Nestaju fajlovi na usb-u

Imam usb od 4gb u xboxu(360) koji je trebao da mi koristi za pes data packove i neke malo vece sejvove.
Odradim ja to sinoc sve kako treba, medjutim jutros kad sam upalio pes vidim sve mi na defaultu.
Udjem u storage, vidim sve obrisano sa usb-a a pise da imam slobodno 2.3gb od 3.8?
Neka fora mozda ili jel mogu nekako da povratim sejvove, imam par bitnih…?

Sta se desava kada ga ubodes u komp? Ima li sta?

This

Ne znaci mi to mnogo. Posto ne znamo sta je bilo pre nestanka i posle. Mozda je sve isto bilo i pre.
Hocu da kazem ako je nesto izbrisano ne mozemo znati. Probaj sve da prekopiras na neki drugi USB pa probaj. USB zna da rikne. Imao sam slucajeve gde postaju necitljivi i baguju.
Ako ne upali to onda jedino neki od recovery programa za usb sto isto cesto ne pomogne.
Ali probaj prvo ovo sa kopiranjem.

Probao da kopiram medjutim Windows ne dozvoljava.
Nasao sam neki program Wondershare data recovery, sutra cu se pozabaviti sa njim pa cu probati.
Hvala na savetu :smiley:

Desavalo mi se da nece neki USB da prekopira win ali ga Linux procita bez problema. Ako imas slucajno negde pristup nekom Linux kompu probaj.

Odradio i vratio sve fajlove preko wondershare data recovery programa!
Kad je program zavrsio recovery podataka, imao sam malih problema. Mnogo foldera sa brojevima i mnogo podfoldera su me zbunili, probavao pojedinacno fajlove da prebacim, probavao sa folderom, nista nisam uspeo… I onda se dosetim da kopiram neki moj sejv u fles da vidim kako ce ga kompjuter prepoznati. I tako sam uspeo, sve sam vratio.
Hvala jos jednom. :slight_smile:

Na to sam i mislio. Bas mi je drago da si uspeo.

Reseno moze lock.