{MT} Spider-Man

@Akiris sve znam, ali kad neko nije pročitao na vreme :slight_smile: Nije tako strašno ispalo, svi fight i stealth challenge sam uradio sa 3 zvezdice, većinu bomb isto, a drone je samo jedna 3 i ostale po 2 zvezdice. Sve u svemo nije toliko teško, samo zahteva koncentraciju i intenzivno korišćenje L2+R2.

@padawan problem je što sam Spidermana završavao mesec dana, jer je bilo igranja samo za vikend :frowning: A ne ko svi ostali za par dana overavanje igre i idemo dalje. Što je najsmešnije prvi vikend sam overio 50% cele igre, a ostatak meseca cepkao igru na po 30min do 1h igre :frowning:

Vadim temu iz mrtvih, upravo presao.

Igra je brutalna.
Graficki jako lepo uradjena prosoto je milina visiti tu i tamo i uzivati u bojama.
Prica odlicna. Sve kako treba uradjeno. Kao sto je vec pisano ovde od pocetka do kraja bas velika lepeza.
Mehanika igre je fantasticna. Borbe takodje. Pogotovo mi je bilo do jaja kad u paru ide batinjanje Electroa i Vultura pa i Rhinoa i Scorpiona do samog kraja.
Odusevio me i taj fazon resavanje svega i svacega na puzzle fazon su uradili bas dobro.

Jako lepa igra i bas me odusevila. Ima i taj moment uzivanja i mozak na ispasu.

Ostale mi zezalice na kraju. Sad cu to s uzivanjem da igram.

1 Like