PC Master Race vol. 3

Jesam naravno, zujanje se ne cuje mnogo samo kad se bas primakne.
Nije mi kabal kao od napajanja, nego ovaj adapter, mogu samo promeniti njega ili kabal od struje do njega.

Kabal od struje do adaptera nije, znaci adapter.
Kolko on moze da kosta?

Na drugom monitoru radi kako treba.

Adapter je 99%, mada moze i da bude izlaz. Jesi li probao da ga prikacis na drugi izlaz ?

1 Like

Nigde u Bar nemogu nac drugi adapter, pa sam odneo u servis jer je jos pod garancijom.

To si trebao odmah da uradis pa tek onda pitanja da postavljas :joy:

1 Like

Mislio sam da mozemo resiti bez da ga vodim u servis al neka ga sad.

Zameni adapter tim slim led monitorima odlaze napajanje-adapter, probaj obavezno.
Sta je 12v 4a?

Ako je u garanciji nosi njima na reklamaciju i uzivaj.

1 Like

…45 dana bez monitora :smiley:

3 Likes

Pa mogu reci da nije uvek tako, imas status utvrde sta je onda ti poruce nov uredjaj ili deo i sacekas od servisa. Ima hostaplera koji zadrzavaju nece da se javi i ostalo ali ima i ozbiljnih servisa kojima nije u prilog da zadrzavaju…
Da se vratim posle toga kazu crklo zbog vas i vaseg adaptera, ako sam stavis drugi adapter koji nije fabricki, Hoce da skinu odgovornost.

1 Like

zato i nisam htio da ga vodim jer ostaje, ali evo nadam se brzom resenju, vidim da vise nemaju taj model u prodaji, pa me bas zanima sta ce bit ako zakljuce da ga nece popravljat.

Moje iskustvo vezano za ovo, kupio Dell monitor davno u ComTrade-u.
Posle 2 meseca monitor treperio, nije bilo ni do HDMI kabla ni do graficke (isprobano)
Po nekom zakonu jelte moraju da vrate monitor posle 40dana.
Zvali su me 40. dana da dodjem po monitor!

Sta ce ovo biti bog te mazo!!

AMD will release its second generation Threadripper CPU in Q3 2018, featuring up to 32 CPU cores

ajd šta će biti, ali CENA…INTEL mora podhitno prst na čelo!

Mogu samo da zamislim koliko ce da to kosta. Kaze 32 cora 64 thread-a ce da ima.

A ovo je izgleda odgovor intela. Tek pitanje koliko ce ovo da kosta.

Intel showcases a 28-core CPU running at 5.0Ghz on all cores, to be released in 2018

Jos vece pitanje koliko ce struje da trosi. Mini elektranu moras da imas :rofl:

According to the motherboard vendors These new Threadripper 2000-series processors will have a peak TDP rating of 250W, which is much higher than 180W we saw on the 1950X. We have been told by partners that the 250W rating is actually conservative, and users should expect lower power consumption in most scenarios. Nonetheless, it was stated by several motherboard vendors that some of the current X399 motherboards on the market might struggle with power delivery to the new parts, and so we are likely to see a motherboard refresh. That is not saying that the current X399 offerings will not work, however they might not offer overclocking to the level that users might expect. At Computex there are new X399 refresh motherboards being demonstrated by a few companies, and we will report on them in due course. Other specifications are expected to match the previous generation, such as PCIe lane counts, despite the newly active dies.

CPU trziste uzasno stagnira, redjanje jezgara je postalo besmisleno. Kad ce vise kvantni kompjuteri…

Nije strasno u opste. Mislio sam da ce traziti mnogo mnogo vise pogotovo sto moj FX-8320e trazi 95W.

Evo zvali su me sad idem po monitor :slight_smile:
7 ili 8 dana, nije strasno :slight_smile:

Naš drugar @scheilinkin je odradio fenomenalnu recenziju AMD Ryzen 3 2200G procesora. Pogledajte šta sve može “mališa” koji u sebi ima i Vega 8 grafiku:

6 Likes