MT: Titanfall 2

Sada kažu Flatline će da ojačaju, malo pre odigrao par partija bas koristeći Flatline… Ne vidim sta tu treba da se ojača…i ja se slažem Devotion je prejak u svakom smislu…ovo ostalo je ok po meni…

1 Like

Haha koji preokret! Nisu pipnuli Combo Wombo titanfalla, Tone i Devotion, a ovamo nerfovase Volta, na kojeg se niko nije zalio! :smiley:

Bas cudno. Imaju oni svoju statistiku na kojoj baziraju odluke, ali je za nevericu da nisu Tonea makar malchice smirili. Ocenio bih da ga koristi oko 50% igracha, a nije misterija zasto. Od titana koje ja rotiram, jedino Ion moze da mu izadje na megdan. Ronin i Scorch ako uspeju da pobede, izadju s ozbiljnim ostecenjima.

Na Devotion za divno cudo slabo nailazim, kad se ima u vidu koliko je jaka puska. Puske su generalno sve dovoljno ubojite da me to ne tangira previse, imam utisak da padam pred svim i svacim. Cak me cesce Hemlok pokosi nego Devotion.

Drago mi je da Flatline i R97 dobijaju buff, oba su mi favorit. Ne da mislim da Flatlineu posebno treba buff. R97 je moj neocekivani miljenik. Crna ovca smg-eva.

Danas je dakle update? Ako je bio juce, nisam nista primetio. Aj da vidimo i to cudo.

Inace moram da kazem, sto vise koristim G2, sve mi se vise svidja. Mnogo mocna puska.

EDIT: citam sad reddit, imam osecaj da cemo odjednom videti lavinu novih R97 igraca.

Hahaha uh jeste ti sto kampuju i snajeprisu su najgori. Ja ih sad skinem s G2. Dovoljno je jednom-dvaput, posle se vise ne vracaju gore.

Palim mašinu da vidim taj update…Inače, batalio sam Pilot Sentry boos, i vratio se na Amped Weapons!

Jucer je bio, ali je samo popravio bagove(Bug Fix).
A onaj besplatni DLC sa novim modom, mapama, jos nije izasao.

Nema mi lepsega od toga , kada mu nadjes poziciju dok kampa i ti iza njega - napravis fatality nad njime :slight_smile: .

[quote=“n00dle, post:542, topic:11864, full:true”]

Hahaha uh jeste ti sto kampuju i snajeprisu su najgori. Ja ih sad skinem s G2. Dovoljno je jednom-dvaput, posle se vise ne vracaju gore.
[/quote] Nadje drugo gnezdo pacov…malo je reci najgori :slight_smile: .

Juče bilo brdo loših partija, ali, našlo se nešto i za izdvojiti:
http://www.streamable.com/v0t1s

1 Like

Ja sam kupio već dve iz te liste…ode 600 kinti. Mada, nema više ni na šta trošiti, pa eto, pazario egzekucije.

Igrao sam juce RE7 umesto Titanfalla (prvi put da sam nesto drugo upalio prakticno otkako je TF2 izasao) – jeste primetili mozda neke promene usled apdejta?

Nisam dobio update još na tf2

Hmmm, izgleda da nas nije “zakačio” još. Sinoć nismo ništa novo/drugačije primetili.

Pazite, taj apdejt je kao ‘server side’. Ako sam dobro shvatio, nista nece downloadovati s vase strane, nego ce u faq notes pisati razlike.

Pricam napamet sta sam citao.

EDIT: mada, nisu pipnuli Tone/Devotion, tako da ne znam kako bi, recimo, nesha primetio. :smiley:

1 Like

Tone-a bih nekako i preboleo, ali moju nepreciznost samo Devotion spašava!

Odigrao par partija i oseća se da su ublažili pilot sentury… Ranije je skidao bez problema sada već mu treba duže i može se izbeći…

Pilot Sentry su nerfovali samo ako tako piše. Jel piše? :smiley:

Izasao je update i stvarno su uradili to sto pise. Mene je bolelo zbog Volt-a, moja omiljena puska je otisla nepravedno. Sada je vec prilicno neupotrebliva i daleko je od onoga sto je bila. Prvo je damage smanjen, tako da sada ako ne pogodite coveka u glavu, moze da se desi da saspete pola ili vise od pola sarzera da bi ubili nekoga. Drugi problem je sto su smanjili domet puske, iako to ne pise, vise nije upotrebljiva na srednjim dometima. Mozda je to vise prouzrokovano zbog damage, nego zbog redukcije range-a.

Zato su bufovali Car, i on je sada prakticno identican onome sto je bio Volt do sada. Tako da mi nisu bas jasni, prakticno su zamenili dve puske sa mestima. Car pegla sada i na sredniim daljinama i prilicno je upotrebljiv na blizini, moguce je saseci 2 pilota i da vam ostane municije za treceg. Tako da sam se prebacio na njega sada :slight_smile:

Nisam igrac koji moze da kampuje, trci i pucaj je moja igra :slight_smile: Tako da meni ostale puske nisu bile zanimljive, posebno ne one koje imaju burst ili single fire.

Sto se tice pilot sentry, meni je on i dalje jako upotrebljiv, samo treba postaviti na dobru poziciju i to je to. Probacu da nadjem statistiku za njega :slight_smile:

1 Like

Nego, @Zoorulee, kanis li igrati RE7? :smiley:

http://www.streamable.com/qu07z

1 Like

Planiram RE7, ali cu prvo sacekati da padne cena na razmeni. Februar mi je bolan mesec sto se tice igara i necu postici sve, tako da idem polako. Zbog TF2 sam zapostavio BF1, nisam ni kampanju presao :slight_smile:
A za par dana izlazi Nioh, pa posle Nier Automata, Horizon, jos ako se ispostavi da je dobra igra i For Honour. Eto muke sa vremenom. A posle dolazi Mass Effect Andromeda i ja sam u velikom problemu sa vremenom i novcanikom :frowning:

Da ne odlutam od teme, definitivno ima promena sa ovim patchom. Izgleda da su malo pojacali napad za Reaper-e, sada je dovoljno da pogode dva puta i da ubiju pilota, juce sam prvi put poginuo od njih :frowning: obicno im treba da gadjaju i gadjaju, naravno i njih zauzvrat, ali od patcha su postali opasniji, jer im je damage povecan, sada moram da bezim i pucam, srecom nisu ih napravili inteligentnim, pa nije strasno.

I da definitivno, kome nedostaje stari Volt, neka predje na Car, zamenili su mesta, mozda je Car i bolji nego sto je Volt bio ranije :slight_smile: