Outriders {MT}

Ja barem ne pišem u temama koje me ne zanimaju, niti ih čitam. I eto tebe pišeš u temi o igri koja ti je krš. Go figure ko je ovde frustriran.

E ja nisam :grin: ja sam skinuo demo pa da vidim da li mogu to da igram na kontroleru. Na kompu bi je pokidao to znam. Ali ako uspem na kontroleeu kupicu.

Apsolutno tvoja licna stvar koja mene ne treba da zanima, tako ni tebe sta ja radim sa svojim vremenom, sta citam i gde pisem.

+1

Poprilično tupav razlog za patch za igru koja nema PvP, kao, nemojte da tek tako lako dolazite do Legendary oružja i opreme, neko lepo grind kao u ostalim igrama :roll_eyes:. Nadam se da ću završiti igru pre nego što dođe update jer igra je dobra zato što NIJE kao sve ostale ovog tipa lol. Square Enix debili.

1 Like

Nerfovali najviše moju klasu, prokletstvo.

Btw, iako je igra na GP, na prvom mestu je po najigranijim plaćenim naslovima.

Hm, nisam ni osetio nerf ali bogami nije loše biti Technomancer. Pao je i prvi Legendary mitraljez (posle 10-15 minuta napucavanja sa prokletim bossom), koji ima neke Tier 2 i 3 modove dok sam ja i dalje u Tier 1 dostupnim modovima. Imam OP osećaj ali ok, valjda sam zaslužio.

Priču sam kompletno zanemario jer je na nivou srednje škole wanna be fantastika. Uglavnom Main Quest i poneki side. Sada dolaze i Expeditions. Uglavnom, što skill tree napreduje, bolji build se pravi (jako pametna obzervacija) ALI, poenta je da se to dešava relativno brzo, bez puno besomučnog grinda.

Ja već imam epic pištolj, automatsku pušku i snajper.
Mislim da je tier 11 i lvl 33 :grinning:

1 Like
1 Like

Odlična igra i vrlo zarazna. Sa pričom sam na pocetku i ne deluje kao nesto previse ozbiljno ali je ok. Mozda sam pogresio sto sam izabrao da budem pyromancer, ali zaista je tesko odabrati kada znas da do kraja usavršavaš samo taj jedan build. Bug-ove nisam primetio uopste, baš ni jedan. Grafika je odlicna ali uz primetnu zapostavljenost detalja lica, kose i td, moglo je to bolje u tom delu, ostalo je super.

Svi koji sunigrali Pyromancera kažu da je u početku nezgodnonali se kasnije isplati.

1 Like