Off topic/spam tema

image

Ovde je dozvoljen spam i offtopic, uz naravno neka ograničenja…
Mene zanima šta mislite o videu iznad, gde to da postujem da ne bude off?
A nije ni poenta da se otvara tema kad god neko želi nešto da pita…

Ovo je Plejina tema… Ne pitaj puno :slight_smile:

Nije moja, nemoj da se naljuti @Supersoldaten. Al kapiram poentu :joy:

@aleksandar1983 , koji xbox imaš? Debeljka, one S, X…?

Debeljka,razmisljao sam da uzmem S,ali nefali nista ni ovom. odlicno me sluzi. Ali iskreno voleo bi X da imam,ali onda treba i tv 4K,i puno para za njega. Tako da za sada sam odustao od toga.

Upravo tako. Jbg,ja bi o ovakvim stvarima voleo da prodiskutujem sa ljudima,al uvek sam napadnut za offtopic,dok neki pišu jednom u 40 dana ili nikad. Nema veze. Valjda bar ovde nece niko da me napušava i briše.
Ja sam na ps4,nas par razmenjujemo naslove,za jako sitne pare se slatko naigram,jeftinije nego dok je bila piraterija i rezanje. Ako nemaš share partnera za xbox,nađi nekog,delite sav trošak.
Gotivio sam tvoje postove,nadam se da ćeš češće svraćati,da se družimo. Možda nekad odemo i na pivo.

Pratim ja desavanja na republici,ali slabo sta sto bi rekli ljudi slabo zborim,ili ti pricam:grinning: Imam burazera sa njim delim. Iskreno neigram puno kao nekada,par likova mi nocu posalje da igramo,ali meni je to kasno da igram do tri,cetiri ujutro,a ustajem na posao u pet. I nezgodno mi. Potrudicu se da cesce svracam!

Kapiram sve, drug. Ako uvedu cross play online između boxa i ps (najavljeno je) …i ako te pita @von_Brcoos da igrate fifu… Slobodno prihvati. On nema pojma,samo se hvali. Ja ću se kladiti na tebe.
(A ustvari ne)
Hahaha!
Samo nam ti svraćaj malo češće i piši slobodno… Bar u ovoj temi,jer tu niko neće da te cima. Tu je čika pleja boem domaćin…

Daj Boze da uvedu crossplay bilo bi prejako.

Vazi. Fifu igram,ali nisam neki igrac,vise iz zabave igram. Nekada sam se zbog nje nervirao,ali vise ne:grinning: Bilo bi fenomenalno,bilo bi vise zabave da uvedu crossplay.

Uvode ga uskoro. Microsoft je predložio,japanac se nećka al prihvatiće…

To je po meni pametno zbog gejmera. Vise ljudi,puniji serveri,a kod nas u vecini ljudi imaju ps4,i zbog toga je dobro sto bi onda ti i ja mogli da igramo zajedno i ako ti imas ps4,a ja xbox one.

Pa da. I podsticaj za nas koji se dvoumimo da ipak kupimo ps + i uđemo u online svet.
Biće, biće…
Jel igra neko konstantno sa detetom u krilu?

Hahahaa! Brate moj!
Da li nekad imas osecaj da si žrtva?

Kakav je taj Lego serijal?

Dobro je sine, čovek postuje šta mu je na duši,a za lego serijal imaš ocene na metacritic!

Bilo bi do jaja da uvedu crossplay pa da braća odvale ove što Titanfall igraju na PS4. :slight_smile:

Slavene, TI TO IZJAVLJUJEŠ??
Tebra,pazi kada ti JA kažem da si off topic!
Hahahaha @Son_of_a_gun
Sone… sine… biće ekipa ja, @Supersoldaten , @von_Brcoos i random neki slepac. Pokidaćemo vas…

Nemaš beda Bobane, ja samo sačekam da @ninja spusti titana a onda se popnem na jega i skidam sitnu buraniju koja mu promakne između nogu. :stuck_out_tongue:

1 Like

A da li ste nekad pomislili da li bi bilo bolje da je Švabo pobijedio u ww2? Na čemu su oni insistirali? Redu,radu i disciplini.
Što znači da bi Srbe strefio definitivni wipe out.