Nekoliko PS4 igara

Tamo ti je najlakse i da prodas. Nema “paketnjakovica” :wink:

Sram nas bilo sto nismo ovce!

@von_Brcoos Tamo barem postoji sistem ocenjivanja i lako može da se proveri ko je kakav prodavac ili kupac…

Eto jadan ti, skupo ti, a znaš da može jeftinije pa se buniš, povredio sam ti “osećanja” izgleda, pa sam sebe nazivaš domaćim životinjama… :rofl::laughing: E baš mi te žao kad moraš po tuđim oglasima da se tako prepucavaš, ali hej to nije moj problem… Čak mi postalo zabavno da čitam šta su ljudi u stanju sve da napišu zbog povređene sujete :laughing:

I aman idi kupi jeftinije slobodno niko ti ne brani… :joy::joy::rofl:

Dobro si ti zveknuo sa glavom druze.

Pozdrav

@von_Brcoos Reče čovek koji mi ceo dan “proganja” oglas jer mu smetaju cene i kako je moj oglas napisan?

Get a life čoveče i skini mi se sa oglasa više… :joy:

Ajde jos malo. “Uzbuđavas” me :joy:

Sta da kazem podrsci?
Da nisam znao da igre imaju rok trajanja?
Nisam pobrkao nista, nemam 12 godina znam sta je nosipac a sta guest i kako se koristi.
Ja ti opet ponavljam kupovao sam kod njih 2017 godine kad ti verovatno nisi :slightly_smiling_face:
Znam cime se bave i kako rade i kazem ti da nije pametno raditi tako, rizikujes da ti lupe ban ako saznaju da je ukraden nalog registrovan kos tebe na konzoli…

Ja sam jednom hteo da kupim neku igru sa njihovog sajta, i kada sam im se javio i pitao za igru da zelim nosioca, lik mi je odgovorio kada prijavis nalog sta te zapadne dobices. Tako da nije imao pojma jel gost ili nosioc.

Au bre pa ako si gledao Žikinu dinastiju znaš da sam to rekao namerno :joy: Šala mala ali izgleda nisi razumeo, nema veze, ko je gledao shvatiće… :laughing: Bolje proveri ti svoju glavu, pošto se vređaš po forumu :joy: :joy:

Znam i ja sta su gost i nosioc, nosioc su tekken 7 i nba 2k20 ostali su gost nalozi (editovao sam ako još nekog zanima)… Da me je neko lepo pitao rekao bih mu, nego ste me svi napali ko da sam vam opsovao nekog… :smiley:

Nema veze mk sam prodao ostalo još aktuelno pa ako nekog zanima nek se javi, što bi rekli za dobrim konjem prašina se diže samo vi pišite slobodno :joy:

P.S. Jako sam dugo ovde na forumu, znaju admini, a kupio sam xbox 360 i pre osnivanja foruma, kada mnogi od vas nisu znali šta je konzola i nikome ne želim niti zlo, niti prevaru, samo htedoh da prodam igre na nalozima koje više ne koristim. Garancija se dobija naravno, kao što rekoh znam lično čoveka koji radi na SpaceNet-u ukoliko bude bilo kakvih problema sve rešeno…

Ajde sa sad opet izgubi na neki period :slight_smile:.

Odgledaj jos koji put Zikinu dinastiju :joy:

:joy::joy::joy:

Au brate mili, ko te tukao kao klinca? Ostavi ga na miru. Jel hoce da prodaje po vecoj ceni? Neka prodaje, ostavi ga na miru.
Jel lepo rekao da su nalozi sa SpaceNeta? Jeste. Ne odgovara ti to? Zaobidji.

2 Likes

Neka ga vidiš da čovek ima neke frustracije žešće :laughing:

@Zaggin BTW ništa nisam prodao po većoj ceni, zašto bih to radio…?

MK kao gost je otišao za 1000 dindži, ako nekoga zanima još nešto od igara tu sam… :+1:

Buraz me ubijao od batina ko klinca, stariji, jaci…

Nego ne znam sta se ti petljas?! Lik posle 15 dana opet aktivira temu i nastavlja u istom ritmu i ti meni nadjes da drzis slovo?

