MT: Titanfall 2

@predator Scorchovo tajno oruzje je njegov stit. Em jede sve sto bace na tebe, em ispeche sve sto ti pridje. Jos kad otkljucas da malo duze traje, slisti zdravlje nepazljivih titana u nekoliko sekundi. Al kad bi mi neko otkrio tajnu sta Legion moze da uradi protiv pilota, vratio bih mu se.

@ninja Ja malopre uzeh Volt posle sto godina, nisam mogao da verujem koliko mi lose ide. Nije proslo ni pola partije, vratio sam se Fletlajnu. Tako da odignorisi moj prethodni savet da ga probas. :smiley:

Promene radi, na kraju sam opet probao Alternator, bogami, i dalje przi! Na vece daljine moras malkice da tapkas okidach, al obavlja posao.

Kako trenutno stoje stvari, izgleda da mi bolje leze jache puske koje drmusaju nishan (Alternator, Flatline, Devotion), nego ove precizne al malo slabije (CAR, eto sad i Volt). A R-201 je stvarno tacno izmedju, ni tu ni tamo.

Evo sada 5 partija i 5 pobeda!
Od toga dva preokreta. Samo u jednoj bio poslednji, ali sam doneo ključne/poslednje poene za pobedu. U ostale 4 prvi - drugi!
R-201 i Devotion su ovoga puta odradili posao. E i da, batalio sam nevidljivost, i na sve profile ubacio sajlu. Mnogo korisnija stvar od gore pomenute.

A i lepse izgledas. :smiley: Meni to bio glavni razlog sto je nikad nisam koristio. A gledajuci mnogo bolje igrace od mene otkrio sam koliko je ustvari dobar Phase Shift, tako da sad samo njega teram na svim profilima.

Evo odigrao malo pre dve partije Free for all, 2nd sam, a malo je falilo da budem prvi, posto tamo pred zadnju minutu me lik presao skoro celu partiju sam vodio, ali sve jedno ja pre zadovoljan, posto sam zesci pocetnik tek lvl 5 :blush: , par partija odigrao sve skupa. Ali kako vidim bit ce ih tu jos mnogo :slight_smile: . Da igrao sam sa Schorch-om i naravno R-201 od primarnog oruzja.

2 Likes

Za moje standarde to je vise nego solidan rezultat. Ja bih posle tako malo partija jos uvek bio ispod ovog nesretnog mlev-a 182.

1 Like

Svi ste krivi u ovom topiku na navlacenje ljudi na TF2, neka vas bude stid i sramota :slight_smile:
Toliko hvalospeva na jednom mestu je dovelo do toga da i ja uzmem igru i nisam se pokajao.

Srecom pa sam probao besplatni COD IW i uverio se koliko je losiji od TF2, tako da se sada mogu mirne duse posvetiti ovoj zarazi. Stvarno je SP kampanja sjajna, kratka, ali zato jako prijatno iznenadjenje, posebno deo sa time-shiftingom, on mi je ostavio najlepsi utisak. Takav osecaj nadmocnosti u toku igranja, nisam odavno imao u nekoj igri. Svaki pogodak ziasta ima poseban zvuk i zelju da se ponovi :slight_smile:

Krenuo sam juce i MP, prva partija ocekivano zadnji, ali zato je od druge sve cucnulo na svoje mesto i u cetvrtoj se desilo sledece:

Osecaj dominacije i slobode kretanja je neverovatan, a bio sam tek 4-ti level. Kada se malo jos priviknem na igru, bice tek onda zadovoljstvo, moraju se i mape nuciti :slight_smile:
Za sada mi deluje da koristim pogresog titana, ali i to cu ispraviti vremenom :slight_smile:

Strasna navlakusa, bezite dalje od ovoga :slight_smile:

3 Likes

A lebemekani…sada kad @n00dle vidi ovo…
Meni je trebalo par nedelja da budem prvi u pobedničkom timu!
Proklet bio Zoorulee!!!

1 Like

Ma sigurno momak ima 17 godina! To mi je poslednja odbrana. Ako ispadne da ima preko 30, onda nemam vise izgovora - jednostavno sam spor i lose ciljam. :smiley:

I posle ovoliko partija, redovno toliko lose gadjam da kad istrosim ceo sarzer a protivnik me netaknut pokosi, samo kazem ‘e i zasluzio sam!’

Inace pokazao sam juce bratu od tetke igru, covek uglavnom vise ne igra igre - jedva je mogao da prati sta se desava, tek tad shvatis koliko stvari mi uzimamo zdravo za gotovo koje ‘obicni’ ne znaju. A cek sad si nestao! A jesi ti robot? A tek sad ulazis u robota? A ko su ovi? Jel ti igra automatski reloaduje oruzje? A ko je sad ovaj? A jel to taj… dabl dzamp?

Na svu srecu barem se nisam obrukao, cak sam bio prvi na tabeli, heh.

1 Like

Plafon 18!

