MT: Titanfall 2

Kakav kraj partije:
https://streamable.com/ccvoq

Inače, sinoć igramo @SlobeX i ja. Napeto kao u guzici. 5-6 sekundi pre kraja, oni vode dva poena, ja jurim jednog pilota, ali Eva je u ruci, moram mu bar još malo prići pre nego što zapucam. Taman ja prišao koliko toliko, kad on stade i spusti Titana meni na glavu. Pobediše za tri poena!

6 Likes

Upravo sada na nekom evropskom ili ruskom forumu taj lik prica ‘jao ljudi necete verovati sta sam juce uspeo u Titanfallu!’

1 Like

A kako pobetiti kada (ne)imas podrsku ekipe :frowning:

Pletes po ljudima ko blesav, a ostatak ekipe pece kobaje u satoru :slight_smile:

@n00dle fala vi za Tone ideju, cucno je ko budali samar, sada mogu da uzvratim i sa titanom kako valja.

Imam jos jednu nedoumicu, ondosno vise paklenu ideju:

  • Da li postoji mogucnost uskociti u tudjeg titana, na primer video sam da ljudi kada im zajases titana i izvuces bateriju, krecu da iskacu napolje, pa bi skoristio taj trenutak da uskocim unutra. Za sada nisam probao, ali imam zelju, ako neko zna ili je probao neka javi :slight_smile:

Kada izvučeš bateriju možeš ponovo da skočiš na istog Titana, ali ovog puta će tvoj pilot da mu “ubaci” bombu na to mesto gde je bila baterija.
Isti slučaj i kada nema pilota u Titanu, tj. kada je Titan u autotitan modu.

Ne, nisi me razumeo, imao sam u vidu, da li postoji mogucnost da u trenutku dok protivnicki pilot iskace iz titana, i ostaje otvoren titan, da se uskoci u njega i preotme kontrola na protivnickim titanom. Zvuci nerealno, ali mi deluje izvodljivo, pod uslovom da je dozvoljeno :slight_smile:

A ne, ne može. Svaki Titan ima neurolink sa svojim pilotom, pa ne postoji mogućnost uskakanja u drugi bez prethodne sinhronizacije. Taj deo je lepo pojašnjen kroz SP kampanju.

Nadao sam se da moze u MP, bilo bi to totalno ponozenje protivnika, prvo zajases titana, capis bateriju, ukrades titana i jos kao slag na tortu ubijes njegovog osnovnog pilota :slight_smile:
Eto ideje za TF3 :slight_smile:

@Zoorulee razbija. Ja kad dobijem takav rezultat ne boli me previse ako izgubimo. Mnogo me veca sramota ako pobedimo, a ja na dnu tabele. Znaci nisam puno doprineo, morale kolege da iznesu pobedu, a ja bio teret.

E da, za vas koji koristite Tonea, ne znam dal ste skapirali da gornje desno dugme (trougao kod mene na ps4) ispali neku stvar koja moze da ti dopuni marker na protivnickim titanima – znaci ono sto ti trebaju tri pogotka da ispalis rakete, zapravo mozes i dva, plus tu granaticu, odashiljach, sta li je. Uopste ne mora da pogodi titana, samo ispalis u njihovom pravcu.

A sto se iskakanja iz titana tice, ja ako nemam onaj elektricni dim protiv pilota, obicno sacekam da mi izvadi bateriju pa probam da ga ulovim – to sa iskakanjem iz titana pa se okreni pa ciljaj pa pucaj da ga sredis, meni slaba vajda od toga. Probao par puta, retko mi uspe.

Da da, znam za to, plus sam aktivirao opciju za njega da uz to izbaci i neki “puls” koji meni, ali i svim mojim saborcima na 30-sec pokazuje pozicije protivnika.
Tone je pravi!

Evo najzad i ja da okacim nesto svoje! Bilo je dovoljno kul da me nije mrzelo da se sat vremena bakcem da otkrijem kako se sheruje klip:

Izuzetno sam ponosan. :smiley:

5 Likes

Kupio sam Titanfall 2 za ps4, tako da cu se i ja uskoro prikljuciti zabavi.

2 Likes

Sa srecom! Ne odustaj ako te ugaze u prvih deset partija. Ako budes ko ja.

1 Like

Da li znate, ima li planiranih novih mapa za TF2. Deluje mi da ih nema bas puno.

Bila je vec jedna nova, tj preradjeni favorit iz prvog dela. Bice ih jos. Koliko sam razumeo, novi update nas ceka tokom januara. Koliko i kakvog novog sadrzaja ce tu tacno biti ne znam.

Mapa trenutno ima 10. Nije lose. Ovo mi daje priliku da okachim link sa svim detaljnim mapama (sem poslednje), mozda nekom bude znacilo da se snadje:

http://imgur.com/r/titanfall/DV0tz

1 Like

Jucer sam bio malo peglao sa Ion-om, cini mi se nekako najbolji za borbu sa pilota.

@jahalang0112, @n00dle
Hvala za informacije.

Bilo bi sjajno ako bi dodali jos mapa, posebno ako budu besplatne, to bi bilo pravo cudo i osvezenje imajuci u vidu kako svi naplacuju DLC za svakakve gluposti.

Da, sve je besplatno.

Ne znam koliko je do njihove dobrote, a koliko do toga sto su se prosli put opekli naplacivanjem dlc-a koje je samo rasparcalo ionako malu multiplejer populaciju. Ali nema veze, za nas igrache je win-win situacija.

Mislim da ovo ostaje u trajnoj kolekciji, ili barem dok ne izadje TF3 :slight_smile:

Jesi probao Ronina? On svojom sachmarom kida pilote. Barem je meni najlakse njime. Ajonov laser je super, al moje potato ciljanje uglavnom ponistava svaku prednost koju bih tu imao.

E to je titan sa kojime jos jedino nisam probao igrati :slight_smile: , sada cim nesto jedem idem igrati/sedam u titana i bas cu sa njime probati igrati veceras. Ion-ov laser mi izgleda odlican, ali ni meni bas ne pomaze, jedino kada sam blize protivnickom Titanu :slight_smile: .