Nintendo Switch

Deder ljudi imal ko da pozajmi switch/WiiU da odigram ovu zeldu? voda mi ide na usta kad citam ove postove. A preko CEMU-a sta god da uradio, koju god verziju probao, ne ide preko 18 fps i uzasno me nervira. trampio bi PS4 da se izigra ko pozajmi Switch/WiiU, ali kontam da svi koji imate Switch/WiiU imate i PS4. :smiley:

Nisam od onih koji lome joypade ili unistavaju konzole :smiley:

Najozbiljnije pisem. Cak cu i platiti neku cifru za zajam ako treba, i snosim punu odgovornost za konzolu :smiley:

1 Like

Firewatch coming to Nintendo Switch

1 Like

Pinki, 1992. ;(

Ja skoro citao da su bas poboljsali optimizovnost za zeldu :-/ .

Jesu u smislu da umesto 48 fps imas 52-55 fps. Meaning, ako ti igra vec radi, radice malo bolje. Ako si tik iznad vode, dzaba.

Zasluzi su a i drago mi je za Nintendo…

1 Like

@padawan Sto tice tezine Zelde, ne znam da li sam to ovde pisao, prva trecina igre je uzasno teska, kao sto kazes proticnici te satru jednim udarcem ali se to vremenom menja kad budes resavao shrine, tj imao sto veci broj srca i staminu. Posle to dodje na neku normalnu tezinu, a sam kraj ce ti postati poprilicno lagan, sto zbog nabudzenih srca, a iz zbog cinjenice da ces posle 100 sati postati Zelda tata mata.

Oruzja su slaba na pocetku sto se opet sve vise menja kako budes odlazio u teze regije i pronalazio raznorazna izuzetno jaka oruzja(kazem ti nista ti jos nisi vide), a glavna draz je upravo u lomljenju oruzja. Moraces da menjas korok semena za slotove oruzja i da ih stalno nosis sto vise, ona jaca da cuvas za bosove kojih imas koliko hoces. Oruzja u igri ima mali milion i upravo tim pristupom te teraju da istrazujes i igras sa raznolikim oruzjima. Nemoj samo da mi kazes kako je umesto stotine oruzja zanimljivije igrati samo sa sekirom, koja inace postoji i ovde? Imas vise klasa oruzja i svaka se ponasa drugacije ali aj da ne ulazim bas u detalje…

Mozda je samo prva regija siromasnija ali posle imas kampova koliko hoces, protivnika koliko hoces, materijala za kraftovanje koliko hoces, shrina 120, korok semena ne znam se broj i svako ima neku minu zagonetku, generalno flora i fauna je na jednom zavidnom nivou, mozda najimpresivnija od svih video igara. Ja stvarno ne znam sta nema u igri :slight_smile:
Setova odela ne znam ni sam koliko ima i pogadjas nisu samo kozmeticke prirode, svako ima svoju svrhu…

Zelda je cista akciona avantura, a ne rpg ali je gigantska kako god da je krstis. Da bi to video moras da igras. Ako ti se nije svidela, ne odgovara ti koncept, art style ili nesto drugo batali ti to. Toliko igara ima, stvarno ne vidim poentu da se mucis :slight_smile:

Edit: Cisto jos da dodam da postoje 4 skrivene lokacije gde nadogradjujes odela, postoje mesta gde pravis specijalna oruzja i jos dosta zanimljivih stvari :slight_smile:

2 Likes

Meni je Zelda kliknula od prvog minuta,tako da uzivam u igri maksimalno.ali da treba se posvetiti igri i biti malo strpljiv kasnije si visestruko nagradjen…

Bude naravno i praznog hoda, jbg ipak je to ogromna open world igra. Cak i taj prazan hod prija uz vrhunsku atmosferu propracenu opustajucom muzikom. Uh kad se setim grmljavine, auuu kako su to izveli svaka im cast. Kakav osecaj kad grom opali :grin:
Edit: @padawan E a sta mislis gde se rodila ideja sa bacanjem oruzja koje se vraca u ruke?
Stit koji se stvara i nestaje :slight_smile:

Baci pogled na ovo. Tu su ti sva oruzja i njihove karakteristike

Ako sam dobro izbrojao ima ih 127, plus sto kako budes oslobadjao divine beast dobijas posebne moci koje su izuzetno mocno oruzje za borbu. Ovde ti nisam racunao lukove, strele i stitove kojih takodje ima mnogo.

Ja se jako dobro secam,pogodio je mene :joy:

2 Likes

I me je spicio, iako je fora sa skidanjem metalnog oruzja i oklopa ocigledna. Gradska deca. :smiley:

Kad smo vec kod vremenskih prilika, vise od svega me nerviraju klizave stene po kisi.

Izadje neki hak za Switch:

@lesa pitao si me sto igram ista sem Zelde - meni je Switch pretezno go-to konzola da ubijem vreme u transportu. Kuci bih ipak igrao pre PS4.

To je i moj izbor,ali Zelda nije za takav nacin igranja…nadam se da ces kad-tad naci nacin da ti se Zelda dopadne jer je steta da propustis takav biser u moru igara…
Nije mi cudno sto igras npr.GOW ali mi je cudno da si pozurio sa Ni no Kuni-jem,a Zelda je igra slicnog tipa,jedino to…

Takodje,to me izludjuje,cak i kada ima climbing odecu ne pomaze…

@Oblakoder eto ja juče napisah da su najavili za leto hack, a oni baš ubrzaše.
Ovo što je Padawan postavio je jedna opcija, a druga je Reswitched opcija koja je definitivno trajni hack, a sastoji se od probijene zaštite na samom Tegra čipu i ide dotle da se savijaju iglice na jednom od joy-cona, tako da nema nazad i nema zapušavanja rupa.

Sto se mene tice ako bude moguc hack uz online to su ekstra vesti ali bez onlinea neka hvala. Videcemo sta ce se desiti :slight_smile:
Sigurno je da ce hack doci ali isto tako i revizija Switcha koja ce pokrpiti sve propusti. Bice i ona probijena jer na kraju krajeva koja zastita nije pala? Eto primer PS4 koji je odolevao godinama ali je na kraju rasturen.

Izbacili sve moguce kljuceve i bootrom exploit a nista da izbace u vidu CFW, ova switch scena je bas mrtva…

1 Like

Bice i to uskoro. Ako planiras Switch pirateriju kupi konzolu na vreme jer navodno revizije nece ima takve propuste :slight_smile:
Vrlo je moguce da se u prodaji vec nalaze takve konzole jer je Nintendo upozoren na taj hardwerski propust.

Samo nekoliko stvari koje pokazuju koliko je Zelda genijalna igra:

1 Like

To je igra u kojoj ce te oduseviti mali milion sitica. Znam da ce reci mnogo ej pa to su potpuno nebitne stvari, ali kad se sve to sabere dobijes najrealisticniji svet ikada vidjen, sa najboljom fizikom itd…Ja tvrdim da takve sitnice nisu nepotrebno trosenje resursa :slight_smile:

Neverovatno je koliko sve ima smisla u Zeldi BotW

Haha nisam znao za foru kad namami ribe hranom :smiley: