{MT} Battlefield 5

1 je bio dosadan, ali su mape bile odvratne* :slight_smile:
BF5 je zanimljiva igra, ali nema contenta i to je cinjenica. BF1 je dosadna igra, koja nema contenta. Obe igre zajedno ni da prismrde bf4 ili 3, ili bc2, nemaju sta da traze pored njih. Svaka cast i bf5 i 1 na vizuelnom izgledu, ali dzabe… Nemaju BF stari osecaj i to je jednostavno tako. Ne kazem da su lose igre, samo su meni dosadne.
BF5 miljama ispred BF1.

Ja sam obozavao prvi BF koji je izasao, drugi deo isto. Cetvorka mi je isto bila super, trojku kad sam video vilica do poda za grafiku. Ali skontao sam da mi nadalje ne leze ovakve igre, igrao sam Bf1 i probao sam ovaj ali ne. Trcim 5 min, ubijem jednog coveka i skine me lik koji lezi u zbunju i ne mrda. Posle da nadjem vozilo, nema ni jedno, a kad sednem sa nekim, to je neki tezak pacijent koji ne zna da skrene kako treba pa se prevrnemo. Trcim do zastave, dva lika leze i skidaju nas troje i onda cekam po 30+ sec da me opet stvori na mapi. Nisu za mene te stekarske igre, ja sam za fast pace pucacine kao Doom, Quake, pa cak i Cod. Gde su manje mape i brza akcija.

Eto i mene BFV na XO.
Imamo li neki squad.

1 Like

Kad se igra nađe se ljudi za 2,3 tima :wink:

Hmm…Igra je odlicna ali broj bagova na koje sam naleteo je nesto sto nisam primetio ni kada sam prvi put krenuo da igram BF4 na konzoli(Igra je vec bila 2 godine stara ako se ne varam), Hardline i BF1.
Jednostavno mi cudno da objave igricu na kojoj fale i odredjeni elementi gameplaya - recimo kada si “down” ne mozes da se pomeris a citao sam negde da su pre objave igre rekli kako ce medic moci da te odvuce par metara na sigurno pa onda da te "leci’.
Desava mi se recimo da mi score prepolovi na kraju partije(ne meni nego svim igracima na serveru), da pucam u likove i da vidim da metak prolazi kroz njih(proverio net i ping, ok je, moguce da je do drugog igraca ali nisam primecivao da se ovo desava u ovoj meri u BF4,BF1) , kupim skin za oruzije ili za karaktera i ne mogu da uradim apply sve dok ne izadjem sa servera i opet pokrenem mec i slicno.

Sve u svemu bice ovo bomba od igre verovatno ali za neki 6 meseci kada ispeglaju sve sto treba i dodaju jos malo sadrzaja.

Do tada će i cena drastično da padne :smiley: Ako bude za 6. meseci 10-15$ na nekom sniženje, možda i kupim :smiley:

Svi na X-u :frowning:

Šteta, bio bi “zlatan” za svaki tim :slight_smile:

Otključan gold Lewis gun :smiley:

3 Likes

Bratuuuu, uhvaćeni smo sinoć :slight_smile:

ako nekoga zanima

To te čudi?

Ovo ce biti Assassin’s Creed Unity 2

Pa to je jer ti gledaš BF5, a da ta stanja gledaš recimo od BF3, pa BF4, Line I na kraju 1 i 5, o da ti se to malo popenje na…

Preskakanje kamena je noćna mora još od prvog dela Jbt… :smiley: treba li dalje da govorimo?

Hvala za predlog, ali iskren da budem, ako unesem još jednu konzolu u kuću, biću odmah izbačen sve sa njima :smiley:
Tako da za sada ostaje PS4 i Switch.

Što svi kukate na BF5, ima igra svoje gličeve, ali nije ništa tako radikalno i strašno da kvari do te mere utisak.
Ja sam kukao na Tides of War jer je stvarno bio bagovit, ali sam opet završio i njega.
Od tada nije bilo problema, a za koji dan dolazi novi pach koji bi trebao da sredi dosta stvari.

U medjuvremenu sam i medic klasu doterao na LVL 19 i MP40 je sada skoro zlatan, samo mi je jedan deo ostao da uradim (Mastery VI - assigment). Treba ubiti 20 ljudi u toku partije sa hip-fire unutar objective zona. Zeznuto jer morate biti baš blizu da bi ovo bilo ostvareno. Prvi pokušaj je propao sa 16 komada :frowning: Ali zato sam sada siguran da je veoma ostvarivo.

2 Likes

Upravo završih MP40, pozlatio se od pucanja :smiley:

1 Like

https://streamable.com/ym0gl
Evo malo se pucalo u bf5

1 Like
2 Likes

Djordje je profi sa snajperom.

Ja iskreno ne mogu da igram igru sa lezi i čekaj protivnike, više vplim da im se unesem u lice i saspem im sve što želim da im kažem :smiley: , ovaj saspem džebanu :smiley:

Scout klasa mi je jedina ostala i setovao sam je na način da sam skinuo optiku, stavio prvu pušku koja ima 10 metkova i idem kao da nosim sačmaricu. Biće to jedan jako agresivan snajper setup.

Za one koji žele zver od puške, poslednja puška u medic klasi je opaka. Posebno kada se stavi povećani šaržer od 50 metaka, uz brzinu pucanja od 770 metaka u minuti, postaje surova na blizinu. Juče sam vrištao od sreće, bacim dimnu zavesu, utrčim portivničkom timu iza ledja i kreće klanica, ljudi dok shvate da ima nekoga u pozadini, već strada preko nekoliko njih :slight_smile:

Cuveni CS rush :smiley:
Ostalo je za seka perse

@Djordje1990 koja je to puska sa kojom igras?