MT: Titanfall 2

Svako veče, od oko 20h, smo online, pa nas potraži. Uvek ima mesta za nekog domaćeg…

1 Like

Meni su mrske Crash Site i Angel City. Angel City je odlicna mapa i jasno mi je sto su je vratili iz prvog dela, al treba se bre snaci medj svim onim zgradama. Nikad ne znam niti gde sam niti gde da gledam. Ponekad s krova zaredjam par killova, al uvek se osecam nesnadjeno.

A Crash Site mi je nekako klaustrofobican s tim dugackim lejnovima i puno neravnina koje te stalno usporavaju.

Ne bih da vas plasim, al mislim da su te dve najavljene mape u novom apdejtu prvenstveno namenjene za taj novi mod. Ne zna se dal u ovoj turi planiraju i neku novu, ‘pravu’ mapu da izbace.

Koliko sam video, te dve nove mape su zaista prvenstveno namenjene za novi mod. Plus jedna je sa zicama i bice puno voznji po zicari, tako da pretpostavljam da su obe mape manje i namerno napravljene za blisku borbu sa gomilom ubistava na brzinu. Nesto slicno je bilo u COM MW, bile su dve male mape sa totalnom ludnicom na njima. Jedna je u skladistu kontejnera, a druga u shooting range. Obe su bile ludnica, tako da mi se ova ideja mnogo svidja. Volim blisku borbu, a ne kampere i pentranje po korvovima :slight_smile:

Na jednom mom poslu smo se bas na toj mapi svaki dan zestoko suceljavali – pola studija na jednom timu, pola na drugom. Koje su to bitke bile! :smiley: Bila nam je omiljena.

Pa onda menjali timove da bi bili sto izbalansiraniji. Pa vremenom shvatis da su neka oruzja/oprema OP, pa se raspravljamo dal da banujemo njihovo koriscenje. Ah, sto je bilo dobro!

Svakako se javim :+1: još prelazim single skroz slabo vremena uhvatim zadnje vrijeme. Inače koliko vas ima na xboxu?

Nedeljom pun tim :wink:

1 Like

Radnim danima ćeš biti treći ili četvrti u ekipi. Uglavnom igramo @SlobeX , @dejan-k i ja, ali često nam se pridruže i @ricky_gromile , @ph1beropt , a ponekad i @robotnjik

1 Like

Ja ovih dana upalim nešto kasnije, ali za vikend sam tu :slight_smile:

1 Like

:thumbsup:

@SlobeX @ricky_gromile , njegov brat i ja bili dežurni sinoć.
Od oko 10-tak partija dobili osam!
Večeras nisam tu, ali mislim da će me @dejan-k odmeniti…

3 Likes

Igram danas, kad god se skupimo :slight_smile: Samo koliko ću biti uspešan videcemo :slight_smile:

1 Like

Definitivno mi ide bolje u jutarnjim satima:
http://www.streamable.com/k3rp8

6 Likes

I ja sam jutros odigrao tri partije i u sve tri bio prvi :slight_smile: Mada ova tvoja partija je odlična. Imao sam jednu sa najvećim do sad brojem pilot kilova, ali nisam uradio ss… šteta.

1 Like

Mada kad razmislis, ta teorija ne bi trebalo da drzi vodu. Meni ima smisla da samo najzagrizeniji s najvise vremena za vezbanje ce da igraju igru i ujutro.

Generalno, po mojoj logici, sto vise igraca = veca sansa da naletis na neiskusne.

Prekjuce sam eto odigrao jedno dve partije prepodne, bilo samo oko hiljadu i kusur ljudi. Pocistili su pod mnome i mojim titanom, a posle me koristili ko otirach.

Inace evo jednog simpaticnog lika koji mnogo lepo igra, al ne onako bogovski da osecas da nemas razloga da ga uopste gledas. Dostizno, ako me razumete. Na ovom snimku puno objasnjava gde ide i zasto. Mislim da nam takav insight zlata vredi, u ovom stadijumu nasih TF2 karijera:

1 Like

Ne znam da li ste ikad doživeli ovo

haha ja nisam.

Dva puta sam imao nerešen rezultat. Ali oba puta na početku “karijere”. Da sam znao da se to izuzetno retko dešava svakako bih uradio ss tih partija.

Upravo sam video da u ponedeljak izlazi update za TF2. Ima izmena u oruziju, od kojih za mene je najzalosnija, moj omiljeni Volt ce biti nefovan, a Devotion nece biti ni taknut :frowning:
Zato su napisali poduzi spisak pusaka koji dobijaju pojacanje.

1 Like

Hmm, konačno da i asistencije nešto vrede.

1 Like

Ovo će biti interesantno