{MT} FIFA 19

@xX8Lampard8Xx Bas si skroman decko :smiley: Pa ne mozes bas tako brzo. Crespo najjeftiniji je 700k a Ronaldinjo najjadnija verzija 1.5 miliona. Za tih 2.6 miliona ima da se otelis od igranja a i propustio si pocetak sezone kada si mogao vise coina da izvuces od packova.

Osim ako ti ne uleti neka zver u packovima i ubijes se od igranja, nije nemoguce za jedno 2-3 meseca…

2 Likes

Napravi neku ekipu sa kojom mozes da se kvalifikujes za wl, samim tim cim odigras wl imaces tu neku solidnu nagradicu, cenim neki silver 2-3 najvise za sad.
A i dok igras wl paralelno ti idu divizije, tako da mozes solidno da skupis.
Opet, ponavljam ako bas ciljas toliko na te ikone, onda cuvaj svaki coin, i kupuj igrace do 2k, preporucujem premier ligu…

Hvala na savetima, vec vidim koja je ovo navlakusa, kao u moje vreme pa jos 10x gore… nista sklopicu neki solidan tim pa cemo videti. mozda samo krespo za pocetak :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Evo mog tima od ove wl, prodao sam inform Matipa, jer dolazi Van Dijk u cetvrtak-petak, pa sta znam da mu ne padne cena do tad.
Klupa mi je slaba, samo totm Lucas i inf Mitar su nesto ozbiljnije izmene, i inform Barkley je bio do skoro ali sta je tu je.
Kontam da cela zadnja linija treba da izgleda bolje ali je PL sto se tice bekova i stopera vrlo tanka.
Posle Van Dijka cilj je uzeti inf Bailly-a pa da vidimo kako to izgleda.
Takodje predlozite neke bekove iz PL, ubi se sa njima, Valencia se dobro pokazao kod mene ali Robertson sto se tice defanzive me UBI

Ovo je moj cheap tim pred bf crash :smiley:

Slobodbo uzmi delpha ili mendy-a na lb.

1 Like

Dobra ti je banka to mi se svidja :joy:, ja budala kupovao packove i sve otislo…
Dobar tim, javi kad mozes da odigramo po neku dok cekamo wl.

Imao sam mendija slab mi je dosta, ako budem ozbiljnije igrao mislim da cu na poziciji lb definitivno juriti neku ikonu jer tu najvise fali, bar po meni.

Na PS4 si? Haha da banka je odlicna… Mada me vec nervira da igram protiv CR7 timova sa ovim levacima.

Da, ps4, jao nisi valjda na xo?
Juce sam nabasao na nekog napucanog oduvao me CR7 sa dva suta…

Ne ne nisam na XO, dodaj me Carobnjak1990.

Ja danas odvalio par timova sa CR7, nema boljeg osecaja, mogu misliti njima kako je.

Vecinom su to slepci koji kupuju coinse, ali dobro, lep je osecaj kad ih dobijes svakako, pogotovo sa ovakvim timovima.

Samo neka kupuju EA je krenuo u spansku inkviziciju sa banovima (samo nas regularne trejdere da ne potkace).

Inace ti se ne isplati uopste da gruvas toliko u odbranu. Kupi nekog jeftinog LB-a sa shadow slobodno. Delph je jako agilan i dobar. Trebaju ti i 2 CB-a relativno brza, isti sa shadow chem.

3 miliona coinsa, kako bre???

Ajde probacu Delpha od sledece nedelje, njega nisam uopste probao do sad, Van Dijka moram da probam, za mene je to stopercina, ali znajuci mene ako krene lose taj leti napolje…:joy:

Deres guzicu da izvines od septembra do 18. novembra i to je to…

Pa jednostavno od svega po malo.

600 utakmica, svake nedelje Rivals WL i SB, radio sam SBC-ove, malo i trejdovao. Nakupi se to vremenom. Videces da je EA prilicbo darezljiv sa packovima i coin rewards za Rivals.

a ovo što ja trenutno igram? squad battles, single player… to i bema mp koliko kapiram?

Dobar tim, pogotovo sto imas Kantea, radi pola posla :smiley:

1 Like

To sto ti igras je single player unutar fut-a, ukratko jos jedan nacin da skupis coinse, ne toliko zanimljiv ali radi.
Najzanimljviji deo je fut weekend league, u koju ulazis ako skupis 2000 poena dok igras division rivals, pohvataces se.
Tu su najbolje nagrade i plus je zanimljivo i neizvesno.

1 Like

Squad Battles je ok, ali ja zapravo samo odmaram tim sa kojim igram, da bih dobio nedeljne Elite 3 nagrade i ustedeo squad fitness Svaku drugu utakmicu uzmi neke bronzane igrace, stavi beginner, daj na brzinu 5 golova za minut-dva i ostavi dzojped. Resume za drugo poluvreme. Beginner ne moze da ti da gol i uzme loptu. Nesto manje od 700 bodova dobijes, bitno je samo da ne preskaces i da odvalis tih nekoliko 60-70 rated timova na legendary. Ne mogu se baktati sa SB-om jer mi svo vreme ode na Rivals i WL.

1 Like