{MT} FIFA 19

Hah, prilicno je glupo sto nisu dali neki hint. Zimski OTW verovatno, jer je lunarna nova godina, sledeci veliki event tek u februaru…

Ljudi a Zlatan kao Mesi jebote…
Kad god da sutne-gol…
Sramota sta rade

Ibracadabra :smiley:

Ko nije uradio SBC neka ulozi sve coine ako treba jer istice za 2 dana. Pakao je igrati protiv njega i svi ga imaju. Bolji je od vecine ikona, end game kartica, tesko da ce se biti puno boljih i TOTS kartica odnosno nemoguce sa tom kombinacijom fizikalja, visine i 5* skill moves. EA je manje vise sada obesmislio ikone jer su Pato i Ibra na tom nivou i svi cekaju sledeci FB (David Luiz vrv).

Toliko je dobar? Nisam igrao prosli vikend protiv timova koji su imali Ibru. Samo ne znam kako ga uklopiti.

Necu da ga radim iz prostog razloga sto je nebeski nerealno.
Ja shvatam sve, da je on medju legendama itd…
Ali da mu daju onoliku brzinu i dribling…
Ljudo to je presmesno, svako ko se imalo razume u fudbal zna da je ono preterivanje.
Napravili su ga bukvalno, ali bukvalno kao Mesija koji ima 2 metra.

igrao sam protiv dva tipa koji su imali ibru. Nista sto brat Jerome Boateng ne moze da sasece.

Da sam ja tako razmisljao ne bih imao prime Ronalda Gulita i Anrija u prosloj Fifi. :smiley:

Brate opet te ikone zasluzuju toliko, ali ne i Pato i Ibra…
Ne mogu da se porede sa tim ikonama

Hahahahah katastrofa, mislim kapiram ja sta oni hoce da postignu sa tim karticama…
Ali ovo ide u drugu krajnost, ispadose oni sa 19 godina bolji nego neki iskusni igraci.

Koliko para je potrebno za Ibru?

Pa to ti je relativno. Ja nisam izvukao nista ali sam dao neke high rated koji mi ne trebaju, oko 120k mozda. Sad ti je na futbinu 207k sbc i to je najveca cena. Ali mozes svasta da izvuces iz packova pa je cena niza u zavisnosti od toga.

Sto se tice ovih novih kartica ne verujem da ce to biti realne ocene vec potencijalne tj da je neki fazon OTW kartica. Cudno bi bilo da Vinicius Junior bude 92. Ne znam bas po kom se principu apgrejduju… Cudne su, De Ligt je recimo vec dokazan prosle sezone i imao je jako dobre kartice.

Ljudi moji ja sam danas super prosao! :grinning:
Player pickovi Kean i Rice, nista specijalno ali sam zadovoljan Keanom bice solidna zamena.
A u 3 packa sam imao 3 walkout-a, neverovatno, i to Kroos, Koulibaly i Thiago Silva.
Ukupno sa rivalsima zaradio oko 230k.
Kupio Salaha i merkam De Bruyne-a za sledecu nedelju.

Nije lose. Ja izvukao Williamsa pick ali ne koristim spance. Nista u packovima ali nebitno, 4.5 miliona u banci mi je dovoljno za sbc-ove.

Za koliko novca bi mogao da prodas 4.5 miliona coinsa, cisto informativno pitam?

Verovatno za par stotina evra, nista preterano. Ali ne bih to nikada radio jer bi to znacilo instant ban mog accounta.

1 Like

Naravno, ako te provale. :joy:

Heh, future stars dobijaju upgrade kako igras, znaci nesto slicno RPG-ju. Sjajno! Samo verovatno moras da oderes dupe da doteras do tih 92 sa Juniorom, ha.

E to vec zvuci zanimljivo :open_mouth: