Nintendo Switch

Sve u svemu, ko kaze da nebi igrao - laze

Upravo.
Igracu je na jesen, kada kupim PC :joy:

1 Like

Nisa valjda poludeo da kupujes PC? Ne isplati se to pored hakovanog Switcha i PS4 konzole :slight_smile:

Zasto bi kupovao Switch ako i na PCu moze da odigra Zeldu i vodoinstalatera preko cemua, a mozda mu i treba komp za multitasking itd itd. :wink:

Predpostavljam da covek vec ima PC koji hoce da zameni novim, a da bi kupio iole normalan PC, izmedju ostalog da bi normalno igrao Zeldu preko Cemu, treba mu jedno 800 eura :smiley:

Za te para kupi hakovan Switch, Hakovan PS4 i jos mu ostane kusur za jos jedan legalan PS4 zbog igranja onlinea, ako ga online interesuje :slight_smile:

Istina da treba dosta novca za jak PC ali ko voli nek izvoli. Mislim da ps4 jos nije hakovan do kraja. A i ne znamo zasto covjek kupuje PC mozda ne samo radi igara, ne sluzi jak PC samo za igre.

Ili, mozda hoce da igra PC ekskluzive
Ja sad u narednih mesec dana sklapam drugi gaming komp. Selim se u skorije vreme pa ce mi trebati, a ovaj ostavljam bratu

1 Like

Ako mu treba za nesto drugo onda ok, ali ako ima gejmerske ambicije ne vidim poentu da kupuje PC pored hakovanih konzola :slight_smile:
Ovo je najgori period za kupovinu kompa, svi znamo i zbog cega.

Sto se tice PS4 nije hakovan do kraja jer stalno izbacuju update koji hakeri sjebu vrlo brzo…

Nije zbog kriptovaluta :smiley:
Cene su se stabilizovale dosta.
RAM je jedino preskup, ali to nije zbog mininga

Konzole su vrh, ali meni je PC gaming uvek bio za klasu iznad…obozavam da se zavalim u krevet i upalim PS…ali isto tako volim i kad malo “ozbiljnije” igram, sednem za komp i przim

2 Likes

Razumem te u potpunosti jer imam i ja komp od nekih 1000 eura, msm toliko je kostao pre 4 godini, ali sam prelomio i vise nemam nameru da se zajebavam sa komponentama. Bez obzira da li su se stabilizovali ili ne i daje treba 800+ eura za gaming PC, pa samo za procesor i graficku treba 400 eura min, a gde su 16gb rama, maticna ploca itd…
Kupio sam Switch za online, a spremio sam pare za hakovan PS4 koji vec sad prodaju sa 30 igara po zelji. Cekam samo da sjebu poslednju verziju zbog GoW i kupujem :slight_smile:

Ne kaze se za dzabe PC MasterRace.
Imam laptop, stari PC riknuo.
Kupujem novi jer ce mi trebati i zbog posla.
Ps4 vec imam, nisam klosar da ga hakujem jer je i ovako igranje na njemu jeftino.
A da bacam pare na nintendo konzolu za koju me zanima samo 1 igra je malo too much.

1 Like

Svako se igra u skladu sa svojim potrebama i mogucnostima. Nekom tamo ameru kupovina B7 oled tv-a za 1300$ je super value for money, a ortak u srbiji moli kevu da digne kredit za 550ti. Na kraju i nije toliko presudno na cemu igras, sve su to iste igre…

Sve to stoji da je igranje na PS4 jeftinije ali nemam ti ja bas para za kupovinu igara za dve platforme, a Nintendo konzole su mi oduvek primaran sistem. Sony igre koje mene zanimaju su 25-50 eura, tako da nije ni to jeftino, plus sto sam od onih koji kupuju iskljucivo fizicka izdanja igara. Imam vec isplaniran spisak od tridesetak igara sto bi me izaslo oko 900 eura da ih kupujem preko kp.

Bolja varijanta je kupiti Xbox One za legalno igranje jer ima dve vrhunske online igre Halo 5 i Gears of War 4 koje mozes igrati stotine e i stotine sati :slight_smile:

Hm, znaci, ja sam jedini ovde pravi gamer? :slight_smile: Posto ima jos bar 10 ljudi na forumu koji mogu da priuste sve konzole.

Xbox One, Vita, PS3, PS4 pro, Wii, Wii U, Switch i gaming PC. A moze da racunamo i PSVR u posebnu platformu.

1 Like

Pravim gamer igra i ne palamudi

5 Likes

What? To nesto na moj racun? :smiley:

1 Like

Nije :smiley: nego generalno, previse palamudimo. Samo s*remo kakva je konzola koju nemamo…cuti i igraj :joy:

3 Likes

Verovatno bi bilo bolje jer bi imali vise materijala za konstruktivnu diskusiju umesto jalovih fanbojevskih ratova.

1 Like

Jel pazario neko Switch zbog piraterije. Vidim na jednom drugom forumu uzurbano kupuju Prekidace pa me zanima kakva je ovde situacija :slight_smile:

Hm, jel to onda konacno zazivelo? Jel ima neko upustvo kako da se hakuje?