{MT} Battlefield 5

I za XO 30$.
Ako ne sada, cim se vrnem s puta eto i mene na XO.

A ja definitivno digao ruke od igre.
Ne treba mi igra posle koje se iznerviram…jok bre.

2 Likes

Evo i na xbox sale je 30$.Akcija je mislim bila do 20og na veteran foru.
Uglavnom sinoć na četu dva tima i dominiramo svaki mač sa 200+tiketa razlike.Oko 23 dolaze Gagi i Danijel pa mogu potvrditi,uglavnom ako imaš tim igra je odlična

Treba biti uporan :wink:

Ja sam se evo izgleda ozbiljno posvetio - za vikend je pao max rank za sada LVL 50. Sada polako završavam sve klase do kraja (assault sam sve odradio 20 LVL i sve assignment za klasu), Medic i Support su sada LVL 10, a Recon je 5 ili 6. Taman sada oko nove godine ima da padne još jedna klasa do kraja.

Izgleda da igra u ovom trenutku nema toliko sadržaja koliko bi trebalo, jer sam ja sa mojim ne tako posvećenim igranjem, mislim da mi piše oko 35h ukupno, sve ovo uradio. Verovatno će za 20h da mi piše završene sve klase, a to je već problematično za igru koja bi trebala da drži pažnju 2 i više godina.
Nadam se da dolazi neki patch i novi sadržaj uskoro.

1 Like

Problem sa sadrzajem ima vecina igara sem Fife. Treba da uce svi od tog primera jer se sadrzaj osvezava maltene na dnevnom nivou. Bukvalno ti za celu godinu ne treba ni jedna druga igra.

Nemoj da uce iz tog primera pa da nam stancuju jednu te istu igru svake godine

Ma brzo cemo mi kompletirati klase i neke puske ali tek posle sledi pravo igranje @Zoorulee
Ali si definitivmo upravu sto de tice sadrzaja.

A sta je ovde toliko razlicito, samo vremensko razdoblje. Muzu istu kravu godinama kao i Fifa.

Kako sam juče istiltovao sa BF5 to nije bilo normalno.
Krenuo sam treću nedelju Tides of War i bug na bug-u. Prvo mi nije registrovao uvodnu misiju sa pravljenjem 200 damage-a tenkovima (malo je reći da sam ih potamanio), na kraju promenim klasu sa assault na medic i iz čiste dosade bacim zapaljivu bombu na tenk, ono registruje 2 damage poena i ja flipnem. Stavim support i naravno završim misiju odmah, krenem drugu kao assuslt i napravim 190 damage u roku od par minuta, a potrebno je 200, izadjem iz igre jer sam morao da obavim neke stvari. Vratim se uveče i krenem dalje, a ono opet neće da registruje damage na tenkovima, odlepio sam kako me je iznerviralo. Izgasim konzolu, pokrenem igru, opet isto. Izgasim igru, vratim se i opet isto. Pokrenem partiju, pa izadjem iz partije i pojave se neki item-i koji su nedostajali i krene da mi detektuje dalje progres.

Dakle flipnuo sam kakva glupost. Ceo progres sa mojim načinom igranja, maksimalno 1-2h igranja i sve gotovo. Zbog ovolikog broja bug-ova, sada je pitanje koliko će trajati. Danas ću probati da vidim kako detektuje repair na vozilima, ako opet bude zajebavao, batalim sve. Nije vredno vremena i nerviranja, kupiću na kraju snajper koji se dobija - ipak je Selbstlader u pitanju :D.

1 Like

Ista stvar sa mnom, i zato sam batalio tides of war, ipak mi se nista ne svidja od glavnih nagrada…
A XP poeni mi ne trebaju jer sam 20 lvl na overture delu i 49 lvl ukupno…
Samo igram masterije za puske koje volim i to me ispunjava vise od tides of war zadataka.
Jos uz to ide cinjenica da ni jedan tide of war zadatak nije imao veze sa postenim brojem kilova ili tako nesto, vec neke gluposti totalno nevezane za igru i onda se maltene odaljis od igre maksimalno i popravljas tenkove i gradis oruzja…minecraft

Juče produžio da radim tides of war jer hoću automatksi snajper. Igra se protivi da mi dozvoli da ostvarim cilj, samo mi meće klipove u točkove. Toliko je bagovito, da se to već graniči sa namernim delovanjem developera.
Juče za dve partije intenzivnog popravljanja vozila jedva navukao na 87 poena, a popravio sam vozila na preko 400-500.
Jednostavno igra ne detektuje poene iako se popravlja vozilo, recimo krene da detektuje i napiše da sam poravio 10, a ono u stvarnosti bilo 50, pa onda ništa ne detektuje, da ni na kraju krenula da radi po principu, malo sa strane detektuje, malo pozadi, malo od napred i tako u krug. Opšta svinjarija sa ovom nedeljom i Tides of War. Sada iz inata neću da stanem i ima da završim zadatak.

