski. :joy:

Nema vise toga ni priblizno u toj mjeri. Obradujem se nekim novim igrama ali ono dosta smirenije, a u vecini slucajeva sam totalno ravnodusan.

Edit: Kad bolje razmislim, lazem. Sjetih se da izlazi novi Stalker sledece godine i iskreno nahajpovan sam

2 Likes

Isti slucaj. Definitivno je do godina :smile:

2 Likes

Ako nema FOV na konzolama dzaba im sve sto se mene tice. Nadam se bar da ce taj anti cheat stvarno da radi, mada jako sumnjam :grin:

Mapa - vrhunska, Gulag - odlican, samo jos da ubace fov i :ok_hand:

1 Like

Jel probao neko sad, ima li Ps5 Fov?

Nema FOV na konzolama, niti je u planu u skorijem periodu.

2 Likes

Nikada ga nisu zvanicno ni najavili za WZ to su uvek ljudi lupali da ce biti :grinning:

Ne znam kojom logikom, Vanguard ima, toliko para zgrcu i nisu kadri da rese Fov za next gen ako nista.
Jedva cekam hakere da krenu da useravaju ovo smece.

Dovidjenja, po mom misljenju najboljoj, BR igri. Razbili ste sve brojke, ulepsali period korone gde se non-stop igralo 24/7. Stalno nove mete, stalno nerviranja al jbg to je deo igre. Hakere niste resili, al i pored toga smo igrali ludacke partije. Stavise ubedjen sam da nam je bilo i interesantnije kad nekad naletimo na hakera i specamo ga :joy: Hvala za najjace trenutke i sprdnje u gejmovima, od svih igara najvise sam se zgotivio sa ljudima koji pikaju Warzone!
Svaka cast za jednu od najboljih mapa u svim BR igrama, prema mom misljenju Verdansk je nenadjebiv! :sunglasses:
Caldera je tek krenula, ali ovo sto sam video ne lici ni blizu starog dobrog MW br moda.
Hvala IW sto je napravio igretinu a isto tako hvala ravenu sto je unistio, realno.
Mislim da ce za par godina ljudi sa suzama u ocima gledati stare Warzone gameplayeve. Jer ko je igrao od pocetka zna kakva je igra bila i koliko sada ne lici na tu igru.
Stvar koja me moze vratiti nazad na ovu igru je definitivno fov slider na konzolama, kada i ako uopste bude izbacen. Do tad FAREWELL :facepunch:

2 Likes

Amatersko pitanje: Šta je FOV slider (Field of view?), i zašto je bitan?

Što se Warzonea tiče, uljepšao mi je prošlogodišnji karantin, nije mogao da izabere bolji trenutak da se pojavi.

Nadamo se da će sledeće godine neki novi MW donijeti sa sobom i dobar Warzone

1 Like

Prosto receno to je ovo, a zamisli ove na Xboxu kako karaju, em FOV em su prinudjeni da igraju sa PC i hakerima.

4 Likes

Dobrodosli ste na 2042 :grin::grinning_face_with_smiling_eyes::grin: jeste bagovit ali je igretina :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

Vidjecemo :grin:
Ja sam jos uvek u Vanguard modu :sweat_smile:
Al sve mislim da cu da oladim malo od fps igara i predjem na ove sp naslove sto mi stoje po 2 godine…