Off topic/spam tema

Imao je neke dobre “ideje” ali je mnogo prosirio asortiman :smiley: Mislim na nas…
Ma da smo mogli da se provucemo tu sa manje stete da je bilo pameti. Ali ajde…

Pa da, nas cigana svejedno ne bi bilo :slight_smile:
Ja se na poslu svakog dana susrećem sa ljudima koji kažu: “A zašto se ti toliko cimaš? Zaradio je gazda dovoljno,iskuliraj malo…”
“Ne ponašam se ja tako zbog gazde,već što ne znam drugačije…”
Debil sam,verovatno. @aleksandar1983 moj drugar čim ustaje u 5, verovatno je takođe rom,kao i ja…
Hahahahaha

Meni su te lego igre brutalne. Na nekom snizenju kupio par tih Lego igara covece kako sam se odusevio. Igre zabavne i imas silu sadrzaja. Jedino sto nikako da dodju na red. Ali su odlicne i igram ih sa klincima a bogami i sam :slight_smile:

1 Like

Pošto žensko češće zađe u manastire Ostroga nego ovde,da pitam…
Kad se skidate u kupatilu pred tuširanje… da li gaće svučete do dole,iskoračite,uzmete ih rukom i ubacite u korpu za veš…
Ili ih samo “sjurite” da spadnu, palcem noge “nabodete” gaće, bacite u vis,uhvatite rukom i prosledite u korpu?

Palcem u vis pa u korpu, kao ninja

Nisam ni znao da neko koristi ovaj prvi način što si naveo, sem ukoliko nema prste na nozi

1 Like

Možda niko i ne koristi,al eto pade mi na pamet… A taj prvi nacin pretpostavljam da nije bas pozeljan u zatvoru… ili bas jeste.
Zavisi iz koje perspektive posmatraš… :joy:
A da li neko pomiriše čarape,ako ih je nosio samo 2 sata? Da li ih menjati ili ne?

I ja sam debil,tako sam ucen,da radom ces imati,i da ce te ceniti postovati kao radnika,ali to je mozda bilo u nekom drugom vremenu,u ovom tesko je takav posao naci. A ja i dalje radim kako sam ucen,a slaba vajda od toga,samo se cimas vise,i nerviras sto je tako,i samo te tapsu po ramenu,dobar si ti radnim:face_with_raised_eyebrow:

Upravo tako. Kad dođe vreme da se napreduje zna se ko napreduje. Drukara,poltron…a ako je zensko… zna se.
Ne kazem da je u apsolutno svakom kolektivu tako,ali skoro u svakom…
Pozdrav za braću iz “sunčanog” Bg-a…

Hvala…

Subotica ti je za Mali Idjos

1 Like

U Bačkoj Topoli postoji neko odeljenje subotičkog suda, koliko ja znam… Kontam da Feketić tamo pripada… Mada i to sve zavisi na kom nivou su slučajevi… Ako je nešto krupnije, Subotica ne gine

1 Like

Hvala