MT: Titanfall 2

Taman da se okupimo kada krene ovaj “horde” mod…

1 Like

Ja se isto sve nešto razmišljam o Titanfall-u opet… nisam upućen, kakav mod?

Edit: Sad pogledao trailer, deluje dobro, odo staviti da se instalira :grinning:

1 Like

Al si izdominiro nesho!

2 Likes

Lebemekani, kakva partija malopre!
Skoro ceo meč smo u zaostatku, završnica napeta za medalju…ma štogod!
Elem, evo dva klipa, jedan sa početka, a jedan iz famozne završnice:
https://streamable.com/alper
https://streamable.com/3u453
Na kraju OVO:

5 Likes

Nešo da nisi elite nabavio ??Ovo je wtf

3 Likes

Evo vratio se danas TF-u. Prve dve partije solidne. Koliko dobar MP neverovatno. Valjda ćemo se skupiti za “horde”.
Igrao sam i neku novu mapu jedva sam se snašao :slight_smile:

2 Likes

Sad ce to i na ea access…mi koji nismo kupili se pridruzujemo :smiley:

3 Likes

I još jedna sa preko 200 poena!

7 Likes

@ninja je onyx u titanfall-u

1 Like

Ja ne znam kako ti ovo izvodis, ali svaka čast :clap:t2:

1 Like

Bratko ja ću da idem za tobom da ti čuvam leđa. :stuck_out_tongue:

1 Like

Još da mi je igra priznala ubistvo dva Titana, bio bi novi rekord, ovako, ni ovo nije loše:

4 Likes

Juce smo Ninja i ja bacili par dobrih partija. Nismo imali srecu da dominiramo sa 200 + Moj licni rekord je 173 mislim al polako ima vremena.

2 Likes

Izeš partiju kada ubiješ više Titana neg’ pilota :slight_smile:

5 Likes

Kapa dole, ovo je za sada rekord po pitanju titana. Ja sam uspeo 9 komada u partiji, ali preko toga je zaista veliki uspeh.

1 Like

Ima li neko problema sa TF2 na PS4 u multiplayer modu…slika stane na sekundu ili dve pa opet ide fluidno pa opet posle minute stane …zamrzne se pa opet radi dobro…
Ostale igre rade bez problema inace ima digitalnu kopiju TF2

Ping je bio ok… oko 80ms…sada ne znam pokusacu kasnije…

Opičio prvi put multiplayer jutros, zaboravio sam sve što se moglo zaboraviti iz kampanje.

4C0D7A63-F95E-49F4-B8A2-7FE8DDDCCDCA

Gazio sam uglavnom Attrition, prvi put sam imao score 63, posle nešto slabije, posljednj put 66. Imam osjećaj da su ovi koji igraju protiv svi nabudženi nekim gadgetima a i titani su im nekakvi čudni i tu ne mislim na paintjob.
Stigao sam do 6. levela, šibam uglavnom sa 201 i Tone-om, kupio sam sad Legiona pa ćemo vidjeti. Mislim da bi mi valjalo par private sesija da podmažem malo stare zglobove i kosti, zeznuti su ovi klinci današnji.

3 Likes

TU SAM brate moj napaćeni!

1 Like