Zbog sve zezancije koja je bila sa ToW, dogurao sam support na 14 LVL, završio dve specijalizacije za support klasu i otkrio koliko je Lewis Gun opasno oružije. Ako se stavi optika na njega, postaje precizan kao laser, praktično nema trzaja, a ima 47 metaka u šaržeru. Ako se na sve doda da AT mines, uništavaju tenkove ko od šale, dovoljno je samo da ih bacite pored tenka i pucate u njih (sa dve mine tenk se uništava), support postaje surova klasa za igranje. Ko voli malo da taktizira, može da bude jako ubojit za sve vidove potivnika, osim aviona.

Zoki ne mogu a da se ne nasmejem kad vidim kako opisujes svoje mucenje hahah.
Mogu da pogadjam da najvise zaboli kad skupis 80% potrebnog damage-a i na onda te odjednom igra obavesti da si na 0% i ceo trud pada u vodu
Ti se pitas kako i kiptis, a Battlefield se smeska :joy::joy::joy:

Ja zavrsio taj TOW u roku od dva igranja. Ostalo mi opciono da napravim jos 500 dmg avionom al nisam neki pilot pa cu to preskociti.
Sto se tice bagova ja nisam imao nista od toga. Moguce je da kad ugasis konzolu ostane u pozadini igra da radi pa sledeci put kad startujes vec si u igri pa samo radis onaj reconect live. Kontam da je problem u tome. Probaj da restartujes konzolu pre igranja.

Sve probao i gasio komplet konzolu (shutdown, ne restart ili spleep). Jednostavno bagovito do nenormalnosti.
Juče sam iz prvog popravio preostalih 13 poena na vozilima, ali zato oštećenje tenka sa AT minom nije detektovao na sledećih 4 tenka. KATASTROFA. Na kraju sam uradio call reinforcement i došao do krajnjeg cilja. Najsmešnije kada sam to uradio automatski mi priznao da sam oštetio i tenkove. Znači odlepiti.

Danas je zadnji dan i imam samo da uništim jedan tenk. Ako ovo ne bude detektovao ima da flipnem.
Da budemo iskreni za sve zadatke treba makismalno 1-2 dobre partije da se odigraju. Ne da bude neki user, već samo da sve bude kao i obično, malo puškaranja, malo osvajanja tačaka, po 1-2 tenka i to je to. Ali kao što Petar reče, smeje mi se Battlefield, samo ne zna on koliko sam ja uporan :smiley:

1 Like

Ja sam odustao od igre. Nije taj totalni haos za mene. Sto kaze @ninja nerviram se, a nema potrebe. Dzabe i cena koja je odlicna. Dobro mi dosao ea trial da shvatim da nema potrebe da uzimam.

1 Like

Igra je totalni raspad… Verovatno će za godinu dana da je poprave, ali do tada će već izaći brdo kvalitetnih igara, da se više niko neće ni sećati BF 5…

Kako kome, to je tvoje misljenje, ja cak mislim da je jedna od boljih mp igara u poslednjih par godina.

1 Like

Onda ti nisi igrao kvalitetne MP igre poslednjih godina… A pogotovo da ne govorimo da je poslednji dobar BF bio 4 koji je čak u početku bio ekstremno očajna igra… Ali na kraju uz sve + ekspanzije došao do po meni najboljeg BF ikada. 1 je bio dosadan, ali su mape bile odlične, 5 je očajan u svemu osim u izgledu mapa. Mape stvarno lepo izgledaju… Po meni BF 2 MC je bio vrhunski BF, rame uz rame sa četvorkom.

U moru gluposti i poplavi battle royal igara, degradiranog COD-u do besvesti, ovakva igra zaista štrči kao nešto mnogo kvalitenije i još uvek ne upropašćeno od strane nezajažljivih studija koji pokušavaju da unište MP na svaki mogući način. Povremeno se javi poneka igra koja me drži neko kraće vreme Destiny 1 ili 2 u MP, ali to je kratkog daha i vratim se brzo na BF. Jedini COD posle MW koji sam iole duže igrao (3-4 meseca - LVL 155) je bio WW2, probao sam Halo i Gears-e u MP, oni kvalitetom isto odudaraju od gomile i verovatno bi njih i najviše igrao posle BF, ali mi nisu na istom nivo-u kao BF. Tako da sam možda samo ja iskljčenje iz norme za ostale igrače.

Slažem se da BF nije za svakoga i da se moraju imati navike i živci za nju. Za sve ove godine igranja BF igara, navikne se čovek na bagove (kojih ima pregršt u svakom startu) i kojekakve gluposti, ali opet meni je BF i dalje najbolja MP formula igara koja postoji. Moram ponekad da kukam na nju, jer ako bi ćutao, onda to ne bi bilo korektno. Mora se uvek reći i dobra i loša strana neke igre, objektivnost je najvažnija.

3 Likes