Odavno sam napisao “Pozdrav” ali lik ne staje. Sta, trebam da cutim na to?

O oglasu se najmanje pise, kako sa moje (nase) tako i sa njegove strane.

Malo procitaj, odavno njegov oglas nije tema rasprave.

Njegova tema, smiri dozivljaj malo

1 Like

Jel mozda zabranjeno izneti misljenje? I sta si se ti uhvatio za mene?

Smiri i ti malo dozivljaje, jer sam ja odavno ovde spustio loptu.

Ali eto, pojavi se covek jednom mesecno i aktivira nepotrebnu raspravu.
Ja sam coveka odavno pustio na miru, ali se on meni opet obraca, bespotrebno. Nek on mene pusti na miru.

Au ljudi, u temi “nekoliko ps4 igara” apsolutno nista o igrama :grinning: bas ste top :ok_hand::grinning:

2 Likes

Nek admini pobrisu ove postove, jer su presipane iz supljeg u prazno. Kako moji, tako i svi ostali.

Što da brišu? Taman da čitaju ljudi tvoja presipanja iz šupljeg u prazno, zabavno je :joy:

A koliko godina imaš? :joy:

Ne nego im lepo kažeš da ne možeš da se uloguješ iz tog i tog razloga i oni ti srede. A ako si nešto čačkao po nalozima moguće da ti se desilo nešto, ali i tada ljudi će ti pomoći…

Za tvoju informaciju 2017. sam kupio prvi PS4 Pro, a kupovah kod njih i pre… Eto opet će ispasti da ih branim, ali zaista nikada nisam imao takvih problema - opet ti kažem nikakvi banovi, nikakvi problemi jer nalozi nisu kradeni. Prave naloge i prodaju, ko kada bi se sada ti i ja dogovorili da kupujemo igre i kreiramo profile koje delimo na dve konzole, nije nikakva mudrost… Na AliExpres-u imaš Kineze koji “iznajmljuju” naloge sa igrama :joy: :rofl:Snalaze se ljudi i zarađuju, imaš takvih sajtova u Srbiji koliko hoćeš, e sada koji je pouzdan je znak pitanja. Nisam nikako za prevaru i krađu, nemam razloga da to radim niti da zagovaram nekoga. Forum razmena igara je isto odličan, kod njih sam kupovao naloge pa se dešavao problem, ali rešavaju ljudi… Video sam skoro i digitalneigre.com ali ne znam kakvi su…

Daj mi neki screenshot, neki dokaz da si bio prevaren? Zašto nisi to prijavio nekome?

Imam dovoljno godina :ok_hand:
Ne znam sta odgovaras na post od pre mesec dana…Kao da hoces da dokazes nesto sto nije ni blizu istine :joy:
Kakav dokaz da ti dam, desilo mi se vise puta kod njih da mi na nalogu bude promenjena sifra, a kada sam kupovao nikakvu garanciju nisam dobio :thinking:
Znaci tebi dok ne stigne akaunt ti ne znas da li ces imati nosioca ili guesta sto je meni totalno bolesno glupo i nerazumljivo, sta ako ja hocu bas nosioca da bih ga igrao sa svog naloga jer je u pitanju mp igra?
Njihova politika je kupi pa sta dobijes😁
A i ako je potrebno da ja njih zivkam i da se jeb**am svakih par meseci oko sifre onda cu izbaciti lovu i kupiti novu igru na disku

2 Likes

Ne uzbudjavaj se toliko.

Sajt je teski kriminal. Profesionalnost nula. Kad ti u istu recenicu stavljas SpaceNet, ovaj sajt i razmenuigara…

Sajt koji BF5 i BF1 (kao bundle :joy:) prodaju za cenu od 6000. A way out im je 2000. I to nije full nalog, vec samo deo (gost/nosilac). I na poruku da su skupi i da su jake cene, napisu “Nabijem te” :joy:

Da nije ovo tvoj sajt?