Ko god uzme igru, prvi na listi u partiji. Nešto mi tu sumnjivo :smile: hahahah

Sad sledi razocarenje :slight_smile: u januaru 2017 bice okrugla cifra 40 :slight_smile:
Godine igranja su ucinile svoje :slight_smile: tako to obicno biva kada se igras preko 3 decenije svog zivota :slight_smile:

Generalno mi lezi MP, posebno kada je brza akcija i kada se lakse ubijaju protivnici (TF2 ili bilo koji BF). Jedan on najtezih za navikavanje mi je bio Kill Zone SF, tamo treba pucati i pucati u protivnika da bi ga ubili, a to iziskuje prilicnu preciznost. U TF2 dovoljno je par metaka i cao protivnik. Plus postoji jos jedna prednost, a to je nepredvidjena putanja kretanja, sto zbog skokova, sto zbog mogucnosti kretanja po zidovima i kuka je otkrovenje za nenormalnu putanju.

Jedino sto mi jos prestavlja problem je sam titan, za par partija nisam eksperimentisao, pa sam sam ostao na prvom ION-u, a on mi deluje da pravi malo stete protivnicima, iz nekog razloga lakse meni skidaju energiju iako ih daleko vise puta pogodim. Mislim da mu je oruzije slabo, tako da cu morati da menjam njega, ostavio bi stit, vec vidim da ce biti kombinatorike kako se situacija bude razvijala :slight_smile:

Samo da znate da ste me upropastili, sad cu opet bataliti sve ostale igre na neko vreme :frowning:

3 Likes

:dizzy_face:

[quote=“Zoorulee, post:161, topic:11864”]
ION mi deluje da pravi malo stete protivnicima, iz nekog razloga lakse meni skidaju energiju iako ih daleko vise puta pogodim. Mislim da mu je oruzije slabo.[/quote]

Njegovo glavno oruzje za ostecivanje je Laser, a ne puska. Puska vise sluzi da smara i potkaci boraniju. Laser (r1) je taj koji ostecuje titane i instant-ubija pilote (narocito one koji su se lansirali). Al moras da pazis na nivo energije.

Tone je slican po mogucnostima, samo je laksi za koriscenje i generalno se smatra najboljim titanom trenutno, jer nema nijednu ociglednu slabost.

Legion je spor i oklopljen, treba par sekundi da zalaufa pusku, al jednom kad krene s pucanjem, ne staje. Licno nisam siguran kako da hendlujem pilote koji me peckaju iz zgrada.

Ronin je njegova suprotnost – lagan brz i delikatan. Njegova sachmara cepa pilote ko nista, jurca po mapi, al nije u stanju direktno da izadje na megdan tezim titanima. Flenkovanje i faktor iznenadjenja su njegovi glavni aduti.

2 Likes

Samo pazi na oruzije.

I slusaj padawana,on je bio noob,sada je pro :grin:

Devotion je toliko jaka puska, da se plasim da ce ga nerfovati, garant.

Aj sto izbliza tvoj protivnik jos i ima neke sanse, al vec na 8-10 metara i nadalje, Devotion melje sve zivo. Ponekad se bukvalno shokiram koliko brzo nekog sasecem, ako makar 1 metak bude headshot. A sarzer bez dna. I preko svega, ne opada mu posebno preciznost na vece daljine. :dizzy_face:

Jedino sto se ja inatim pa ga samo ponekad koristim, jer prosto zelim da eksperimentisem s raznim puskama. Flatline, posebno, mi prirastao srcu. A i Alternatoru sam se vratio ko nov covek – sad kad sam malo bolji vise nemam toliki problem s kratkim sarzerom.

@ninja apropo naseg danasnjeg razgovora, odgledao sam tvoje snimke, ima dobrih! Al palo mi na pamet da mozda nisam najjasnije objasnio sta znaci ‘always run’ – nije da ne mozes da stanes (!), nego da cim se kreces, ides trkom. Posto sam primetio da ipak u skoro svim klipovima trcis.

Probaj devotion sa kombinaciom štita pa opali na titana… Ko od šale ga dovodi u doom stanje…isto tako Charge rifle + cover 5-6 direktnih pogodaka i titan je gotov…


Kod mene je ubitacna kombinacija…

1 Like

Haha cuo sam za vasu sortu – na titanfall redditu takve igrace smatraju najgorom poshasti… :smiley: Kao, em kampuje, em ima stit, em ojachava ionako najmocnije oruzje. Kontam da na Crash Site (gde obicno na pocetku bude velika bitka niz srednji lane) ova kombinacija razbija.

Na svu srecu, ne delim njihovu frustraciju jer ne nailazim cesto na taj A-wall+Devotion kombo.

Ali dao si mi priliku da kazem kako sam srecan sto igra ima toliko razlicith stilova igranja. Ne bi covek reko na prvi pogled, ali izmedju loadouta za pilote, oruzja i titana, za svakog se nadje ponesto.

EDIT - evo kako izgleda kad Roninom igra neko ko stvarno zna sta radi:

EDIT 2 – milost na bojishtu:

3 Likes

https://streamable.com/q3hx4

https://streamable.com/f5db7

https://streamable.com/nqkbm

@ninja Haha, ne mogu da verujem da si probao holo pilota, i to uspesno! :smiley: :smiley:

Juce sam se vratio Evi jednu partiju, bas na toj Drydock mapi, koja ima dosta hodnika i soba. Jako sam se lose proveo! Ne znam jel do Eve, do mene, ili sam imao zlu srecu da naletim na bas nezgodne protivnike.

Na Drydock-u Eva + Holo dobitna kombinacija.
Redovno prvi - drugi na mapi, i prvi ili drugi Titan na mapi.

Evo sta Scorch moze – obratite paznju na skor:

Vatra. Jezera vatre posvuda.

3 Likes