{MT} FIFA 19

Igrao sam ja fifu religiozno, sve do negde fife 15… imao sam u futu svake godine oko 1500-2000 utakmica, medjutim bas sam hteo da se oladim od fife. inace sam bio otprilike 1-2 divizija otprilike uvek.
Ali vidim da ima milion kartica raznih boja sada, bukvalno u svim bojama, u moje vreme toga nije bilo…
generalno fut poznajem samo sam hteo da vidim vase savete kako skupiti sto pre 200-300k coinsa.
55 lvl sam u ea catalogue pa imam brda onih 1000x15 boosts za coinse.

Aktiviraj boostove i samo cepaj Rivals, vikend ligu i Squad Battles protiv AI-a, mozes bes problema oko 100k nedeljno da uzmes ili vise u zavisnosti od srece u packovima.

Resavaj SBC-ove koje EA izbacuje cesto sa finim nagradama, u najgorem slucaju verovatno ces da pokrijes ulozeno a nikad ne znas sta ce da uleti. Resinza pocetak sve ove advanced SBC-ove.

Ima 100 razlicitih vrsta kartica, ali predlazem da se sa tim sada ne opterecujes mnogo, ako budes igrao vikend ligu svake nedelje dobijas random pick od inform kartica te nedelje. Jednom mesecno EA ce izbacicati Fut swap igraca za koji ti treba 14 swap kartica koje nije tesko osvojiti amo redovno igras, sada je Pedro u novembru, za to si zakasnio, ali bice sve bolje kartice maltene za dz.

1 Like

Te swap kartice nisam ukapirao nikako… Kako se to osvaj/dobija?

samo sta je sbc :grin:

Squad builder challenge

1 Like

kroz daily i weekly objectives i sbc-ove

A to jako smara :confused:

Uglavnom ih automatski osvajas ako igras rivals i SB a ja svakako igram zbog nagrada, odradis 2-3 jos SBC-a za 5k i to je to.

Pedro ima 5*WF i sa chemistry-jem ima statistike kao ikona. Prakticno besplatno.

Mozes i za manje swap itema da uzmes packova ili losije igrace. EA je bas darezljiv ove godine, ljudima coini na usi izlaze, ja vec imam 3.2 miliona a maltene nista nisam morao da trejdujem.

Ja sam u proslom kantea dobio pa ti vidi

Kakvi ste ove nedelje u WL?
Ja upravo zavrsio, gold 3, moglo je to mnogo bolje ali sta je tu je…

Ma bas lose, silver 1, ne mogu vise da igram i da se nerviram, a sada su i disejblovali ulazak u mec za sve modove jer se serveri raspadaju.

Igram sa jako losim timom jer cekam glupi black friday crash, ali nije to ni bitno, sve vreme je bio problem u tome sto sam igrao potpuno pogresno odbranu.

Kakav ce black friday imati uticaj na FUT?

Kako mislis igrao si pogresno odbranu?
@von_Brcoos verovatno je mislio da ce imati neke promo packove a i da ce igraci biti jeffiniji, ne znam sta bi drugo bilo :thinking:
Do sada najbolji uspeh mi je gold 2, ni jednom nisam uspeo u elitu da udjem, jednostavno nemam dobar tim koliko god ja solidno igrao, ako dodje neki napucan lik i sutne sa 40m sa ronaldom i pobedi 2:1, pa mu kao rezerve udju rivaldo, bale i ferdinand :expressionless:

Da, to je prvi veliki crash u godini. Trebalo bi solidno da padnu cene, ali nikad se ne zna.

Pogresno = manuelno.

1 Like

Ja imam osecaj kako bod da odigram vikend mi se završi sa 14,15 pobeda. Mislim da bih neke utakmice mogao pobediti i da ostavim dzojstik na stolu, a isto tako i da izgubim.

Da, ne moze preko golda 2 sa slabijim timovima, da, mislim da je to namesteno.
Cini mi se da je ove godine fut mnogo toga namestio, pobednik utakmice se zna od prvog minuta vec prakticno…

Ja na kraju dobauljao do gold 3, sa dosta slabijim timom od vecine. Ne kupuju mi se jos igraci, ali mi je bitno da sam se konacno usemio sa odbranom.

Okacite vase timove ovde bas me zanima kakve su vam ekipe i koju ligu forsirate.
Moja je onako solidna, ali uvek na nekoj poziciji trazim manu i hocu da je unapredim…

1 Like

jel moguce skupiti za krespa i ronaldinja pare u neko dogledno vreme? ja ocu da napravim tim za scoju dusu, nista napucano tipa mesi ronaldo, samo mi njih dvojica trebaju od skupih.
inace serveri ne rade, cekam da prorade pa da igram taj single player seasons(ne zove se tako stao mi mozak sad, to sa rankovima) :grinning:

joj al zvučim kao noob najveci…

Mislim da je moguce skupiti ako ne radis stvari kao ja, recimo desi se da mi negde ispari i do 50k coinsa, jer sam na pocetku stalno menjao igrace i trazio one koji mi odgovaraju, pa se desi da kupim igraca za 40k a on padne na 5k za 5 dana… Sada je vec situacija takva da vec za nedelju dana skupim od 150k do 200k coinsa.
E sad, sto se kockam i otvaram packove to je druga stvar…inace taj porok vucem iz stvarnog zivota…:money_mouth_face: