Novi forum test / faza 1

Bilo je izmena i novi update je na novom forumu>

  1. avatari stoje levo, osim na mobilnim telefonima, kada se popnu iznad posta kako bi se dobilo na prostoru
  2. povećana širina kako bi se dobilo još više na prostoru za piskaranje
  3. widgeti sa strane su minimalni i još se dorađuju da ne budu na svim stranama
  4. social deo je isto izmenjen, možda se neke vaše cover fotke sada ne vide pa ih ponovo updateujte

Oh, da, QUOTES su načisto polupane, tj prevelike, ignorišite za sad…

Svaka cast na napretku ovo sad izgleda mnogo bolje i preglednije.

Stvarno izgleda odlicno,ali zasto meni nece da se loguje sa ovim nalogom? Jel treba da napravim novi ili??

Da, treba novi nalog da se napravi.

Pokusam danas da se ulogujem, izbaci mi gresku, onda opet pokusam rekoh mozda je drugi password, opet mi izbaci gresku, zatim rekoh ajd da idem na passw recovery baci mi link na email da resetujem password ali me klik na taj link opet na baci na login stranicu !?!?!?!

Kako da resetujem svoj password ako me baci na login stranicu na kojoj ne mogu da se ulogujem ?@

Novi forum je u test fazi, tako da se ne možeš ulogovati sa nalogom koji koristiš ovde. Treba nova registracija!
Kada novi forum bude kompletan, onda će se nalozi odavde i prebaciti tamo

Naravno da sam napravio novi nalog … Samo sam koristio iste elemente kao i ovde ali sam se registrovao kao nov korisnik. Proveri da li na novom forumu imas korisnika - zookarma - ?


Lepo hajd sad kako da resetujem password ? ;;;

http://www.xboxrepublika.com/testdrive/wp-login.php?action=lostpassword

ERROR: Please enter a CAPTCHA value. - Ponovo greska … Ne vidim svrhu da me baci na login stranu kada nemam novu resetovanu lozinku ili ne mogu u nekom prozoru da sam upisem novi password ? ?

Cini mi se da nesto ne stima oko " tutoriala " resetovanja passworda, uspeo sam da napravim novi password ali tako sto sam ostao u prozoru u kom sam trazio novi password tj ovom i kada sam dobio link u gmail inboxu bilo je dovoljno da ne klikcem na link koji sam dobio !??!?! nego da unesem novi password u prozoru na kome sam se prethodno nalazio. Mislim da je to konfuzno dosta. Ako vec dobijem link onda je potrebno da me baci u onaj prozor u kome je moguce uraditi reset a ne na login stranicu foruma


Evo ja sam upravo sad resetovao lozinku.
Jel si ukucao captcha koji stoji ispod polja za username/email?

Sad videh edit, izgleda je to neka greška kod resetovanja passworda.
Zovemo @robotnjik :slight_smile:

Zabuna nastaje u delu gde si u jednom prozoru da zatrazis password i kada dobijes zatrazeni link ne izlazis iz prozora u kom se nalazis NITI da klikces na inbox link nego da u prvobitnom prozoru - ima printscreen - uradis reset sa unosenjem capcthe.
IMHO potrebno je reci korisnicma da NE KLIKCU na Link koji dobiju na email nego im je samim generisanjem tog reseta data mogucnost da sami odrade ali na prozoru iz koga su zatrazili RESET
Mozda je malo konfuzno napisano :emoticon-0111-blush

Da da vidim sad, link iz mail-a ne šalje na stranu za reset. Bitno da si uspeo da resetuješ password.

Nakon zadnjeg updatea sve izgleda puno bolje. Još bi dobro bilo da se doda broj postova i datum registracije ispod avatara lijevo i biće fantazija. :slight_smile:

Pošteno, sigurno ću prije izabrati brže učitavanje komentara i ostalih stvari nasprem tih slova ispod slike. Meni je to više vizuelna stvar, nekako mi kompletnije sve to izgleda kada imaju neki podaci sa strane uz sliku, ovako mi izgleda prazno, ali brzina je brzina.

Sredjen je i quote da lepše izgleda.
Ovde je primer http://www.xboxrepublika.com/testdrive/forums/topic/utisci-o-forumu/page/2/

Još jedna tura update-a:

  1. sređena preglednost forum indexa i pregled tema u forumima
  2. Dodata navigacija / brzi linkovi ka forumima sa desne strane
  3. Bolja čitljivost u mobile modu i obrisane funkcije koje nisu potrebne na telefonu/tabletu kada se pristupa forumu
  4. Pojačano vizuelno razdvajanje između postova
  5. Bread crumbs vidljiviji

Zna li se otprilike neki datum kad ce se preci na novi forum ili jos uvek ne ?